İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Gönderim Yeri Seçin

Ardahan Çiçek Siparişi

Çiçek göndermek karşınızdaki kişiyi düşündüğünüzü göstermenin en güzel yollarından biridir. Çünkü çiçeklerin amacı mutlu etmektir ve gönderilen kişiyi ne kadar önemsediğinizi vurgulamaktır. Ardahan’a çiçek göndermek için tek yapmanız gereken internetten çiçek siparişi vermektir. Böylece Ardahan’dan ya da Türkiye’nin herhangi bir ilinden kolaylıkla çiçek gönderebilir, fotoğraflarına bakarak seçebileceğiniz çiçek aranjmanlarını kolayca sevdikleriniz için sipariş edebilirsiniz.

Ülkemizin Kafkaslar’a açılan kapısı olan Ardahan, tarihin en önemli uygarlıklarına ev sahipliği yapan şehirlerimizden biridir. Bu özelliği ona Karagöl ve Çıldır Gölü gibi doğal güzelliklerinin yanında kültürel bir miras da bırakmıştır. Tertemiz dağ havası eşliğinde kayak yapmak isteyenlerin de yeni favorilerinden olan Ardahan, Japonya’da gerçekleşen bir yarışmada ünü dünyaya yayılan Damal Bebeği ile de dikkat çekmektedir.

Ardahan Çiçekçi

Ülkemizin en soğuk şehirlerinden biri olan Ardahan’da iklimi sebebi ile merkezinde fazla çeşitli çiçek yetişmez. Fakat bu durum Ardahan’da yaşayan sevdiklerinizi çiçekler ile mutlu edemeyeceğiniz anlamına gelmiyor. Dağlarında rengarenk çiçeklerin yetiştiği Ardahan’da yaşayan sevdiklerinizi gülümsetmenize yardımcı olan Ardahan çiçekçileri, çiçek siparişinin en güvenilir adresi ciceksepeti.com’da bir araya geliyor.

ÇiçekSepeti Ardahan şubesi ile doğum günü, yeni iş ya da bebek tebriği gibi özel anlarda ya da Sevgililer Günü, Anneler Günü gibi özel günlerde sevdiklerinizin yüzlerini gülümsetmek için Ardahan merkeze, Göle’ye ya da Çıldır’a çiçek gönderebilir, yapay ve canlı çiçekler ile sevdiklerinize hoş sürprizler yapabilirsiniz. Zengin ürün yelpazesinin yanı sıra her bütçeye uygun ödeme yolları da bulunan ÇiçekSepeti’nden dilerseniz banka ya da kredi kartınızla alışveriş yapabileceğiniz gibi EFT veya havale yolu ile de çiçek siparişinizi verebilirsiniz.

Ardahan Çiçek Sepeti

Ardahan çiçek siparişiniz için size en yakın çiçekçi olan Ardahan Çiçek Sepeti’nden günün her saati çiçek siparişinizi planlayabilirsiniz. Yalnızca dakikalar içerisinde siparişinizi verebilir ve sevdiklerinizi mutlu eden sürprizler yapabilirsiniz

 

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.