İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Ariel ÇiçekSepeti’nde!

181 yıldan uzun bir süredir, ihtiyaç duyulan tüm temizlik ürünleriyle tüketicileri bir araya getirerek, çamaşırhaneleri, oturma odalarını, yatak odalarını, mutfakları, çocuk odalarını ve banyoları daha keyifli hale getirmesiyle ün kazanan P&G’nin en çok tercih edilen markalarından biri olan Ariel ÇiçekSepeti’nde!

Birçok alanda evinizde güvenle kullanabileceğiniz, ikon haline gelmiş markaların üreticisi P&G çatısı altında bulunan Ariel, dünyanın en güçlü ürün yelpazelerinden birine sahip olan üreticinin güvenilirliği ve yıllara dayanan tecrübesiyle her zaman en iyi sonuçları elde etmenizi sağlayan markasıdır. Siz de gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz, temizlikte vazgeçilmeziniz olacak, indirimli Ariel ürünlerine ÇiçekSepeti aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Her Zaman En İyi Sonuç İçin Ariel

Farklı yıkama alışkanlıklarına göre toz, sıvı, jel kapsül formlarda üretilen Ariel ürünleri, çamaşır yıkama işlemlerinde en iyi sonucu almanıza katkı sağlar. 100 yıkamaya kadar kullanabileceğiniz farklı boyutlarda ya da konsantre formüllü deterjan serileri sayesinde bütçesini düşünen tüketicilerin hayatını kolaylaştıran Ariel, her zaman en iyi sonucu almanız için uzun süreli ve pratik bir kullanım sunar.

Tüketicilerin doğal içerik maddelerini kullanmayı tercih ettiklerini bilen ve bu yüzden daha fazla doğal kaynaklardan elde edilmiş öğeleri içeren ürünler sağlamak için çalışan Ariel, sadece doğal olmanın güvenli olduğu anlamına gelmediğini, su ve güneş gibi doğal kaynakların bile güvenlik sınırlarına sahip olduğunun bilince olarak ürünlerinde kullandığı içeriklerin güvenli olduklarını doğrulamak için çalışmalar yapıyor. Çevre ve insan dostu ürün serileriyle temiz bir gelecek isteyenleri de mutlu eden Ariel, sürekli iyileştirilen formülleriyle daha fazla çamaşırı daha az su ve enerji kullanarak temizler ve tasarruf etmenizi de sağlar.

ÇiçekSepeti mobil uygulaması ve ciceksepeti.com üzerinden deterjan ihtiyacınızı giderebilir, kampanyalı Ariel ürünleriyle alışverişinizi hesaplı ve tek seferde tamamlayabilirsiniz!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.