İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Arifoğlu

Organik ve doğal özelliğe sahip baharatlar, yağlar ve şifalı bitkiler denildiği zaman ilk akla gelen markalardan olan Arifoğlu, yılların getirdiği tecrübe ile hazırladığı bitkisel ürünlerini ÇiçekSepeti’nde sizler için bir araya getirdi!

Arifoğlu kampanya ürünlerini ÇiçekSepeti aracılığı ile satın alabilir, dilediğiniz tüm ürünleri cep telefonu, tablet veya bilgisayarlarınızı kullanarak online alışveriş kolaylığı ile her an her yerden siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Tarihi Mısır Çarşısından Evlerinize Gelen Doğallık

Zengin ürün yelpazesi ile müdavimi olan kullanıcılarına organik ürünlerini sunan Arifoğlu markası, sofralarınızda huzurla ve güvenle ailecek kullanabileceğiniz aktar ürünleri ve yağlarının yanında arıcılık ürünleri ile hizmet veriyor. Kozmetik amaçla bakım ve güzellik için kullanılan yağları aynı zamanda yenilebilir özellik taşıyan Arifoğlu, doğanın kalbinden gelen şifalı ürünleri ile ÇiçekSepeti’nde sizleri bekliyor!

Arifoğlu ürünleri sizlere doğal güzelliğin kapılarını açarken aynı zamanda bütçenizi de düşünüyor. Arifoğlu fiyatları seçmiş olduğunuz ürünün özelliğine göre değişiklik göstermekle birlikte kampanyalı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde sizler için hazırlanıyor.

Siz de ister sofralarınıza tat katmak isterseniz de şifasından faydalanmak için çeşitli indirimli Arifoğlu ürünlerini bu sayfa içerisinde bulabilir, satın almak istediğiniz ürünleri detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Seçtiğiniz ürünün açıklama bölümünü dikkate alarak özellikleri, gramajı ve etkileri hakkında bilgi sahibi olabilir, uygun fiyatlı Arifoğlu ürünleri içerisinden uzun ömürlü ve şifalı ürünleri satın alabilirsiniz. Ayrıca çoklu veya set halinde satılan ürünleri tercih ederek kârlı alışverişin keyfini çıkarırken online ödeme yöntemlerinden birini tercih ederek ödemenizi hızlıca yapabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.