İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Ariş Pırlanta

Ariş Pırlanta, üç kuşağın ustalığını günümüze taşıyor. Gelenekselle modern çizgileri ustalıkla harmanlayan marka, 1906 yılından bugüne taşıdığı yenilikçi ürünleriyle ÇiçekSepeti’nde!

Yaratıcılığa, yenilikçiliğe ve müşteri memnuniyetine sımsıkı sarılan marka, hizmet ve ürün kalitesiyle tüm kullanıcılarında güven sağlıyor. Siz de Ariş mücevherleriyle kendinizi özel hissetmek istiyorsanız, ÇiçekSepeti’nin sunduğu size özel fırsatları ve kampanyaları takip edebilir, kaliteli alışverişinizi uygun fiyatlarla tamamlayabilirsiniz.

Aşkın En Güzel Hediyesi Ariş Pırlanta

Pırlantanın aşkın en güzel hediyesi haline gelmesi ve evlilikle bağdaştırılması, 1477'de Avusturya Arşidükü Maximillian'ın Burgundyli Mary'e hediye ettiği pırlanta yüzük ile başladı. Pırlantanın Türkiye macerasında tarihe geçen marka ise yıllara dayanan deneyimiyle Ariş Pırlanta olmuştur. Özgün tasarımları ve sektöre getirdiği yeniliklerle fark yaratan marka, pırlanta mücevherleri garantili ve sertifikalı olarak satışa sunan ilk mücevher markasıdır.

En özel duyguların benzersiz tasarımlarla şekillendirilmiş hali pırlanta, çeşitli model ve formlarda Ariş Pırlanta’nın geniş ürün paletinde bulunuyor. Her tarza uygun takı model ve setleri, koşulsuz iade ve değişim, ücretsiz bakım onarım gibi birçok hizmetle Aris Pırlanta’da mevcut. ÇiçekSepeti web sayfasını ya da mobil uygulamasını ziyaret ederek, elmastan zümrüte, inciden pırlantaya farklı taşlarla süslü yüzük, kolye, bileklik gibi binlerce ürün arasından size en uygun seçimi yapabilirsiniz.

Gerçek kalite, doğru fiyat prensibiyle, özenle tasarlanmış pırlanta ürünleri en uygun fiyatlarla tüketiciyle buluşturan Ariş Pırlanta, üretimdeki titizliğini alışverişinizin her adımında sürdürür. Siz de, sevdikleriniz ve kendiniz için en şık Ariş ürünlerini ÇiçekSepeti güvencesiyle, evinizin konforunda satın almak için hemen tıklayın!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.