İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Armes Silver

Parıltısı ve ihtişamıyla yüzyıllardır en gözde aksesuarlara hayat veren gümüş, göz alıcılığı ile günümüzde de insanları cezbetmeye devam ediyor. Birbirinden özel tasarımlarıyla gümüşe hayat veren Armes Silver, en güzel modelleriyle ÇiçekSepeti’nde!

Bugün yalnızca takı değil birçok alanda yaygın olarak kullanılmaya devam eden gümüş, özellikle kadınların göz bebeği olan mücevherleri güzelleştiren bir metaldir. Gümüşün mistik gücünü ortaya çıkarırken bakışları üzerinize toplayacak Armes Silver tasarımları, uygun fiyat ve avantajlı ödeme koşullarıyla ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor.

Mücevherlerin Göz Bebeği Armes Silver

Parlak rengi ve yapısıyla birçok anlamı temsil eden ve geçmişten günümüze en cezbedici mücevherlere dönüşen gümüş, muhteşem tasarımlar ve usta el işçiliğiyle Armes Silver koleksiyonlarını oluşturuyor. Gümüş geleneğini modern tasarım anlayışı ile harmanlayan marka, tasarımcılarının ellerinde şekillenen kolyeler, yüzükler, küpeler, bilezikler gibi birçok takı modeli ve takı setleriyle bizlere eşlik ediyor. Değerli taşlarla da süslenen eşsiz tasarımlar, tarzımızı tamamlamak için bizleri bekliyor. Siz de tarzınıza tarz katacak, kombinlerinizi tamamlayacak ve takı tutkunuza ortak olacak Armes Silver ürünlerini ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulaması üzerinden keşfedebilir; zevkinize en uygun ürünleri satın alabilirsiniz.

Kimi zaman bağlılığı ve sonsuz aşkı sembolize eden gümüş; kimi zaman de ihtişam, güç ve estetik gözü ifade etmiştir. Armes Silver’ın dizaynları ve özel koleksiyonlarıyla siz de sevdiklerinize olan duygularınızı gümüş tasarımlarla ifade edebilir, her kombine ve farklı giyim tarzlarına uyum sağlayan takı modelleriyle kendinizi her an şık hissedebilirsiniz.

En popüler figür ve şekiller, değerli taşlar ve renklerle süslenmiş tasarım harikası Armes Silver imzalı takılar, siz ve sevdikleriniz için en uygun fiyatlar ve ÇiçekSepeti kullanıcılarına özel avantajlarla ÇiçekSepeti web sayfası ve mobil uygulamasında! Hemen dilediğiniz platform üzerinden Armes Silver modellerini inceleyerek kapınıza teslim edilecek şekilde kolaylıkla satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.