Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Aselsan

Türkiye'nin öncü savunma ve elektronik teknolojileri şirketi Aselsan, 1975 yılında kurulmuştur. Köklü geçmişi ve yenilikçi yaklaşımıyla savunma sanayinin öncü firmalarından biri olan marka, Ar-Ge alanında önemli işlere imza atmaya devam etmektedir. İleri teknoloji ürünleri ve mühendislik çözümleri ile dünya genelinde tanınan bir marka haline gelen marka, günümüzde de gelişerek büyümeye devam etmektedir.

Aselsan, savunma ve güvenlik alanında geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Elektronik harp sistemleri, haberleşme sistemleri, radarlar, güvenlik sistemleri ve daha birçok alanda yüksek kaliteli ürünleri bulunan marka sadece kurumlara değil, gerçek kişilere de ürünler sunmaktadır. Aynı zamanda sivil sektörlere de çeşitli teknolojiler sunarak, sağlık, ulaşım, iletişim gibi farklı alanlarda da etkisini göstermektedir.

Markanın misyonu, ulusal güvenlik ve savunma kapasitesini güçlendirmek, ülke çıkarlarını en iyi şekilde korumak ve sivil alanda da teknolojik çözümler sunmaktır. Aselsan, uluslararası arenada da stratejik iş birlikleri kurarak teknoloji transferi ve bilgi paylaşımı konusunda önemli adımlar atan öncü markalar arasındadır.

Aselsan Ürünleri Çiçeksepeti'nde!

Aselsan'ın teknoloji alanındaki zengin ürün portföyü, başta savunma ve güvenlik alanında yer alan ürünlerden oluşmaktadır. adar sistemlerinden haberleşme cihazlarına, güvenlik kameralarından elektronik harp sistemlerine kadar birçok ürün seçeneği bulunan markanın telsiz ve iletişim ürünleri ise oldukça fazla tercih edilmektedir. Uzun menziller ve güvenli iletişim sunan Aselsan telsiz modelleri, outdoor tutkunlarının da favori ürünleri arasında yer alır. İletişim sistemleri dışında pil ve batarya alanında da ürünler sunan marka, uzun ömürlü ve dayanıklı bataryaları sayesinde her türlü şartta çalışma imkanı sunar.

Aselsan ürünleri, en son teknolojiye sahip olmalarının yanı sıra yüksek dayanıklılık ve güvenilirlikleriyle de öne çıkmaktadır. Hem profesyonel kullanıcılar hem de teknoloji meraklıları için geniş bir yelpazede ürün seçeneği sunan Aselsan, uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz ürünler tasarlamaktadır. Bu sayede de marka her zaman güvenirliliğini korumaktadır.

Savunma ve güvenlik alanındaki lider marka Aselsan'ın ürünlerini keşfetmek ve güvenle satın almak için artık Çiçeksepeti'ni ziyaret edebilirsiniz.