Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

ASICS Markasının Hikayesi

Açılımı “Anima sana in corpore sano” yani “Sağlam bir bedende sağlam bir zihin” olan ASICS, Onitsuka Şirketi tarafından kuruldu. Kurucusu olan Kihachiro Onitsuka, motivasyon gücünü spor ile sağlıklı nesiller yetiştirmek üzerine dayalı olan stratejisinden aldı. Çünkü Onitsuka; sağlıklı ve mutlu bir yaşam tarzı yaratmanın yolunun, zindeliği artırmaktan geçtiğine inanıyordu. Bunun için de iyi bir spor ayakkabı yapması gerekiyordu. Günümüzde de hala bu felsefeyle yeni ürünler geliştirmeye devam eden ASICS, şimdi ÇiçekSepeti’nde!

1990 yılının Mayıs ayında Kobe’de Spor Bilimleri Araştırma Enstitüsü’nü açan ASICS, insanların fiziksel hareketlerin gözlemini ve bu hareketlerin analizini yapmayı amaçladı. Bu enstitü içerisinde bilim adamları, sporcular ve antrenörler birlikte çalışarak, spor ayakkabı ve spor giyim konusunda yeni teknolojiler geliştirmeye başladı. Günümüzde de yüksek teknolojik ekipmanlar sayesinde bu tesiste en iyi ürünlerin ortaya çıkması için çalışmalar devam ediyor. İşte ASICS, sizi ve spor faaliyetlerinizi bu ölçüde düşünüyor! ASICS ürünlerini ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Bir Numaralı Spor Markası

İnsan vücuduna ve ruhuna uyum vaad eden tasarımlarıyla ASICS, sporla ilgilenen kişiler tarafından bir numaralı marka olmayı amaçlıyor. Tasarımlarında insan vücudunu ve ihtiyaçlarını temel alan bütüncül bir yaklaşımla hareket eden ASICS; sadece ayakkabıda değil, spor giyiminde de bu yaklaşımı odak noktasında tutuyor. Ayakkabıdan tişörte kadar birçok ürün geliştiren ASICS markası, dikkat çeken renkleri ve tasarımıyla da büyük beğeni topluyor.

Herkesin spor yapma alışkanlıklarının farklı olduğu günümüzde, neredeyse tüm amaçlara hizmet eden portföyüyle ASICS ürünleri,ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor. ASICS ürünlerindeki kampanyalar ve indirimler için mobil uygulama üzerinden bildirimlere izin vererek anında haberdar olma fırsatı yakalayabilirsiniz.