İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Aşındırıcı Diskler

Yapı sektörünün hemen her alanında kullanılan en iyi aşındırıcı diskler ile profesyonel işlerinizi daha kolay hale getirin! Geleneksel yöntemlere göre oldukça hızlı ve daha nitelikli işler çıkarabilen aşındırıcı diskler, her malzemeye uygun seçeneklere sahiptir. Ahşap yapı işlerinde son dokunuşlardan biri olan zımpara işlemi, ürünün cila veya boyayı sağlıklı bir şekilde bünyesine nüfuz edebilmesi için önemli bir ayrıntıdır. Aşındırıcı diskler içerisinde yer alan birbirinden farklı zımpara çeşitleri ile kusursuz yüzeyler oluşturabilirsiniz.

Fayans, demir veya pvc gibi malzemelerin kullanıldığı sektörlerde de aşındırıcı diskler, işi hızlandırır ve daha tutarlı sonuçlar almanızı sağlar. Genel olarak taşlama makinesi üzerinde kullanılan aşındırıcı diskler, özel birçok makine içerisinde de kullanılabilir. İhtiyacınız olan özelliklere sahip aşındırıcı disklere ÇiçekSepeti’nin zengin ürün çeşitliliği içerisinden tek tıkla ulaşabilirsiniz.

Birbirinden Özel Disk Zımpara Modelleri

Profesyonel olarak yapılan yapı işler, en iyi ekipmanları gerektirir. Alanınıza uygun ekipmanları seçerek yaptığınız işte kusursuzluğu yakalayabilirsiniz.

  • Zımpara diskleri, marangozluk ve benzeri yapı iş yerlerinizde ahşap yüzeyler için tercih edebilirsiniz. Üretilen mobilya malzemelerini pürüzsüz bir yüzeye kavuşturan zımpara diskler içerisinde farklı seviyelerde aşındırma özelliğine sahiptir. Genellikle aşamalı şekilde gerçekleştirilen zımparalama işlemlerinde ilk ve son aşama arasında ihtiyacınız olan tüm zımpara diskleri kullanabilirsiniz.
  • Kullanım kolaylığıyla dikkat çeken ürünler içerisinde cırt zımpara modelleri öne çıkar. Zımparanın arkasında bulunan cırt bantlı yüzeyi makine ucundaki özel aksama ayrılma yapmayacak şekilde rahatlıkla yapıştırabilirsiniz. Taşlama makinesi veya matkap ucunda dahi kullanılabilen cırt zımparalar birkaç saniye içerisinde takılıp çıkarılabilir.
  • Zımpara diskler, ahşap dışında farklı malzemelerde de kullanılabilir. Örneğin; flap zımpara disk modelleri, parçalı zımpara içeren sağlam yapısıyla paslanmaz çelik ve metal yüzeylerde kullanılabilir. Kaynak veya birleştirme işlemlerinde ortaya çıkan çapakları aşındırarak yok edebilen flap zımpara diskler, birbirinden farklı aşındırma seçeneklerine sahiptir.
  • Metal ve ahşap gibi yüzeylerin istenmeyen çıkıntılarını yok eden zımpara diskler ile işlerinizi estetik kılan son dokunuşları kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Sert Malzemeler İçin Aşındırıcı Diskler ÇiçekSepeti’nde!

Yapı sektörü içerisinde işleri kolaylaştıran, düzgün kesimler ve şekillendirmeler yapmanıza olanak tanıyan aşındırıcı diskler her alana uygun seçenekler içerir.

  • Mermer ve granit ürünlerin kesiminde kullanılan diskler, sağlam yapılarıyla sert malzemeleri kolaylıkla istediğiniz forma getirmenize yardımcı olur.
  • Elmas aşındırıcı disk modelleri ile yapısı yoğun ve sert olan malzemeleri çok daha kolay kesebilirsiniz.
  • Beton malzemeler için kullanabileceğiniz diskler, sert yüzeylerde yapacağınız kesim işlemlerinde üstün bir kesim performansına sahip olmanızı sağlar.
  • Aşındırıcı diskler içerisinde saplı mop zımpara ürünleri de mevcuttur. Bu ürünlerin fırfırlı yapısı ile boru içi veya dar alanlarda kullanım alanı bulabilirsiniz. Ulaşması zor alanların, istenen yüzeye ulaşmasını sağlayan bu diskler ile küçük ve dar noktalar üzerinde çalışabilirsiniz.

Hayatın Her Alanı İçin Aşındırıcı Disk Modelleri

Aşındırıcı disklerin önemli bir kullanım noktasını da bileyleme işlemleri oluşturur. Mutfak bıçakları, testere bıçağı, iskarpela ve daha birçok kesici ürünün uçları zaman içerisinde körelebilir. Taş aşındırma diski modelleri ile metal veya çelik malzemeden üretilen kesici aletleri keskinleştirebilir ve sorunsuz bir kullanıma sahip olmalarını sağlayabilirsiniz. Farklı olarak özel tasarlanan diskler sayesinde ahşap, araba kaportası, metal, mermer veya daha birçok yüzeyin üzerinde polisaj parlatma işlemi yapmanız mümkün. Yapılan iş sonunda yüzeylerin kusursuz bir parlaklığa ulaşmasını sağlayan keçe malzemeli polisaj diskler ile parlatıcı malzemeleri yüzeye kolaylıkla uygulayabilirsiniz.

Birbirinden farklı diskler için kullanabileceğiniz disk altı aparatları, taşlama ve zımpara makineleri gibi birçok ürün ÇiçekSepeti aşındırıcı diskler sayfasında sizi bekliyor. Her malzemenin kesim ve şekillendirilmesinde kullanılabilecek birbirinden farklı aşındırıcı disklere sayfa üzerinden ulaşabilir, titizlikle yaptığınız işlemleri kusursuz kılabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.