İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Askeri Kıyafetler

Askeri kıyafetlerden tıraş çantasına, çoraptan cüzdana kadar askerlik döneminde ihtiyaç duyulan tüm ürünlere ulaşmak ÇiçekSepeti ile artık çok daha kolay! Her mevsime uygun asker kıyafetleri arasında iç giyimden kişisel bakım malzemelerine kadar birçok ürünü ÇiçekSepet’nde bulabilir, günlük hayatta da kullanabileceğiniz malzemeleri güvenli ve hızlı bir şekilde hemen satın alabilirsiniz!

Zor Şartlara Uyum Sağlayan Askeri Kamuflaj Giysileri

Kesimi ve cep detayları ile kaliteli kumaştan üretilen askeri pantolonlar, dayanıklı dikişleri ile her şartta kullanıma uygundur. Yaz ayları için tasarlanan pantolon modelleri ile hem terlemeyi önleyebilir hem de doğada yer alan yabani otlara karşı kendinizi koruyabilirsiniz. Kış mevsimine uygun kalın ve korunaklı kumaşlardan üretilen askeri pantolonlar ise vücudunuzun sıcak kalmasını sağlar. Pantolonlardaki fermuarlı kapanış özelliğinin yanı sıra bedeninize tam oturan düğmeli askeri pantolonlar da tercih edebileceğiniz seçenekler arasında. Normalden fazla cebe sahip olan bu pantolonlar ile yanınızda olmasını istediğiniz çok sayıda önemli materyali rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

Askeri pantolonlarla birlikte kullanabileceğiniz kamuflajlı tişörtler, hava aldıran ve kalıplı yapılarıyla dikkat çeker. Açık ve koyu renk seçeneklerinin bulunduğu tişörtler nefes alan gözeneklere sahiptir. Böylece terleme sorunu yaşamadan rahat bir gün geçirebilirsiniz. Askeri tişörtler elastik kumaşı sayesinde bedeni sıkmaz ve hareket özgürlüğü tanır. Tişörtler ve pantolonlar bulunduğunuz ortama kolaylıkla uyum sağladıkları için daha zor fark edilirsiniz.

Rahat ve Konforlu Askeri Çoraplar

Askeri kıyafetler arasında bulunan çoraplar da oldukça önemli bir yere sahiptir. Cilt dostu olan ve doğal malzemelerden üretilen çorap çeşitleri ile ayak kokusunun önüne geçebilirsiniz. Son derece hafif ve yumuşak olan çorap modelleri askeri botlarla ya da ayakkabılarla uyum sağlar. Özellikle uzun saatler boyunca ayakta duranlara uygun olan çoraplar nefes alan yapısıyla ayağı rahatsız edecek düzeyde terlemenin önüne geçer ve ayakların daha kuru kalmasına yardımcı olur. Ayrıca bu çorap modelleri kolay kolay yıpranmadıkları için çorapları sık sık yıkayabilirsiniz.

Hayat Kurtaran Askeri Giyim Setleri

Askeri malzemeler arasında temel kıyafetlerden kişisel bakıma kadar pek çok ürün çeşidi yer alır. Bütün ürünlerin ya da ihtiyaca göre daha az sayıda eşyanın bulunduğu setler ile de alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. İhtiyaç listenizi askerliği hangi mevsimlerde yapacağınızı göz önünde bulundurarak belirleyebilirsiniz. Listenizi belirlerken askerlik yapacağınız süreyi ve mevsimi göz önünde bulundurmanız, malzeme setleri arasında tercih yaparken size kolaylık sağlar.Askeri kamuflaj setlerinin olmazsa olmaz malzemesi tişörtlerdir. Bu tişörtleri set halinde ÇiçekSepeti fırsatlarından faydalanarak uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Tişörtte olduğu gibi gündelik yaşamda kullanılan çorap ve boxer ürünlerine de set halinde ulaşabilirsiniz. Ayrıca tüm bu ürünlerin hepsinin bir arada bulunduğu setleri de sipariş verebilirsiniz.

Diğer Askeri Giyim Malzemeleri

Askerlik esnasında kıyafetler kadar giyilen botların bakımı da bir hayli önemlidir. Bu durum için malzeme setlerinin içerisinde bot boyası ve parlatıcı süngerler de yer alır. Botları ayak yapınıza göre ayarlayabilmeniz için bot vatkaları da kurtarıcı bir görev görür. Ayrıca setlerde bot kilitlerine de rastlayabilirsiniz. Belirtilen malzemelere ek olarak setlerin içerisinde dolap kilidi, çanta kilidi, tıraş bıçağı, tıraş köpüğü, tıraş çantası, sabun kutusu, temiz ve kirli çamaşır torbası, askı, askılı cüzdan ve dikiş seti gibi çeşitli malzemelere de erişebilirsiniz. Boyun askılı cüzdanlar küçük boyutu ve pratikliği ile oldukça işlevseldir. Tıraş çantaları ve kilitlerle kişisel eşyalarınızı güvenle muhafaza edebilirsiniz. Kıyafetlerinizi temiz ve kirli olarak ayırabileceğiniz torbalar ise hayatınızı kolaylaştırır.

Askeri kıyafet ve malzemelerine ÇiçekSepeti sayesinde kolaylıkla ulaşabilir, kampanya fiyatlarından yararlanarak ihtiyacınız olan her ürünü kolayca satın alabilirsiniz!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.