Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Askı Aparatı

Sabit bir braket ya da hareketli kol desteği bulunan askı aparatları ile yeni nesil LED, LCD ve plazma gibi televizyonlarınızı duvara sabitlemek oldukça kolaydır. Televizyonun güvenli, konforlu, pratik ve işlevsel bir şekilde kullanılmasını sağlayan aparatlar, televizyon seyreden herkesin ekranı tam olarak görmesini sağlar. Televizyon izlemeyi çok daha keyifli hale getiren en iyi ve çeşitli askı aparatlarını ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

Farklı Özelliklere Sahip Kullanışlı Askı Aparatları

Televizyon izlemek her yaştan insanın en çok sevdiği aktivitelerin başında gelir. Fakat bazı durumlarda doğru şekilde yerleştirilmemiş bir televizyon seyir zevkini bozabilir. Böylesi durumların önüne geçmek adına farklı özellikler sunan askı aparatları kullanmak gerekir.

  • Televizyon modelinin ağırlığına, yapısına ve bağlantı noktasına göre üretilen aparatlar, gerek ev gerekse iş hayatında büyük kolaylıklar sunar.
  • Kullanımı oldukça pratik olan ve kolaylıkla monte edilebilen bu ürünler, duvara monte edilerek alandan tasarruf etmenize de yardımcı olur.
  • Askı aparatları sabit ve hareketli olmak üzere iki farklı şekilde üretilir. Büyük ekranlı ve ağır olan televizyon modellerinin güvenliğini sağlamak için sabit olan aparatları tercih edebilirsiniz. Sabit olan ürünlerin arasında hareketli bir parça ya da mafsal bulunmadığı için televizyonlar duvara çok daha yakın monte edilebilir.
  • Köşe aparatı olarak bilinen hareketli askı modelleri ise hem mobil hem de düz konumda kullanılabilen model çeşitliliğine sahiptir. Arka bölümde yer alan hareketli bağlantı parçaları ile senkronize olan askı aparatları, ikili veya üçlü kollardan oluşur. Çok kollu aparatlarla 180 dereceye yakın bir dönüş alanı sağlayabilirsiniz.
  • Her yöne belirli açılarla döndürülebilen katlanabilir aparat modelleri, kullanım sonrasında basit bir şekilde katlanarak yaşam alanınızda daha fazla yer açar. Hareketli olan askı aparatları içerisindeki kademeli olarak ayarlanabilen modeller ise ihtiyaç halinde televizyonun yüksekliğinin ayarlanmasına fırsat verir.

ÇiçekSepeti’ndeki geniş ürün çeşitliliği arasında kullanım amacına uygun olan ve farklı fonksiyonlara sahip çok sayıda televizyon askı aparatı çeşidini bulabilirsiniz.

Askı Aparatları ile Alandan Tasarruf Edin

Yeni nesil teknoloji ile günden güne gelişen ve ince hale gelen televizyonlar, boyut olarak ise gittikçe büyüyor. Bu nedenle televizyonları duvara monte etmek size birçok avantaj kazandıracaktır.

  • Oldukça büyük boyutları bulunan televizyonlar masa ya da TV ünitelerinin üzerinde konumlandırılsalar da dar mekanlarda bu durum önemli bir yer sorununa dönüşür. Özellikle küçük salonlara veya oturma odalarına yerleştirilen TV üniteleri ortamın daha da daralmasına neden olur. İç mekanınızı verimli kullanmak ve televizyonunuzu güvenceye almak için TV askı aparatlarını kullanabilirsiniz.
  • Askı aparatına yerleştirilen televizyon sayesinde boş kalan alan başka amaçlar için değerlendirebilirsiniz.
  • Televizyon askı aparatları alandan tasarruf etmenin yanı sıra güvenlik sorununa da önemli bir çözüm sunar. Sabit askı aparatının kullanımı, çocuklu ailelerde çocukların televizyona çarpma riskini önler. Aynı zamanda duvara sabitlenmiş olan televizyonların deprem anında devrilmeleri de engeller. Bu sayede yaralanma riskini minimum seviyeye indirebilir, kaçış yollarını tıkama ihtimalini ortadan kaldırabilirsiniz.

Yaşam alanınızı çocuklarınızın güvenle koşup oynayabilecekleri ferah bir alana dönüştürmek için ucuz fiyatlı askı aparatlarından birini hemen satın alabilirsiniz.

Her Televizyona Uyum Sağlayan Askı Aparatları ÇiçekSepeti’nde!

Düz ekranlı televizyon modellerini ya da bilgisayar monitörlerini duvara asmaya yarayan TV askı aparatı, uluslararası standartlara uygun olarak üretilir. Bu sayede televizyonunuz ile birebir uyum sağlayarak güvenli bir kullanım fırsatı sunar. Dört köşeden vidalanan standart modelleri hemen hemen her televizyon modeli ile uyumludur. Bazı ürün çeşitlerinde VESA ölçüleri televizyonun boyutuna ve ağırlığına bağlı olarak ayarlanabilir. Çelik ve demir gibi oldukça dayanıklı metallerden üretilen askı aparatlarını uzun süre boyunca kullanabilirsiniz.

Siz de hemen şimdi bir askı aparatı satın alarak keyifli bir televizyon izleme şansını yakalayabilir, yaşam alanınıza şık bir görünüm kazandırabilirsiniz.