Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Atari

Atari, bir dönemin en popüler oyunlarından biridir. 90’larda çocuk olan herkes atariyi bilir. Hem büyüklerin hem küçüklerin severek oynadığı atari, günümüzde de hala ilgi gören ürünlerdendir. Yine küçükler severek oynar, büyükler özlem giderir. Genellikle iki adet oyun konsoluyla birlikte oynayabileceğiniz atari sayesinde sevdiklerinizle sosyalleşebilirsiniz. Sevdiklerinizle bir arada keyifle vakit geçirmenizi sağlayacak retro atari modellerini Çiçeksepeti’nin geniş ürün yeplazesinde online olarak keşfedebilirsiniz!

Atari Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir, Atari Özellikleri Nelerdir

Günümüzde PlayStation ve Xbox gibi ürünler atarinin yerini almış olsa atari hala daha sevilen ürünlerden biridir. Farklı markalar tarafından sunulan atari modelleri arasından seçim yaparken bazı noktalara dikkat edebilirsiniz:

  • Atariler arasında televizyona bağlayabileceğiniz atari modelleri ve televizyona bağlayamayacağınız atari modelleri vardır. Bu modeller arasından kendi istediğinize göre uygun olan birini tercih edebilirsiniz.
  • Atariler çoğunlukla iki adet oyun kolu ile birlikte gönderilir. Bu kollar ile rahatça oynunuzu oynayabilirsiniz. Kimi atariler ise tabancalı kollara sahiptir. Bu tarz atariler ile aksiyonlu oyunları çok daha keyifli şekilde tamamlayabilirsiniz.
  • Nostalji tutkunları için mini atariler de mevcuttur. Bu mini atariler ile çok daha hızlı ve istediğiniz yerde oyun oynayabilirsiniz. Küçük bir ekranı ve yönlendirici tuşları olan ataride çeşitli oyunlar oynayarak gününüze keyif katabilir, eğlence dolu vakit geçirebilirsiniz. küçük atarinin üzerindeki tuşlar, oyun esnasında farklı fonksiyonları yerine getirir.
  • Mini atariler batarya ile çalışır. Bataryayı şarj ederek atarinizini kullanmaya devam edebilirsiniz. Elektrik ya da pil gerektirmeyen bu ürünü şar ederek sürekli olarak kullanabilirsiniz.
  • Atari alırken dikkat etmeniz gereken noktalardan biri, atariyi kullanacak kişinin yaşıdır. Eğer nostalji tutkunları için atari modelleri arıyorsanız daha küçük, el tipi atarileri tercih edebilirsiniz. Eğer daha çok çocuklar için atari arıyorsanız ekrana bağlanabilen atari modelleri arasından seçim yapabilirsiniz.
  • Atari alırken dikkat etmeniz gereken noktalardan biri de atarinin içinde kaç oyun bulunduğudur. Atarinin içinde ne kadar çok oyun bulunuyorsa o kadar çok tercih edilir. Oyun çeşitliliğinin fazla olması son derece önemlidir. Siz de daha çok oyun çeşidini içeren atari modelleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Atarilerde genellikle Tetris, Pacman, Super Mario gibi çok sevilen oyunlar yer alır. Bu oyunlar, her yaştan insanın keyifle oynayabileceği tarzdadır. Tetris, zekayı geliştiren oyunlardan biridir. Planlamaya teşvik eder, farkındalığı arttırır. Bir zamanların çok sevilen oyunlarından bir diğeri ise Pacman’dir. Herkes tarafından çok sevilen ve bugün hala oyunları yapılmaya devam eden oyunlardan biri Super Mario’dur. Zamanı geçmeyen, herkesi mutlu eden, oynaması çok keyifli oyunlardan biridir. Sadece çocuklar değil yetişkinler de bu oyunu keyifle oynar.

Atari oynarken oyun konsolunu kullanamanız yeterli olur. Atarideki tuşlar; yürüme, durma, koşma, zıplama, oyunu başlatma ve durdurma gibi özelliklere sahiptir. Bu sayede oyunu, başka bir ürüne ihtiyaç duymadan oynayabilirsiniz. Çiçeksepeti’nde farklı yaş gruplarına hitap eden atari modellerini keşfedebilirsiniz. Hem sevdikleriniz hem kendiniz için en güzel atari modelleri sizi bekliyor!

Uygun Fiyatlı Nostaljik Atarileri İnceleyin

Atari fiyatları değişkenlik gösterir. Fİyatların değişmesinde etkili olan en önemli faktör, ürünün sahip olduğu özelliklerdir. Küçük ve nostaljik atariler büyük atarilere göre çok daha ekonomiktir. Uygun fiyatlı atari arayışındaysanız Çiçeksepeti’nde klasik model atarileri inceleyebilirsiniz. Hem çocuklar hem de büyükler için tercih edebileceğiniz atari modellerini keşfedip kendiniz ve sevdikleriniz için satın alabilirsiniz!