İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Gönderim Yeri Seçin

Ataşehir ve çevresinde çiçekçi mi arıyorsunuz ?

En hızlı ve güvenilir çiçekçiniz Ciceksepeti.com sayesinde Ataşehir'e sevdiklerinize çiçek göndermek çok kolay.
Ataşehir'deki sevdikleriniz için Çiçek Sepeti'nde bulunan yüzlerce çeşit çiçek içinden dilediğinizi seçip siparişinizi verin, çiçeğiniz istediğiniz gün ve saat diliminde teslim edilsin. Üstelik yalnızca Ataşehir'e değil, İstanbul'daki 50 şubemiz ile istediğiniz semte çiçek gönderebilirsiniz.
Ataşehir ve çevresine göndermek istediğiniz çiçeğinizi dilerseniz oyuncak, balon veya boncuk gibi yan ürünlerle süsleyebilir, çiçeğinizin üstüne Çiçek Sepeti'nin sizin için tasarladığı şık not kağıtlarına duygularınızı yazıp ekleyebilirsiniz.

Ataşehir ve çevresine çiçek siparişinizi ister internet sitesinden, isterseniz de 7/24 hizmet veren müşteri hizmetlerini arayarak kolayca verebilirsiniz. Bayram ve tatil günleri de Çiçek Sepeti siparişlerinizi teslim etmek, sevdiklerinizi sevindirmek için yanınızda. Yılın 365 günü, 24 saat dilediğiniz zaman sipariş verebilirsiniz.

Rengarenk ve taptaze çiçeklerle sevdiklerinizin özel günlerine ışıltı katmak istiyorsanız, özenle seçilmiş bir buket çiçek onlar için en anlamlı hediyelerden biri olacaktır. Neden mi? Çünkü çiçekler siz konuşmasanız bile duygularınızı sevdiklerinize anlatmaya yeter ve bu da sevdiklerinizin en özel günlerini anlamlı kılmanızı sağlar.

Peki sevdiklerim için çiçek seçimini en hızlı ve kolay şekilde nasıl yapabilirim diyorsanız, sizi en yakın çiçekçi nerede diye düşünmekten kurtaran Çiçek Sepeti, birbirinden farklı ve taptaze çiçek alternatifleriyle en büyük yardımcınız olabilir.

Türkiye’nin her yerinde en yakın çiçekçilerle buluşmanızı sağlayan Çiçek Sepeti, Ataşehir’de çiçek siparişi vermek istediğinizde, sizi en yakın çiçekçilerle buluşturur ve sevdiklerinizin özel günlerine ışıltı katacak aranjmana en kolay ve hızlı şekilde ulaşmanızı sağlar.

İstanbul-Ataşehir Çiçekçileri

Barbaros Mahallesi, Kayışdağı Mahallesi, Örnek Mahallesi ya da Fetih Mahallesi farketmez… Eğer Ateşehir’de ikamet ediyorsanız, Ataşehir çiçekçilerinin hepsi Çiçek Sepeti’nde sizi bekliyor.

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Ataşehir’e çiçek göndermek istediğinizde, akıllı telefonunuza Çiçek Sepeti uygulamasını indirerek ya da ciceksepeti.com üzerinden online sipariş verebilirsiniz. Üstelik üyelik şartı olmadan…

Ataşehir Çiçek Sepeti

1912'de Karaman Çiftliği olarak anılan Ataşehir'in tarihi 1800'lü yıllara kadar uzanmaktadır. Anadolu yakasında otlak olarak kullanılan geniş bir araziyi kapsayan bölgede, o yıllarda birkaç aile hayvancılık ve küçük tarım işletmeciliği ile uğraşıyordu. Günümüze gelindiğinde ise, Ataşehir modern yapıları içinde barındıran bir ilçe haline gelmiştir. İlçe statüsüne ise 2008 yılında ulaşmıştır.

Her açıdan oldukça tatmin edici bir ilçe olan Ataşehir’de gezip görülecek yerlerden bazıları şunlardır: Kayışdağı Ormanı, Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçesi, Ülker Sports Arena.

Her bir köşesinde sosyal bir etkinliğe rastlayabileceğiniz Ataşehir ilçesinde, gezip görülecek yerlerin dışında size en yakın çiçekçiyi bulmak istediğinizde ise, çiçeksepeti Ataşehir ilçesinde en büyük yardımcınız olacaktır.

Çiçek Sepeti ile Ataşehir’de çiçek siparişi vermek işte bu kadar kolay! Siz de rengarenk ve taptaze çiçeklerle sevdiklerinizin hayatlarına ışıltı katmak isterseniz, hemen ÇiçekSepeti’ne gelebilir, sevdiklerinize en özel günlerini unutulmaz kılacak aranjmanı dakikalar içinde gönderebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.