Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Ateş Ölçer

Yeni doğan bebeklerin bağışık sistemi tam olarak gelişmediği için sık ateşleri yükselebilir. Ebeveynlerin bu süreçte doğru ateş takibi yapması ve ona göre davranması önemlidir. Gelişen teknoloji sayesinde artık evlerde kullanılabilen ve her an ateş takibi yapmanıza yardımcı olan ateş ölçerler hayatı kolaylaştıracak. Bebeğinizin kulaktan, alından, koltuk altından ateşini ölçmenizi sağlayan ateş ölçer çeşitleri sayesinde gönül rahatlığıyla bebeğinizin sağlık durumunu takip edebilirsiniz. En iyi ateş ölçer modelleri ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor. Uygun fiyat ve hızlı gönderim avantajlarıyla siparişinizi oluşturabilir, bebeğinizin sağlık takibi için gerekli tüm ürünlere sahip olabilirsiniz.

Temassız Ateş Ölçer Çeşitleri ile Konforlu Bir Gece

Bebeklerin ateşini ölçerken uyanması, huzursuz bir gece geçirmesine ve sizi huzursuz etmesine neden olabilir. Bu nedenle temassız ateş ölçer kullanmanız konforunuz açısından oldukça faydalıdır.

Temassız ateş ölçer çeşitleri;

  • Güvenilir ve doğru sıcaklık ölçümü yapan sistemleri ile hızlı sonuç verir.
  • Güçlü belleğe sahip olduğu için depolaması sistemi geniştir. Anti mesafe yanlış algılama sensörü sayesinde doğru yakınlığı kurmanız konusunda sizi uyarır.
  • Dijital ekranının geniş yapısı ve ışık sistemi gece uygulamalarda size kolaylık sağlar.
  • Hafif yapısı ve dokunmatik olmayan sistemleri sayesinde bebek çantalarında güvenle taşınabilir.
  • Sesli ve ışıklı uyarı sistemi yüksek ateş durumlarında sizi bilgilendirir.

Xiaomi, Nimomed, Unaan, Medisana gibi markaların temassız ateş ölçer seçeneklerini değerlendirebilir ve bebeğinizin rahatını bozmadan uzaktan ateş ölçer ile ateşini kontrol edebilirsiniz.

Kulaktan Ateş Ölçer Çeşitleri ile Güvenilir Sonuç

Bebek ve çocuklar hareketli bir yapıya sahiptir. Koltuk altı ateş ölçerlerin ölçüm yapması için belli bir süre hareketsiz durulması, çocuklar açısından sıkıcıdır. Kulaktan ölçüm yapan kızılötesi ateş ölçer çeşitleri hızlı ve güvenilir sonuçları ile konfor sunar.

Kulaktan ateş ölçer çeşitleri;

  • Bir saniye gibi kısa bir sürede ateş ölçümünü tamamlamanızı sağlar.
  • Yeni doğan bebekler içinde uygun olan bu ateş ölçer çeşitleri, uzun süre azalmayan performansı ile dayanıklıdır.
  • Sıcaklığı düzenli takip etmeniz için en son ölçülen ateş değerini hatırlatır ve profesyonel takip imkanı sunar.
  • Hijyenik, tek kullanımlık lens filtreleri ile her ateş ölçümünde yeni bir başlık kullanabilmenizi sağlar. Çok çocuklu ailelerde özellikle bakteri ve virüs bulaşmasını engelleyen bu hijyenik filtreler çok önemlidir. Hijyenik başlıkları, BPA ve lateks içermediği için alerjik reaksiyonlara karşı duyarlıdır.

Braun, Vicks, WeeWell gibi markaların ateş ölçer seçeneklerini inceleyebilir ve kullanım alışkanlığınıza en uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Ateş Ölçer Ekipmanları ve Isı Ölçer Sistemler

Ateş ölçer cihazlarının hijyenik başlıklarını ayrı olarak satın almanız faydalı bir yöntem olacaktır. Birden fazla çocuk sahibi olan aileler özellikle bu başlıklar ile tek bir ateş ölçer sayesinde tüm ailenin ateşini takip edebilir. Kulak kiri, bakteri, virüs bulaşmasını engelleyen tek kullanımlık hijyenik başlıkları, çocuklarınızın sağlığını korumak adına değiştirilmelidir.

Bebek ve çocukların sağlıklı olabilmesi için ortamın ısısı da çok önemlidir. İdeal bir ısı ayarında bulunan ortamda bebekler vücut ısısını kolayca dengeleyebilir. Yaşam alanınızın ısı ayarını takip edebilmek için dijital nem ve sıcaklık ölçerleri değerlendirebilirsiniz. Gün içerisinde en yüksek ve en düşük sıcaklıkları gösterme hafızası sayesinde ortamın ısısını ayarlamanız oldukça kolaydır. Alarm sistemi ile istediğiniz sıcaklıkları belirleyebilir ve bu sıcaklıkları geçtiğinde sizi uyarmasını sağlayabilirsiniz. Uzun ömürlü olan bu cihazlar ile her mevsim ideal sıcaklıkta olan yaşam alanları yaratabilirsiniz.

Siz de evinizinde teknolojik sağlık ürünlerinin konforunu yaşamak, bebeğinizin ateş takibini doğru şekilde yapmak, ortamın ısısını kontrol altında tutmak istiyorsanız ÇiçekSepeti’nin dijital ateş ölçer, kızılötesi ateş ölçer, elektronik ateş ölçer ve termal ateş ölçer modellerini inceleyebilirsiniz. İhtiyacınıza, aile bütçenize en uygun olan ateş ölçer ve ısı ölçer çeşitlerini uygun fiyatlarla satın almanın keyfini doyasıya çıkarın; bebeğiniz mutlu olsun, siz mutlu olun!