İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Atlama İpleri

Atlama ipi yüzyıllardır sporcular tarafından kullanılan bir çeşit spor ekipmanıdır. Genel itibarıyla basit bir düzeneğe sahip olan bu ürün, vücudu formda tutmak için kullanılır. Kısa sürede etki yaratmak isteyenlerin odak noktası olan atlama ipi profesyoneller tarafından ilgiyle karşılanır. ÇiçekSepeti’nden dilediğiniz modelini tercih ederek spordan önce vücudunuzu antrenmana hazırlayabilirsiniz.

Atlama İpinin Vücuda Yararları

Çıktığı ilk dönemlerde işlevselliği ön planda tutulurken günümüzde buna ek olarak farklı tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çeker. Özellikle çevik ve dinç bir bedene sahip olmak isteyen sporcular tarafından antrenman önceleri kullanılır. Bunun yanı sıra spor salonlarında ve hatta evinde egzersiz yapanlar için etkili bir ekipmandır.

  • Atlarken vücudun birçok noktası aktif olarak kullanıldığından kilo vermek isteyenler tarafından sıklıkla tercih edilir. Bu noktada yağ yakımını hızlandırarak kilo kaybını kolaylaştırmada yardımcı bir üründür.
  • Belirli aralıklarla atlama yaptığınızda dokularınız hareket kazanır. Dokuların hareket kazanması sonucunda selülit oluşumunun önüne geçmede ve varsa selülitleri yok etmede yardımcı olabilir.
  • Atlama ipi satın alarak el ayak koordinasyonunuzu geliştirebilirsiniz. Buna ek olarak ilgilendiğiniz herhangi bir spor dalı varsa antrenman öncesi sakatlanmamak için hazırlık yapabilir ve performansınızı artırabilirsiniz.
  • İpinizle koşu adımı ve çift ayak atlama yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra atlamada profesyonelleşenler tarafından tercih edilen çapraz atlamayı deneyimleyebilirsiniz.

Atlama İpi Modelleri

Farklı birçok modeli satışa sunulan bu ürün hafif bir yapıya sahiptir. Rahatsızlık verecek herhangi bir ağırlığı olmadığından günlük koşularınızda ve yürüyüşlerinizde yanınızda götürerek dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Atlama iplerinin birçoğu ayarlanabilir olarak üretilir. İpin uzunluğunu kendinize uygun olarak ayarlamak için orta kısmına basarak kulplarını göğüs hizasına gelecek şekilde doğrulayabilirsiniz. Bu, ipi boyunuza göre ideal olan uzunluğa getirmenize olanak sağlar.

Vücutta kalori yapımını destekleyen ve direnç sağlayan bu ürünün farklı birçok modeli kullanıcılarla bir araya getirilir. Klasik tasarımların yanı sıra ışıklı atlama ipi çeşitleri ilgiyle karşılananlar arasında yerini alır. Üstelik çeşitli markalar tarafından ortaya konulan atlama ipi fiyatları hemen her bütçeye hitap eder. ÇiçekSepeti’nde kullanıcıların beğenisine sunulan çeşitli modellerden tarzınıza ve bütçenize uygun olanı tercih ederek dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.