Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Atlet

İç giyim kategorisinin en favori ürünlerindendir atletler. Pamuk iplik ile üretilen, tene direkt temas eden ince parçalar olan atletler, hem kadınlar hem de erkekler tarafından sürekli giyiliyor. Yaz ve kış fark etmeksizin, kıyafetlerin altına rahatlıkla giyilebilen atletler, fonksiyonel özellikleri ile iç çamaşırı çekmecesinin baş köşesinde yer alıyor. Yazın tişörtlerin, elbiselerin altında giyilebilen ve ter emici özelliği bulunan atlet modelleri; kış aylarında ise vücudunuzu sıcak tutuyor ve sizi soğuk havalardan koruyor. Fanila da denilen atletler, genellikle beyaz renk olarak tercih ediliyor. Böylece kıyafetlerinizin altında farklı renklerin görünmesini engelliyor. Çünkü atletler, kıyafetler için adeta bir astar gibi kullanılıyor. ÇiçekSepeti’nde tekli ya da çoklu paketleri ile atlet modelleri sizi bekliyor! Kadınlar, erkekler ve çocuklar için özel olarak tasarlanan, farklı bedenlerdeki atletler için ÇiçekSepeti’ni ziyaret edebilirsiniz.

Kadınlar İçin Atlet Modelleri

Atletlerin genellikle erkekler tarafından kullanıldığı sanılıyor. Ancak kadınlar da hemen hemen birçok kıyafetinin altında atlet giyiyor. Böylece mevsim değiştikçe hem soğuk hem de sıcak havalardan korunabiliyorlar. Atletler bazen bir gömlek ve hırkaların içine, bazen tişörtlerin ve kazakların altına giyilebiliyor. Kadınlar için tasarlanan atlet modelleri, erkeklere göre daha çok çeşide sahip. Dantelli atlet, askılı atlet, uzun kollu atlet gibi birçok seçeneği bulunan atlet modeli, dolapların vazgeçilmezi oluyor. En sevilen kadın atlet modelleri, şimdi ÇiçekSepeti’nde! Siyah, ten rengi, beyaz gibi temel renklerin yanı sıra; kırmızı, sarı, yeşil, mavi gibi canlı renklerle de hazırlanan atletleri uygun fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

Atletler sadece iç çamaşırı olarak değil, başlı başına bir parça olarak da kullanılıyor. Pantolonların, eteklerin üzerine giyilen farklı renkteki ve farklı kesimdeki atlet modelleri, kombinlerin aranan parçaları arasında yer alıyor. Özellikle üzerinde farklı desenler bulunan ya da farklı detaylarla süslenen dantelli atlet gibi modeller, yaz aylarında şıklığınıza şıklık katıyor. Yine yaz aylarında şortlarla ya da eteklerle kolayca kombinlenen askılı atlet modelleri için ÇiçekSepeti’ni ziyaret edebilirsiniz.

Erkekler İçin Atlet Modelleri

Erkekler atlet seçiminde genel olarak düz renkleri tercih ediyor. Özellikle siyah atlet, erkeklerin en sevdiği atlet modelleri arasında yer alıyor. Bu seçimde kullanım amacı da oldukça önemli. Genelde kıyafetlerin altına giyilen atletler, erkeklerin favorisi. Bu nedenle siyah, beyaz ya da gri gibi renkler erkekler tarafından daha sık tercih ediliyor. Erkeklerin kadınlara göre daha fazla atlet kullandığı bir gerçek. Çok bilinen markaların tekli ya da çoklu paket olarak hazırladığı atlet modellerini ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve online alışveriş yolu ile siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Erkekler de kadınlar gibi atletleri sadece iç çamaşırı olarak değerlendirmiyor. Spor yaparken de birçok erkek, atlet tercih ediyor. Pamuklu yapıları ile teri çeken atletler, performans gerektiren spor aktivitelerinde erkeklerin hayatını kolaylaştırıyor. Erkekler, ciltleri için nefes alan kumaştan üretilen atletleri, aynı zamanda yaz aylarında da şortların ve pantolonların üzerine giyiyor. Sportif bir görünüm katan atlet modelleri, şimdi ÇiçekSepeti’nde!

En Uygun Atlet Fiyatları ÇiçekSepeti’nde!

Birçok iç giyim ürününde olduğu gibi atlet kategorisinde de ürünler genelde çoklu paketler ile karşınıza çıkıyor. Günlük olarak kullanılan, spor yaparken kullanılan ya da başlı başına bir parça olarak kullanılan atletler, uygun fiyatlar ile ÇiçekSepeti’nde! Geniş beden aralığı ile yüzlerce seçenek arasından bütçeniz için en uygun atlet fiyatları için karşılaştırma yapabilir ve kolayca satın alabilirsiniz. Güvenilir alışveriş için ÇiçekSepeti’ni tercih edebilirsiniz.