Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Atletizm Koşu Yürüyüş

Antrenmanlarınız esnasında size eşlik edecek kaliteli atletizm koşu yürüyüş ekipmanları kullanmak istemez misiniz? Okçuluk setlerinden direnç lastiklerine, mekik çekme spor aletlerinden kas geliştirici masaj aletlerine kadar birçok seçenek kullanıcılara zinde kalma fırsatı tanıyor. Egzersizleriniz sırasında keyifli vakit geçirmenizin de önünü açan ekipmanlar sayesinde bedensel ve ruhsal olarak daha iyi hissetmek çok kolay. Siz de kişisel egzersiz tercihleriniz doğrultusunda ilgi alanlarınıza yönelik ürünler seçerek formunuzu koruyabilirsiniz.

Size Kendinizi Daha Dinç Hissettirecek Atletizm Ekipmanları

Atletizm dalları arasında yer alan yürüme, koşma, atma ve atlama egzersizleri için özel olarak hazırlanan ürünler, sizi antrenmanlarınız esnasında rahat hissettirmek üzere geliştiriliyor. Yürüyüşler sırasında konforlu giysiler ve ayakkabılar giymek kadar terinizi silmek için kullanacağınız baş ve bilek bantlarıyla uygun su şişeleri tercih etmek de son derece önemli. Yürüyüş ve koşu parkurlarında daha iyi bir performans göstereceğiniz ürünler sipariş etmek için ÇiçekSepeti'nde yer alan ürünleri inceleyebilirsiniz.

Atma ve atlama egzersizleri için kullanılan ekipmanlar ise bir hayli fazla. İlgilendiğiniz branşta ne derece deneyimli olduğunuza istinaden seçebileceğiniz ürünler arasında profesyonel kullanıma uygun ürünler olduğu gibi başlangıç seviyesi ekipmanları da yer alıyor. Eğer zıplama ve atlama egzersizleriyle yeni ilgilenmeye başladıysanız, ev ortamında kendinizi geliştirmek için antrenman merdivenlerini ve minderlerini tercih edebilirsiniz.

Atma egzersizlerini başarılı bir şekilde yapabilmek için açık alanda olmanız öneriliyor. Bulunduğunuz ortamı kontrol altında tutmak içinse fırlatma rotasında sapma yaşandığında bir kaza gerçekleşmemesi için filelerden yardım almak mümkün. Disk, çekiç ve gülle gibi ekipmanları da ağırlıklıklarına göre tercih ederek kendiniz için uygun bir egzersiz planı oluşturabilirsiniz.

Egzersizleri Keyifli Hale Getiren Ekipmanlar

Günümüz koşullarında birçok sporsever evlerinde ayırdıkları alanlarda aktif kalmayı ve antrenman yapmayı hedefliyor. Bunu başarmak içinse az yer kaplayan etkili ürünler tercih etmek son derece önemli. Bacak ve karın kaslarını güçlendirmekte kullanılan denge aletleri, hareketler esnasında omurganızı düz tutmanıza yardımcı olan egzersiz topları ve esneme hareketleri yaparken kullanabileceğiniz yumuşacık matlar istediğiniz sonuçları almaya giden yolda sizi destekliyor.

Sırt ve göğüs kaslarını güçlendirmek için tercih edilen tubing lastiği gibi ürünler kullanılmadıkları zamanlarda son derece küçük bir alan kaplıyor. Spor salonlarında kullanılan çeşitli aletleri çok daha küçük formlarda sunan ürünler sayesinde kendi evinizin konforunda egzersiz yapmak çok rahat. Siz de vücudunuzda daha aktif olmasını istediğiniz ya da güçlendirmeyi planladığınız bölgelere yönelik olarak ekipman tercihi yapabilirsiniz.

Atletizm aletleri arasında yer alan bölgesel güçlendirme işlevi gören ürünler arasında el, bilek ve boyun kasları için özel olarak hazırlanan ürünler de bulunuyor. Uzun saatler masa başında çalışan kişilerin sıklıkla şikayet ettikleri boyun ağrıları, gerekli ekipmanlar kullanılarak egzersiz yapıldığında kısa sürede düzelme gösteriyor. El egzersizi için tasarlanan aletler sayesinde parmaklarınızı rahatlatmak çok kolay. El ve ayak bilekleri için özel olarak hazırlanan bileklik ağırlıklarını kullanarak hem bileklerinizi kuvvetlendirebilir, hem de vücudunuzun kas yapısını güçlendirebilirsiniz.

Alanında Lider Markaların Ürünleri ÇiçekSepeti'nde

Sunman, Thera Band ve Voit gibi dünyaca ünlü markaların birbirinden etkili ve kaliteli ürünleri ÇiçekSepeti'nde! Başlangıç ve profesyonel seviyeler için özenle hazırlanan okçuluk setleri tasarlayan Sunman, kullanıcılara deşarj olabilecekleri bir beceri kazandırmayı hedefliyor. Thera Band imzası taşıyan egzersiz topları, atlama ipleri ve tubing lastikleri sayesinde ise vücudunuzun belli bir bölümünü çalıştırmak ve güçlendirmek mümkün. Voit marka matları kullanarak egzersizlerinizi konforlu şekilde yapmak da çok kolay. Siz de ilgilendiğiniz atletizm, koşu ve yürüyüş egzersizleri doğrultusunda ürünler almak isterseniz ÇiçekSepeti üzerinden sipariş oluşturabilirsiniz.