Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Audi Akülü Arabalar Çiçeksepeti’nde!

Volkswagen grubunun bir markası olan Audi, Ingolstadt, Bavyera'da kurulmuştur bir şirkettir. 1899 yılında August Horch'a dayanan geçmişiyle oldukça köklü bir marka olan Audi, dünyanın lüks segmentte otomobil üreten öncü markalarından biridir. 1932 yılında Audi, Auto Union'ı oluşturmak üzere Horch, DKW ve Wanderer şirketleri birleştirmiştir ve logosunda yer alan dört halka bunu temsil etmektedir.

Dünyanın en iyi otomobil üreticilerinden biri olan markanın ikonik modellerinin birçoğunun akülü araba şeklinde sunulmuş versiyonları da bulunmaktadır. Tasarım olarak gerçek araçların birebir benzeri olan bu akülü arabalar, çocukların sürüş keyfini en küçük yaştan itibaren hissetmesi için özel olarak tasarlanmaktadır.

Konforlu ve Şık Audi Akülü Araba Modelleri

Otomobil dünyasının en ikonik modellerinden birkaçına sahip olan Audi markasının akülü araba tasarımları, en çok çok sevilen modellerine dayanmaktadır. Q Serisi gibi büyük araçlar veya TT serisi gibi sportif araçların kopyaları olan akülü arabalar, güç olarak farklı seçeneklere sahiptir. 6V ve 12V gibi güç seçeneklerinde sunulan akülü arabaların taşıma kapasiteleri de güçleriyle orantılıdır. Daha büyük çocuklar için 12V araçlar uygunken küçük yaştaki çocuklar için 6V araçlar yeterli olacaktır.

Audi akülü arabaların birçok farklı özelliği de bulunmaktadır. Uzaktan kumanda ile kontrol imkanı sunan akülü arabalar, her yaştan çocuğun bu hissi yaşamasını sağlar. Bluetooth bağlantısı, müzik çalar, korna gibi birçok farklı özellikte araçlarda sunulmaktadır. Akülü arabalar, çocuklar motor becerilerinin ve sosyal yeteneklerinin gelişmesine yardımı olan oyuncaklardır. Çocuğun bir aracı kullanması özgüveninin artmasına da yardımcı olacaktır. Bu nedenle çocukların dikkatini çeken akülü arabalar aynı zamanda eğitici oyuncaklardır. Çocuklar için tasarlanan trafik parkurlarında kullanarak küçük yaşta çocuklara trafik kurallarını ve eğitimini verebilirsiniz.

Audi akülü araba modellerini uygun fiyatlarla Çiçeksepeti’nden güvenle sipariş edebilirsiniz.