Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Avcı Çizmeleri

Doğal ortamlara uyum sağlayacak şekilde geliştirilen avcı çizmeleri ve balıkçı botlarıyla rahatça hareket etmek çok daha kolaydır. Gerek sulak alanlarda gerekse çimenli zeminlerde yürümeyi bir hayli kolaylaştıran bu ürünler, ihtiyaca göre farklı uzunluklara sahiptir. Bulunduğunuz alanın coğrafi özelliklerini göz önüne alarak botun ne kadar yüksek veya ayağınızı ne kadar sarması gerektiğini hesap ederek seçim yapmanız oldukça önemlidir. Çok sulak ve çamurlu olan arazilerde daha hafif yapıdaki çizmeleri tercih edebilir, daha kuru ve sert zeminlerde ise uzun modelleri kullanabilirsiniz.Çeşitli markalar tarafından üretilen ve su geçirmeyen çizmeler, avcı-balıkçı çizme sayfasında sizi bekliyor.

İşleri Kolay Hale Getiren Tulum Balıkçı Çizmeleri

Tek parça giyilebilmeleriyle büyük kolaylık sunan tulum balıkçı çizme çeşitleri, su geçirmez yapıları ile öne çıkar. Oldukça hafif yapıda olan bu çizmeler, göl ve bataklık gibi yoğun sulak alanlarda balıkçılık ya da avcılık yapma işini kolaylaştırır. Doğayla uyumlu renk seçenekleriyle kamufle olmanıza da fırsat veren bu ürünlerle hayvanların dikkatini çekmeden ilerlemeniz mümkündür. Tulum çizme çeşitleri sağlıklı ve hijyenik bir kullanım sunmanın dışında üzerinizin kirlenmemesini de sağlar. Nefes alan özelliklere sahip malzemesi ise sıcak yaz günlerinde dahi ayaklarınızı daha az terletir. Boyutları sayesinde bileği tam olarak kavrar ve bazı modellerde sunulan ayarlanabilir kısmı oldukça ergonomiktir.

Ayaklarınıza Özgürlüğü Getiren Balıkçı ve Avcı Eva Çizmeler

Dize kadar olan uzunluklarıyla dikkat çeken eva balıkçı ve avcı çizme modelleri, düşük ağırlıkları ile ayaklarınızı özgürce hareket ettirmenizi sağlar. Balıkçı ve avcı eva çizmelerin kir tutmayan dış kısmının bakımı da oldukça kolaydır.

  • Dış malzemesinde kullanılan özel kaplama sayesinde suyu üzerinde tutmaz ve emmez. Bu nedenle ayaklarınızın ıslanmaması için ideal bir seçimdir.
  • Isı yalıtımı da bulunan eva çizmeler, soğuk havalarda avcılık yaparken ya da balık tutarken ayağınızın daima sıcak kalmasına yardımcı olur.
  • Isı yalıtımının oluşmasını sağlayan eva malzeme sayesinde esneklik de kazanan çizmeler, ayak bileğinizi rahat hareket ettirebilmeniz için uygundur.
  • Çizmelerin içerisinde yer alan iç astar desteğiyle konforu artan balıkçı çizme modelleri, bu bölümün çıkarılabilme ve koku yapmayan özelliğiyle de kullanışlılık yaratır. Dilerseniz işiniz bittikten sonra iç astarı çıkartıp çamaşır makinesinde yıkayabilir ve eskisi gibi tertemiz bir hale getirebilirsiniz.

Dondurucu soğuklarda koruma sağlayan yapıları ve su geçirmez özelliğiyle konforlu bir kullanım sunan çizmeler, balıkçılar ve avcılar için geniş bir ürün yelpazesi sunar.

Yalıtımlı Özel Avcı Botları ÇiçekSepeti ile Hemen Kapınızda!

Uzun saatler gerektiren avcılık faaliyetinde gerekli ekipmanlara sahip olmanın yanında giyime de çok dikkat etmek gerekir. Üretiminde dayanıklı malzemelere yer verilen avcı botları, sert geçen kış gecelerindeki avlarda ayaklarının sıcak kalmasını mümkün kılar. Botların -15, -20 ve -30 dereceye kadar koruma sağlayan seçenekleri ayağınızın üşümesini engellerken terleme sorununun da önüne geçer. Özellikle soğuk havalarda gerçekleştirdiğiniz etkinliklerinizde sertleşme yapmayan botlardan yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda sıcak ve soğuk izolasyonu da yapan ürünleri dört mevsim kullanmanız mümkündür. Tırtıklı ve yarıklı taban tasarımı, suyun yanında yağlı zeminlere karşı da dayanıklılık göstererek ayağınızın zemine daha iyi tutunmasına yardımcı olur. Böylece aşınmalara karşı dirençli olan sağlam taban yapısında kayma meydana gelmez. Yüksek tabanı ayağınızı sulak noktaların üzerinde tutarken, ayarlanabilir içlik astarı ayağınıza soğuk havanın girmesini engeller.

En zorlu koşullar, sağlam ekipmanlar sayesinde kolay hale gelir. Farklı ayak numaralarına sahip modellerle birlikte ayağınıza en iyi uyum sağlayan ürünü ÇiçekSepeti avcı-balıkçı bot ve çizme sayfasında bulabilir, uygun fiyatlarla sipariş edebilirsiniz.