Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Avcı Balıkçı Giyim

Avcılıkla ya da balıkçılıkla ilgileniyorsanız veya bu tarz hobilere sahip sevdikleriniz için hediye arayışındaysanız ÇiçekSepeti’nde avcı balıkçı giyim ürünlerini tercih edebilirsiniz. Doğa içinde uzun vakitler geçiren avcılar ve balıkçılar için özel olarak tasarlanan giyim ürünleri soğuk havalara, sert rüzgarlara ve kesintisiz yağmurlara karşı ekstra direnç gösterir. Kullanıcıların konforunu ve sağlığını göz önünde bulunduran, her türlü ihtiyacınızı karşılayacak avcı balıkçı ürünlerini inceleyerek sipariş verebilir, konforlu olmanın keyfini çıkarabilirsiniz!

Avcı ve Balıkçılar İçin Su Geçirmez Bot, Çizme, Ayakkabı Çeşitleri

Sonbaharda bir ormanda gezerken yağmur yağmasa bile nemli zemin sebebiyle ayakkabılarınız ıslanabilir. Bu temas uzun saatler boyunca devam ederse bu durumdan kaynaklanan çeşitli hastalıklar meydana çıkabilir. Suya karşı dayanıksız olan ayakkabılar birçok sağlık sorununun da önünü açar. Avcılıkla ilgileniyorsanız doğa içinde uzun yürüyüşler yapmanız gerekir. Bu sebeple aniden yağabilecek ya da olası yağmurlara karşı sizi koruyabilecek bir ayakkabı ya da çizme seçmeniz sağlığınız üzerinde önem teşkil eder. Hammer Jack, Discovery, Helly Hansen, Polly Boot gibi dünyaca ünlü markaların su geçirmez ürünlerine ÇiçekSepeti ile kolayca sahip olabilirsiniz. Hammer Jack markasının trekking için özel olarak tasarladığı ayakkabılar; sıcak tutan iç astarları, hafif tabanları yapıları ve ayak bileğini kavrayan yapılarıyla dikkat çeker. Göz alıcı bir dizayna sahip olan bu ürünleri günlük stilinizde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Balıkçılıkla ilgilenenler içinse bu işi yaparken kullanabilecekleri su geçirmez çizmeler mevcuttur. Bu çizmeler sayesinde tatlı ya da tuzlu sularda ilerlemek de kolaylaşır. Helly Hansen markasının yelkencilere özel olarak tasarladığı balıkçı çizmeler bahar ve yaz mevsimlerinde de rahatlıkla kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Daha soğuk havalar içinse Discovery markasının polar çoraplı çizmelerini tercih edebilirsiniz. -30 dereceye kadar düşebilen sıcaklıklarda bile sizi sıcak tutmayı başaran bu ürün, terleme yapmaz ve kaydırmaz tabanı sayesinde kaygan zeminlerde bile rahatlıkla yürümenizi sağlar.

Hobilerinizi Kolaylaştıran Pratik Aksesuarlar

Balıkçılık, kalabalık ekipman gerektiren hobiler arasında yer alır. En basit balık avı için bile yanınızda birçok eşya taşımanız gerekir. Olta kamışı, olta makinesi, yalancı yemler, yem makasları, karabinalar gibi daha birçok malzemeyi bir arada tutmak hiç kolay sayılmaz. Ancak Bull Shark markasının spin balıkçılığı için tasarladığı özel yeleği kullanarak ihtiyaç duyacağınız tüm malzemeleri pratik bir şekilde taşımanız mümkün. Bu esnada kendinizi ve ekipmanınızı kuru tutabilmeniz için tasarlanan avcı balıkçı yağmurluk ya da sadece yağmurluk pardesüleri işinizi oldukça kolaylaştırır. Av esnasında işinize yarayacak bir başka giysi ise bel üstü tulumlar! Gerektiğinde belinize kadar suya girmenizi sağlayan bu ekipman, hem su içinde hareket edebilmenizi hem de kuru kalmanızı sağlar. Dilerseniz daha yüksek tulumları da ÇiçekSepeti’nde bulmanız mümkün. Farklı uzunluklardaki çizmeler, hem yağmur hem de güneş koruması sağlayan şapkalar gibi ekipmanlar ile hava şartlarından etkilenmeden sadece avınıza konsantre olabilirsiniz. Eğer avcı değil de doğa gözlemcisi ya da kuş fotoğrafçısıysanız, av yelekleri sizlerin de işini görecek niteliklere sahip. Ekipmanlarınız için yeterince yer sağlayan taktik yelekleri dahil olmak üzere çok çeşitli ürünleri ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz!

Olmazsa Olmaz Balıkçı ve Avcı Kıyafetleri

Şapkalar her mevsim için farklı kullanım özellikleri içeriyor. Yaz mevsimi için geniş kenarlıkları olan ve yüzünüzü güneşten koruyan klasik avcı şapkaları bulunuyor. Bu tarz şapkaları çene bölgesinde yer alan ayarlama ipi sayesinde en hareketli anlarda bile başınızda tutabilirsiniz. Yine yaz mevsimi için sunulan seçenekler arasında siperlikli ve fileli modeller yer alıyor. Fileli şapkalar özellikle terleme sorununa karşı iyi bir çözüm sunuyor. Soğuk havalarda ise su geçirmeyen, içi kürklü olan ve kulakları kapatan şapkalar sıklıkla tercih edilenlerden. Percussion markasının benzer ürünleri günlük hayatta da kullanılabilir. Yağmurlu havalarda hem rüzgarı kesecek hem de sizi ıslanmaya karşı koruyacak bir ürün arıyorsanız tek parçadan oluşan uzun yağmurlukları ya da alt ve üst olmak üzere iki ayrı parça içeren çeşitleri tercih edebilirsiniz. Doğa içerisinde geçirdiğiniz uzun saatlerde konforunuzu artırmaya aday olan sayısız giyim ürününü ÇiçekSepeti’nde ekonomik fiyatlarıyla satın alabilirsiniz.