Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Avcı ve Balıkçı Şapkası

Avcı ve balıkçı şapkası; hobi olarak avcılığa, balıkçılığa, outdoor sporlara ve doğa yürüyüşlerine meraklı olanların tercih ettiği en kullanışlı aksesuarlardan birisi olarak öne çıkar. Bu tip aktiviteler esnasında özel kıyafetler giyip yanınıza ihtiyacınız olan tüm ekipmanları aldığınızdan emin olmanız gerekir. Balık tutmaya giderseniz yanınıza bir olta takımı, yemleyici, balık kepçesi alırsınız. Havanın durumuna göre koruyucu özelliklere sahip kıyafet ve aksesuarlar kullanırsınız. Bir balıkçı şapkası sizi güneşli havalarda sıcaktan, soğuk havalarda ise yağmurdan ve rüzgardan korur. Avcılık, balıkçılık gibi aktiviteler esnasında yanınıza alacağınız bir avcı balıkçı şapka ile rahat edersiniz.

Avcı ve Balıkçı Şapkaların Geniş Kullanım Alanları

Avcı balıkçı şapkaları avcılık, balıkçılık, doğa sporları gibi dış mekanlarda gerçekleştirdiğiniz hobiler sırasında giyebilirsiniz.

 • Pozitif enerjiye ihtiyacınız olduğu zamanlarda hem yorgunluk hem de doğayla mücadele sizi zorlayabilir. Şapka, aktiviteler esnasında hem stil olarak görünümünüzü tamamlar hem de sizi motive eder.
 • Yaz mevsiminde güneşten korunmak ve başınızın terlemesini engellemek adına avcı balıkçı şapka modellerini tercih edebilirsiniz.
 • Kışın ise soğuk, kar, yağmur, rüzgar gibi sizi doğrudan etkileyecek olan hava şartlarına karşı giyeceğiniz bir avcı şapkasıyla kendinizi koruyabilirsiniz. Böylelikle hem gününüzden en üst düzeyde verim alırsınız hem de hasta olma riskini ortadan kaldırmış olursunuz.
 • Operasyon şapkası olarak da bilinen fötr operasyon şapkası, askeri birliklerde rahatlıkla kullanabileceğiniz kamuflaj deseniyle avcılık ve benzeri alanlarda da kullanıma uygundur. Jungle şapkanın materyali, jandarma kumaşından seçilir. İpli olan bu modelin üzerindeki hava delikleri sayesinde başınız hava alır. En iyi kaliteye sahip bu ürünleri yıpranmadan uzun yıllar boyu kullanabilirsiniz.

Birbirinden Şık ve Kullanışlı Avcı ve Balıkçı Şapka Çeşitleri

 • Avcı, balıkçı giyim koleksiyonlarının olmazsa olmaz parçalarından birisi olan şapkalar, konsept olarak doğaya uygun bir görünüme sahip olmasıyla dikkat çeker.
 • Ağaç, yaprak, balık desenli şapkalar ile kendinizi doğanın bir parçası gibi hissedebilirsiniz.
 • Şıklık, rahatlık ve fonksiyonellik açısından ihtiyacınızı tam olarak hitap eden avcı şapkaları, ayarlanabilir olmasıyla herkes için uygunluk gösterir.
 • Gri, siyah, bej, haki gibi temel renklerin haricinde kırmızı, turuncu, mavi, beyaz gibi canlı renk seçenekleri de sunar.
 • Avcı şapkaları polyester ve pamuk karışımlı materyallerden üretildiği için her türlü iklime adapte olabilir. % 100 pamuklu fileli şapka modelleri ise fileli yapısından ötürü terletme yapmaz.
 • Bu şapkalar cap tarzında olur ve her klasik spor şapka gibi ön kısmında bir siperlik bulunur. Bu siperlik sayesinde güneş ışıkları, rüzgar veya yağmur gibi durumlar sizi etkilemez.
 • Marine desenli bir cap şapkayı balıkçılık aktivitelerinizde konsepte uygun olarak tercih edebilir, gününüzü daha da keyifli hale getirebilirsiniz!

Doğa Sporları İçin Uygun Şapka Modelleri

Yaptığınız spor outdoor bir spor türü ise ve orman, yürüyüş parkuru, dağlık bölgeler gibi ağaçlık ve engebeli alanlarda geçiyorsa, kullanacağınız bir avcı balıkçı şapka bu koşullarda işinize yarar. Soğuk ve çetin hava şartlarında outdoor sporları yaparken deri börk bir başlık tercih edebilirsiniz. İçi ve dışı kuzu derisi olan bu şapka, tüm outdoor aktiviteleri boyunca sizi sıcak tutar. Fileli ve hava akımı sağlayan modeller ise, efor sarf etmeniz gereken tempolu yürüyüş, koşma ve tırmanma gibi eylemleri gerçekleştirirken terlemenizin önüne geçer. Hangi aktivite içerisinde olursanız olun, konforunuzun ön planda durduğu bu şapkaları, maceraperest arkadaşlarınıza hediye olarak verebilirsiniz. En iyi avcı ve balıkçı şapkası modelleri ve ucuz avcı balıkçı şapka seçeneklerini değerlendirip satın almak için ÇiçekSepeti’ni tercih edebilirsiniz!