Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Avcı ve Balıkçı Yağmurluk Çeşitleri

Yağışlı hava şartlarında koruma sağlayan birbirinden farklı balıkçı ve avcı yağmurlukları ile yağmur altında özgürce hareket edebilirsiniz. Kullanım alanına göre çeşitli özelliklerde tasarlanan yağmurluklar, geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. İşinize uygun, farklı renk seçenekleri bulunan yağmurluk modellerini ÇiçekSepeti’nde keşfedebilir, uygun fiyatlı ürünler arasından ihtiyacınız olan ürünü hemen sipariş edebilirsiniz.

Farklı Tasarımlara Sahip Balıkçı Yağmurluk Modelleri

Kullanıcıların ihtiyacı doğrultusunda tasarlanan balıkçı yağmurlukları çeşitli kumaşlarda, modellerde ve farklı renklerde üretilir. ÇiçekSepeti’nde yer alan yağmurluklar arasında başlıklı, başlıksız ve çıkarılabilir başlığa sahip olan ürünleri bulabilirsiniz. Astarlı ve cepli olan modeller kış aylarında denizin ortasında balıkçılık yaparken ya da avlanırken ellerinizin sıcak kalmasını sağlar. Ellerinizi kısa bir süre içerisinde ısıtan cepler, polarlı yapılarıyla oldukça dikkat çekicidir. Aynı zamanda oldukça geniş ve derin olan ceplerin içerisine kişisel birçok eşyanızı da koyabilirsiniz. Balıkçı yağmurlukları arasında en çok tercih edilen ürünlerden olan kapüşonlu modeller ise yoğun yağışlı havalarda koruma sağlamasıyla ön plana çıkar. Ayarlanabilir özellikte olan kapüşonlar, her kullanıcının başı ile uyum sağlayarak görüş açısının daralmasını engeller. Hareket kabiliyetini sınırlamayan yağmurluklar sayesinde daha hızlı hareket edebilir ve işinizde daha verimli olabilirsiniz.

Balıkçılar ve avcılık ile uğraşanların yanı sıra dış mekanlarda çalışan işçilerin kullanımına da uygun olan yağmurluklar, çalışanların daha kolay fark edilebilmesi için genellikle çarpıcı renklerde üretilir. Reflektörlü olarak adlandırılan bu balıkçı yağmurlukları herhangi bir sorun halinde arama kurtarma ekiplerinin sizi görmesini kolaylaştırır. Görüş kalitesinin artması için bu yağmurluklar genellikle sarı renk ve parlak gri şeritleri olacak şekilde tasarlanır. Sık kullanımların yanında sadece belirli zamanlarda yağmurluğa ihtiyaç duyanların tercih edebileceği kullan - at özelliği olan çıtçıtlı yağmurluk modellerine de yer verilir. Sadece bir kez kullanılabilen bu yağmurluklar oldukça pratik ve çantada kolayca taşınabilen boyuttadır.

Balıkçılara ve Avcılara Tam Koruma Sağlayan Yağmurluk Takımları

Hem üst hem de alt olarak iki parçadan oluşan balıkçı yağmurluklarını da kullanıcılra farklı imkanlar sağlar. Yağmurluğun modeline göre bazı tasarımlarda iç kısım file örgülü iç astarlarla kaplanır. Takım halinde satılan yağmurlukları su geçirmez yağmur çizmeler ile tamamlayarak uyumlu ve kullanışlı bir kombin oluşturabilirsiniz. Vücudunuzu yağmur suyundan koruyan pantolon parçasında ise çeşitli boylarda cepler bulunur. Ürünün kullanışlılığını artıran bu cepler, kişisel eşyaların yanında fener gibi farklı aletleri de yanınızda taşıyabilmenizi sağlar. Bunların yanında tek parça olan tulum şeklindeki balıkçı yağmurlukları da mevcuttur. Bu ürünler özellikle uzun süreli ve yoğun yağışlar altında ıslanmadan çalışabilmeniz için idealdir. Sağlam dikişlerle desteklenen yağmurluk takımlarını avcılık ve balıkçılığın yanında doğa yürüyüşlerinizde ya da kamp yaptığınız zamanlarda da kullanabilir, çeşitli koşullar altında rahatlığın tadını çıkarabilirsiniz.

Farklı Özelliklerle Donatılan Balıkçı ve Avcı Yağmurlukları

  • Su geçirmeyen kumaş özelliği sayesinde balıkçılara ve avcılara üst düzey koruma sağlayan yağmurluklar, soğuk havalarda bile vücudunuzun sıcak kalmasına yardımcı olur.
  • Polarlı ısıtıcı fonksiyonu bulunan cepleri ve fileli astarları ile vücudunuzla birlikte yağmurluğun altında olan giysilerinizin de kuru kalmasını sağlayabilirsiniz.
  • Koruyucu etkiye sahip olan yağmurlukların yumuşak dokusu, teninizin daha sıcak kalmasını sağlayarak konforlu hissetmenize yardımcı olur.
  • Yağmurluklar sizi soğuktan korumanın yanı sıra nefes alan kumaşları sayesinde sıcak havalarda ferahlamanızı, sıcaktan bunalmamanızı da sağlar.
  • Aşınma ve yıpranma gibi problemlere karşı yeni nesil teknoloji ile üretilen yağmurluklar, ekstra güçlendirilmiş yapıları sayesinde uzun ömürlü bir giyim parçası haline gelir.

Farklı pek çok renk seçeneği ile hem tarz görünmenizi hem de korunmanızı sağlayan en iyi yağmurlukları ÇiçekSepeti’nin güvenli alışveriş ve ücretsiz kargo ayrıcalıklarından faydalanarak hemen şimdi satın alabilirsiniz!