İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Gönderim Yeri Seçin

Avcılar ve çevresinde çiçekçi mi arıyorsunuz ?

Çiçek Sepeti sayesinde çiçek siparişi vermek hem çok kolay, hem de çok uygun !
7/24 hizmet veren müşteri hizmetlerimiz, size yılın 365 günü sevdiklerinizi sevindirmek için yardımcı oluyor. Avcılar ve çevresine hem internet, hem telefon yoluyla sipariş verebilir, hafta sonları da dahil olmak üzere bayram ve tatil günlerinde de çiçeğinizi aynı gün sevdiklerinize gönderebilirsiniz.
Avcılar ve çevresindeki sevdiklerinize Çiçek Sepeti’nden vereceğiniz sipariş, tazehaliyle dilediğiniz gün ve saat diliminde teslim ediliyor. Üstelik yalnızca Avcılar'a değil, İstanbul'daki 50 şubemiz ile istediğiniz semte çiçek gönderebilirsiniz.

Özel günlerde sevdiklerinize ne hediye alırsanız alın, onları bir buket çiçekle etkileyeceğiniz kadar etkileyemezsiniz. Çünkü çiçekler hislerinizi sevdiklerinize tam anlamıyla geçirmenizi sağlar, kendilerine has anlamları ile sevdiklerinizi vermek istediğiniz mesajı verir. Aşk, sevgi ya da tutku… Tüm duygular çiçeklerle birlikte anlam bulur. Bu anlamı en renkli şekilde bulmak istediğinizde ise Çiçek Sepeti en büyük yardımcınız olur.

Türkiye’nin her noktasında sizi en yakın çiçekçilerle buluşturan Çiçek Sepeti size sadece bir tık kadar yakındır.

Çiçek Sepeti, Avcılar’da çiçek siparişi vermek istediğinizde, sizi en yakın çiçekçilerle buluşturur ve hislerinizi sevdiklerinize anlatacak en renkli aranjmana dakikalar içinde ulaşmanızı sağlar.

İstanbul-Avcılar Çiçekçi

Üniversite Mahallesi, Cihangir Mahallesi, Firuzköy Mahallesi ya da Denizköşkler Mahallesi farketmez… Eğer Avcılar’da ikamet ediyorsanız, Avcılar çiçekçilerinin hepsi Çiçek Sepeti farkıyla bir tık kadar uzağınızda…

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Avcılar’a çiçek göndermek istediğinizde, Çiçek Sepeti’nden dakikalar içinde size en uygun rengarenk aranjmanı bulabilir ve online sipariş verebilirsiniz. Üstelik üyelik şartı olmadan…

Avcılar Çiçek Sepeti

Dünyadaki en büyük 10 keşif arasından gösterilen ve Avcılar sınırları içerisinde yer alan 2700 yıllık Bathonea Antik Kenti ile ilçe Tarihi Kentler Birliği’ne üye olmuştur. 1890’lı yıllarda adı Amiganos (Amindos) olan bölge, 1924 yılında mübadele kapsamında yer değişikliğine tabi olmuştur. Buraya askeri ambarların yerleştirmesi nedeniyle Ambarlı adını almıştır. Burada avcılık sporunu yapılması ve her yıl avcılıkla ilgili şenlikler düzenlenmesinden dolayı zamanla Avcılar ismini almıştır. 1992 yılında ilçe olmuştur.

Oldukça geniş bir yüzölçümüne sahip olan Avcılar’da gezilebileceğiniz yerlerden bazıları şu şekildedir: Haluk Perk Müzesi, Sahil Parkı, Marmara Caddesi, Atatürk Evi Müzesi.

Avcılar ilçesinde gezip görülecek yerlerin dışında size en yakın çiçekçiyi bulmak isterseniz, çiçeksepeti Avcılar ilçesinde en büyük yardımcınız olacaktır.

Çiçek Sepeti’nden Avcılar’da yaşayan sevdiklerinize çiçek siparişi vermek işte bu kadar kolay! Siz de sevdiklerinize hislerinize aktarabileceğiniz rengarenk aranjman seçimini yapmak için hemen Çiçek Sepeti’ne gelebilir, Çiçek Sepeti’nin sunduğu indirim ve kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.