İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Avcılık ve Balıkçılık Ürünleri

Outdoor sporlar arasında yer alan avcılıkla ilgiliyseniz ihtiyaç duyduğunuz tüm ekipmanı ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz. ÇiçekSepeti hem amatör hem de profesyonel avcılar için sayısız ürünü bir arada sunuyor. Av sırasında size yardımcı olabilecek her türlü ekipmanı uygun fiyatlarla ve dünyaca ünlü markaların etiketleri ile ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

Doğada İşleri Kolaylaştıran Avcılık Balıkçılık Malzemeleri

Av sporlarında doğru malzeme seçimi hem güvenlik hem de avın başarısı açısından önem teşkil eder. Hele ki balık avında doğru ekipman olmadan işiniz epey zorlaşabilir. Canlı yem yerine geçen maket balık ve kaşıklar, seçilen ava göre farklılık gösterir. FreeCamp markasının ürettiği sahte balıklar, 7 cm boy ve 6 gr ağırlık ile Türkiye sularında yaşayan balık çeşitlerine özel olarak geliştiriliyor. Çeşitli renk ve formlara sahip maket balıklar, kolay kullanımları ve yüksek yakalama oranları ile av sırasında işinizi oldukça kolaylaştırır. Sardalya balığı gibi modellenen Savage Jig Minnow 20 gr ağırlığı ile suda tıpkı bir sardalya gibi hareket ediyor. Bu sayede yakalama oranları da oldukça yüksek. Yo-Zuri markasının maket balıklarında ise Japon teknolojisi kendisini gösteriyor. Dünya çapında önemli bir marka olan Gamakatsu iğnelerini kullanan marka, maket balıklar üstünde kullandığı renklerle de birçok balıkçının vazgeçilmezi oluyor. Planladığınız avlar esnasında doğru malzemelere sahip olmak isterseniz ÇiçekSepeti’yle sayısız ürüne ulaşabilir, verimli avlar için profesyonel ekipmanlarla işinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Hafif Kamışlar, Hızlı Makaralar, İğne ve Şamandıralar

İyi bir balık avı için birçok farklı malzemeyi bir araya getirmek gerekir. Kamış, makara, misina, iğne, fırdöndü, balık bulucular gibi ürünler ihtiyaçlarınız arasında olacaktır. Okuma markasının kamışları hafif 24T karbondan üretilir. Japon tarzı tutma yerlerinde mantar ve sert EVA malzemesi birlikte kullanılır. Bu sayede hafif ve mükemmel tutuşa sahip olta kamışlar elde edilir. Shimano markası sınıfında lider olanlardan. 5.01 devir, 8,5 kg drag gücü, 250 gr ağırlık gibi sınırları zorlayan özelliklere sahip bu makine, balık avını çok daha ilerilere taşımak isteyenlerin tercih edebileceği bir model. Benzer özelliklere sahip makinelerden birisi de Daiwa Strike Force 4000 olta makinesi. Ürün, özellikle spin tarzı avlarda misinasının boşluksuz açılması ile biliniyor. Bu sayede yemler daha uzun mesafelere ulaşabilir ve av şansınız da aynı oranda artar. Markaların geliştirdiği farklı modellere ÇiçekSepeti üzerinden ulaşabilir ve hızlıca sipariş verebilirsiniz. Büyük markaların en uygun modellerini belirlemek için gereken tüm bilgileri de ÇiçekSepeti’nin ürün açıklamalarında bulabilirsiniz.

Keskin Yapıları ile Su Altı Bıçakları

SEAC SUB dalış bıçağı, oldukça kesici düz ve tırtıklı kenarları, tornavida gibi kullanılabilen ucu ve regülatör hortumuna montaj edilmesini sağlayan aparatı ile su altında hızlıca sorun çözmenizi sağlar. Dalmayı sevenler için diğer bir ürün de yine SEAC SUB markasının ürettiği zıpkınlar. Genelde alüminyum gövde, çift lastik ve kapalı tetik düzeninde tasarlanan modeller, kullanıcıların talepleri düşünülerek farklı boylarda üretiliyor. Suya girmekten hoşlanmayanlar ise efor gerektirmeyen bir yöntem olan sepetle av yapmayı tercih edebilir. Tam bir av olmasa bile günün sonunda balık yemenizi garanti eden sakin bir seçenek. İhtiyacınız olanlar ve çok daha fazlası ÇiçekSepeti’nde her zaman bulunur. Kolay sipariş yöntemleri ve hızlı gönderim hizmetiyle güvenilir markaların ürünlerine sahip olmak için siz de ÇiçekSepeti’ni tercih edebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.