İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Avcılık Malzemeleri

Avcılık ile ilgilenenlerin kullandığı ekipmanlar çoğu zaman avın seyrini belirler. Doğru seçilmiş malzemelerle yapılan av, hem daha kolay hem de daha güvenli geçer. ÇiçekSepeti, güncel avcılık malzemelerini bir araya getirerek ihtiyacınız olan ekipmanı rahatça seçmenizi kolaylaştırıyor. Seçenekler arasında havalı silahtan tüfek dürbününe, outdoor bıçak çeşitlerinden ördek düdüğüne kadar sayısız ürün bulabilirsiniz.

Av Bıçağı ve Outdoor Bıçak Çeşitleri Uygun Fiyatlarla

Yapılan avın niteliğine göre ihtiyacınız olan av ve kamp bıçaklarını iyi seçmelisiniz. Bıçakları avlarınıza ilk müdahaleyi yapmak ya da kamp alanındaki işlerinizi gidermek için kullandığınızdan sağlam olması ve keskinliği ilk dikkat etmeniz konulardır. Outdoor kamuflaj bıçakları, size son derece dayanıklı, keskin ve kullanımı kolay bir alternatif sunar. Bu sayede balık avı ve dalış ile uğraşanlar da oldukça rahat eder. Bu tarz ürünler çift bağlantı kayışına sahiptir ve ortalama 11 cm uzunluğundadır. Düz, tırtıklı ve çentikli olarak üretilen keskin uçları, su altındaki tüm ihtiyacınızı giderecek şekilde tasarlanır. Bu sayede, su altında önünüze çıkan engellere müdahale edebilirsiniz. Bıçak konusunda en iyisini arıyorsanız, Benchmade markasının bıçakları ilginizi çekebilir. S30V Premium paslanmaz çelik malzemesi ile son derece sert ve dayanıklı olan bıçak, şık bir deri kılıf içinde yer alır. Çıtayı daha da yukarı çıkartmak isterseniz, dünya çapında ün yapmış Marttiini markasını da tercih edebilirsiniz. Doğa içindeki hobileriniz için bir bıçaktan fazlasına ihtiyacınız varsa, outdoor balta bıçak modelleri de tam size göredir. Balta ya da pala şeklinde kullanabileceğiniz çelik uçlara sahip bu bıçakları, kamp esnasında barınma, avlanma, ateş için dal kesme gibi farklı amaçlar için kullanabilirsiniz. ÇiçekSepeti avcılık malzemeleri sayfası üzerinden vereceğiniz siparişlerler ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz.

Dürbün, Ördek Düdüğü, Tüfek Feneri ve Çatal Ayak

Avınıza her zaman gerektiği kadar yaklaşamayabilirsiniz. Bu noktada iyi bir dürbün işinizi kolaylaştırır. Bushnell CF 500 tüfek dürbünü, basit tasarımıyla başlangıç ve orta seviye avcılar için ideal bir seçenek. Su ve buğu geçirmezlik özelliği de olan dürbün, 4 milimetrelik lens çapına ve 16 x 20 gibi iyi bir büyütme oranına sahiptir. Dünyaca ünlü Comet, Square ve Steiner markalarının geliştirdiği modeller arasından da çok kaliteli dürbünler bulmanız mümkündür.

Ördek düdüğü, mükemmel ördek sesi taklidi için tasarlanan; su, kar gibi hava şartlarından etkilenmeyen ve her koşulda avınızı kolaylaştırabilecek bir ekipmandır. Tüfek feneri ise gece avlarında geniş bir alanı görmenizi sağlar. Pratik bir montaj sistemine sahip olan ürünü tüfeğinize kolayca adapte edebilir ve gece avlarını da gündüz avları kadar verimli kılabilirsiniz. Daha iyi atışlar yapmak için çatal ayak eklentisini de kullanabilirsiniz. Rahat nişan almanızı sağlayan ve atış esnasında titreşimi ortadan kaldıran bu hafif ürün, av esnasında daha garanti atışlar yapmanızı mümkün kılar. İşinizi kolaylaştıracak tüm av ekipmanlarını ÇiçekSepeti’nden ekonomik fiyatlarla sipariş verebilir ve av esnasında şans faktörünü en aza indirebilirsiniz.

Hobinizi Kolaylaştıran Av ve Avcılık Malzemeleri

Ava çıkmadığınız zamanlarda egzersiz ya da atış antrenmanları yaparak atıcılığınızı geliştirmek için hedef kağıdı ürününü kullanabilirsiniz. 50 x 70 cm boyutlarında üretilen hedef kağıtları, atış antrenmanları için tasarlandığından hedefe ne kadar yaklaştığınızı görebilmeniz için çeşitli noktalara yerleştirilen rakamlarla parsellenir. Av sahalarını gözlemekten, vahşi hayatı fotoğraflamaktan ya da video olarak kaydetmekten hoşlanıyorsanız, fotokapanı bu amaçlar için harika bir üründür. İleri teknolojiye sahip tasarımı sahip olan bu tarz ürünler ve gece gündüz sensörleri sayesinde karanlıkta bile 20 metre mesafedeki tüm hareketi kaydetmeniz yardımcı olur. Doğada av ya da kamp yaparken ihtiyaç duyduğunuz kullanışlı ürünleri ÇiçekSepeti’nde en uygun fiyatlarla bulabilir ve doğadaki maceralarınızı çok daha konforlu bir hale getirebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.