Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Avene Cilt Bakım Ürünleri

Avene markası; adını Fransa’nın aynı isimli bölgesinden alıyor. 1700’lü yıllardan beri çevre haklı, bölgede bulunan Avene termal suyunun cilt üzerindeki şifalı etkisinden faydalanıyor. Hem cilt hastalıklarını iyileştiren hem de cilde yararlı olan bu su, 1990 yılında Avene markasının da kuruluşuna ilham oluyor. Doğadan aldığı ilhamla Avene markasının tüm ürünleri, şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Pierre Fabre Dermocosmetics çatısı altında ürünlerini geliştiren Avene markası, yüz ve vücut için ürettikleri ürünlerle dikkat çekiyor. Günlük bakım, özel bakım ve anti age ürünlerinin yanı sıra; birçok cilt problemi için çözüm sunan Avene markasının tüm ürünlerini, ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Avene ile Cilt Koruması

Avene markası; özellikle hassas ciltlere özel olarak geliştirdikleri, yatıştırıcı ve rahatlatıcı Termal Su ürünü ile herkesin beğenisini topluyor. Bu termal su, kaynağından alınarak; hassas, atopik ciltler için bir kozmetik ürünü haline getiriliyor ve cilt üzerindeki etkileriyle birçok kullanıcının en favori ürünü olarak konumlandırılıyor. Güneş bakım ürünlerini de portföyüne ekleyen Avene; 30+ veya 50+ faktörlü ürünleriyle yaz ve kış aylarında da sık sık kullanılıyor. Avene dünyasıyla tanışmak için siz de ÇiçekSepeti’nde markanın tüm ürünlerini inceleyebilir ve avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Akne problemi, makyaj temizleme, cilt kuruluğu ve kızarıklığı, cilt tahrişleri gibi birçok problem için özel olarak geliştirilen ürünleriyle Avene; sadece bir kozmetik markası olarak değil, bir cilt koruma markası olarak da yerini koruyor. Avene markasının ürünlerindeki kampanyalar ve indirimler için ÇiçekSepeti mobil uygulaması üzerinden bildirimlere izin vererek anında haberdar olma fırsatı yakalayabilirsiniz.