Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Avessa

Sporla ilgilenen kişilerin favori markaları arasında yer alan Avessa, kullanışlı ürün seçenekleriyle ÇiçekSepeti’nde! Kaliteli malzemelerden üretilen egzersiz aletleri sayesinde farklı sporlar yapabilirsiniz. Avessa fiyatları, ürünlerin sahip olduğu özelliklere göre değişiklik gösteriyor. ÇiçekSepeti’nde yer alan Avessa ürünleri arasından bütçenize ve ihtiyacınıza uygun olanları tercih edebilirsiniz.

Kullanışlı Avessa Ürünleri

Dayanıklı malzemelerden elde edilen toplar, renkli tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Hentbol, basketbol, voleybol ve futbol gibi değişik spor branşlarına uygun olarak üretilen topları, turnuvalarda ya da profesyonel müsabakalarda güvenle tercih edebilirsiniz. Kaliteli dokuya sahip olan futbol toplarıyla, dilediğiniz tekniği kullanarak kaleye şut çekebilirsiniz. Darbelere karşı yüksek düzeyde dayanıklılık gösteren spor malzemelerini uzun yıllar boyunca muhafaza edebilirsiniz. Avessa expert kaleci eldiveniyle harika kurtarışlar yapabilirsiniz. Uygun fiyat fırsatlarıyla sunulan indirimli Avessa ürünleri için ÇiçekSepeti’nde yer alan seçenekleri inceleyebilirsiniz.

Yeni Sezon Avessa Ürünleri ÇiçekSepeti’nde!

Vücut direncini ve esnekliğini artırmak isteyenler için, kol ve ayaklara bağlanabilen güç bantları ideal bir alternatif olabiliyor. Avessa pilates bandı, pilates minderi ve pilates topu kullanarak konforlu bir şekilde pilates egzersizlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Mekik aletleriyle vücut kaslarının güçlenmesini sağlayabilirsiniz. Tenis raketi, boks eldiveni, atlama ipi ve halter barı gibi geniş ürün seçenekleriyle spor dünyanızı renklendirebilirsiniz. Aradığınız ürünü daha uygun fiyatlara satın almak için Avessa kampanya fırsatlarını takip edebilirsiniz.

Her Bütçeye Hitap Eden Avessa Fiyatları

Voleybol dizliği, boks dişliği, boks kaskı ve boks eldiveni gibi spor aksesuarları, sakatlıklara karşı kendinizi korumanıza yardımcı oluyor. Her cebe hitap eden uygun fiyatlı Avessa ürünleri sayesinde değişik spor dallarıyla ilgilenebilirsiniz. Egzersiz için özel olarak tasarlanan çeşitli spor aletleriyle vücudunuzu düzgün bir forma sokabilirsiniz. Dart tahtası ve ok setini kullanarak oynayacağınız oyunlar sayesinde arkadaşlarınızla birlikte eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. İhtiyacınıza uygun yeni sezon ve outlet Avessa ürünleri için ÇiçekSepeti’ni tercih edebilirsiniz.