Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Avokado Yastık

Son yıllarda avokado temalı ürünlerin sayısı giderek arttı. En lezzetli kahvaltıların, öğle yemeklerinin, salataların ve hatta tatlıların bile yıldızı olmayı başaran avokado en sonunda hediyelik eşya olarak da yerini aldı. Yumuşacık yastıklar, anahtarlıklar, çoraplar, kupalar… Sevdiklerinize hediye olarak ya da kendinizi şımartmak için tüm bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Avokadolu ürünler arasında en sevilenlerden biri ise avokado yastıklardır. Büyük ve yumuşacık bir avokado olarak tasarlanan bu yastıkları hem hediyelik olarak hem de dekoratif bir ürün olarak tercih edebilirsiniz!

Avokado Yastık ile Dekorasyon Önerileri

Yastıklar, evde dekoratif olarak kullanabileceğiniz en güzel ürünlerden biridir. Salonda, çocuk odalarında ya da banyolarda yumuşak yastıklar ile farklı görüntüler oluşmasını sağlayabilirsiniz. Farklı boyut ve desenlere sahip olan yastıklar arasında son zamanların trendi ise avokado yastıklardır. Evinizde küçük dokunuşlarla büyük farklılıklar yaratmak isterseniz siz de avokado yastık çeşitlerini tercih edebilirsiniz!

  • Avokado yastıklar sımsıcak renkleri ile herkesin çok beğeneceği tarzda ürünler arasında yer alır. Sarı, yeşil ve kahverenginin uyumu, evinize de bir ahenk katar.
  • Avokado yastık çeşitleri ile çocuğunuzun odasında farklı bir konsept oluşturabilirsiniz. Çeşitli yumuşak oyuncakları bir araya getirerek görsel bütünlük sağlayan bir tarz oluşturabilirsiniz. Böylece çocuğunuzun odası da daha güzel bir görünüme ulaşır!
  • Yüksek kaliteli kumaşlarla üretilen avokado yastıklar arasından seçim yaparsanız aylar sonra yastığın kumaşında solma, yıpranma gibi problemler oluşmasının da önüne geçebilirsiniz. Cıvıl cıvıl renkleriyle yazın enerjisini de üzerinde taşıyan avokado yastıkların kaliteli olanları ile evinizde harikalar yaratabilirsiniz.
  • Avokado seven arkadaşlarınız için avokado desenli ürünleri, en başta da avokado şeklindeki yastıkları hediye olarak tercih edebilirsiniz. Arkadaşınıza doğum gününde avokado yastık hediye ederek onu çok mutlu edebilirsiniz.
  • Avokado yastıklar tek tek satıldığı gibi farklı ürünlerle bir araya getirilerek set olarak da satılabilir. Mesela avokado yastık ve şık bir kolyenin bir arada bulunduğu seti, hayatınızdaki o özel insana hediye edebilirsiniz. Bu sayede hem onun hep boynunda taşıyabileceği bir kolye almış olursunuz hem de baktıkça sizi hatırlayacağı bir avokado yastık! Ayrıca kahve fincanları ve fotoğraf çerçeveleri gibi ürünler ile bir araya getirilmiş avokado yastık setlerini de inceleyebilirsiniz. Sevdiklerinize tek bir hediye almak istemediğinizde bu setler en güzel hediyelerden biri olur!
  • Avokado yastıklar genelde tek olarak satılır. Ama ayrıca çift olarak satılan avokado yastık modelleri de vardır. Genellikle aynı setin içinde bir büyük bir küçük avokado yastık bulunur. Bu modelleri de sevdikleriniz için veya kendiniz için tercih edebilirsiniz.
  • Avokado yastık modelleri arasında en çok sevilenlerden biri de kişiye özel peluş avokado yastık çeşitleridir. Avokadonun göbeğinde bulunan çekirdeğin üzerine sevdiklerinizin baş harfini kondurarak bu yastığı onun için özel bir hale getirebilirsiniz. Böylece ona sadece bir yastık değil, onun için özel olarak hazırlanmış bir yastık hediye edebilirsiniz.
  • Avokado yastıklar direkt olarak avokado şeklinde ve renginde olabileceği gibi klasik kare yastıklar da avokado baskılı olabilir. Düz renklerdeki kırlent kılıflarının üzerindeki avokado baskılarını aynı zamanda özelleştirebilirsiniz. Örneğin sevdiklerinizle isimlerinizi avokado detayları ile yastığın üzerine bastırabilirsiniz. Hem kare yastıklar üzerinde hem de dikdörtgen yastıklar üzerinde bunu yapmanız mümkündür.

ÇiçekSepeti’nde çok çeşitli peluş avokado yastıkları bulabilirsiniz. Sevdikleriniz için ve kendiniz için bu yastıkları online olarak inceleyip satın alabilirsiniz!

Uygun Fiyatlı Avokado Yastık Modelleri

Avokado yastık çeşitlerinin fiyatları farklılık gösterebilir. Ürünün tamamının avokado şeklinde olması, düz yastık üzerine avokado baskısı yapılması, avokado yastık ile set olarak satılan bir ürün olamsı gibi farklılıklar, fiyatların da değişmesinde etkilidir. Her zevke, her bütçeye ve her özel güne uygun bir avokado yastığı online olarak keşfedebilirsiniz. Başta avokado desenli yastıklar olmak üzere avokado desenli çok çeşitli ürünlere ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesinden online olarak ulaşabilirsiniz! Farklı ödeme seçenekleri ve uygun fiyatlar ile binlerce ürünü kolayca sipariş edebilirsiniz!