İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Avukata Çiçek

ÇiçekSepeti en taze ve renkli çiçeklerini bu kez avukatlar için bir araya getiriyor. Zarif orkidelerden çok katmanlı güllere, teraryum tasarımlarından minimal sukulent bahçelerine kadar birçok seçenek ÇiçekSepeti'nin ekonomik fiyatları ile buluşuyor. Seçtiğiniz çiçeklerin üzerine sevdiklerinizin unvanlarını da yazdırmanız mümkün. ÇiçekSepeti ile Türkiye'nin neresinde olursanız olun en taze çiçekler tek tıkla kapınızda. Avukat olan sevdikleriniz için en özel çiçek aranjmanlarını seçerek hemen sipariş verebilirsiniz.

Şık Vazolarda Sunulan Çiçekler

Tüm çiçekler güzel ama bu güzellik kendine uygun bir vazo ile buluştuğunda bambaşka bir seviyeye çıkar. ÇiçekSepeti yıllara dayanan deneyimi neticesinde hangi çiçeğin hangi vazo içinde sunulması gerektiğini iyi bilir ve bu sayede sizin için en özel tasarımları bir araya getirir. Zelkova Bonsai antrasit rengindeki özel saksısı ile avukatların ofislerine ve çalışma alanlarına sofistike bir görüntü katmaya aday. Bakımı da epey kolay olan bonsai bitkisi uzun ömürlü olduğu için de sıklıkla tercih edilen çiçeklerden biri. Canyon Serisi Avukatlara Özel Buxus Bonsai tasarımı ise taş görünümlü bir saksı içinde yer alıyor. Adaletin simgesi olan terazi aksesuarı ve "Adalet Mülkün Temelidir" yazılı levhayı avukatlara hediye etmek için ideal bir seçenek. Kalitesi ile kendini kanıtlamış olan Paşabahçe'nin vazoları da ÇiçekSepeti'ndeki yerini alıyor. Paşabahçe vazolarına beyaz lilyum çiçekleri ile sahip olabilirsiniz. Beyaz lilyumlar bu ailenin en yoğun kokulu türüdür ve girdikleri tüm alanlarda çarpıcı bir etki oluştururlar. Cesareti simgeleyen mor lilyumlar da avukatlar için ideal çiçekler. Zarif mor lilyumları puantiyeli bir vazo içinde sunmanız mümkün.

Sofistike Kutular İçindeki Çiçekler

ÇiçekSepeti çiçeklerin tazeliklerine gösterdiği özeni ambalaj ve kutu tasarımları için de gösteriyor. Bu sayede çiçekler kadar dikkat çekici kutu tasarımları ortaya çıkıyor. Silindir biçimli ve inci aksesuarlı bir kutu seçerek avukat olan sevdiklerinize beyaz papatyalar ya da pembe güller gönderebilirsiniz. Zarif inci kolye silindir kutu üzerinde salınarak çiçekler kadar dikkat çeken bir unsur. Dilerseniz küp biçimli kutular içinde yer alan kırmızı gülleri de tercih edebilirsiniz. ÇiçekSepeti'nin Premium adını verdiği küp biçimli kutunun kapak bölümünde yer alan geniş kurdele, tasarıma bilge bir duruş kazandırıyor. Mutluluk Kutusu aranjmanı ile neşe dolu renkleri bir kutuya sığdırabilirsiniz. Turuncu ve pembe çardak güllerini yeşil süsleme bitkileri ile bir araya getiren Mutluluk Kutusu herkesin kalbini ısıtmaya aday bir aranjman.

Teraryumlar ve Minimal Bahçeler

Teraryum tasarımları son yılların en gözde çiçek hediyelerinden biri. Cam bir fanus içinde yosun, sukulent ve kuru bitkilerle oluşturulan teraryumlar bulundukları alana bambaşka bir hava katıyor. Bakımları da oldukça kolay olan bu tasarımları uzun zaman bozulmadan kullanmak mümkün. ÇiçekSepeti bu trend bitkileri avukatlara özel fikirlerle buluşturuyor. Cam bir fanus içinde kuru bitkiler ve dekoratif figürlerle oluşturulan mahkeme salonu tasarımı bir hayli dikkat çekiyor. Hakim ve savcı koltuğundan sanık sandalyesine kadar her şeyiyle eksiksiz bir mahkeme salonu sunan teraryum tasarımı avukatların ofisleri için son derece uygun. Masa üstlerinde ve çalışma alanlarında yeşil bir alan yaratmak için minimal bahçeleri de tercih edebilirsiniz. Beyaz porselen ya da seramik vazolarda sunulan masa üstü bahçeler de avukatlara özel figürler içeriyor. El yapımı minyatür hukuk kitabı ve isimlik levhası ile sunulan modelleri inceleyebilirsiniz. İsimlik levhası üzerine sevdiklerinizin adının yanı sıra iş unvanlarını yazdırmanız da mümkün. Avukatlara özel aranjmanların daha birçok çeşidini ÇiçekSepeti'nde tek tıkla bulabilir ve ekonomik fiyatlardan faydalanarak hemen sipariş verebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.