Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Avukatlara Hediye

ÇiçekSepeti hediyelerinizin daha özel olmasına özen gösteriyor ve meslek gruplarına özel hediye çeşitleri sunuyor. Avukatlara özel tasarlanmış hediyeler defter, isimlik, takı aksesuar setleri ve daha birçok ürün ÇiçekSepeti'nde. Siz de dilediğiniz hediyeyi uygun fiyatları ile ÇiçekSepeti'nden tek tıkla satın alabilir ve hızlı teslimat sürecinin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Adalet Temsilcilerine Çok Özel Defterler

Avukatlara özel hediye ürünlerinde adaletin simgesi olan terazi en çok tercih edilen ürünlerden. Defter kapakları ise terazi tasarımlarıyla süsleniyor. ÇiçekSepeti'ndeki defterler oldukça geniş ve farklı modellere sahip. Birinci sınıf hamurdan elde edilen sayfalar hemen hemen tüm modellerin içerdiği bir kalitede oluyor. Kalın ve dayanıklı cilt kaplamaları ise siyah, beyaz, kırmızı gibi renk seçeneklerine sahip. Avukatlara özel defterlerin kapaklarına isim ve soyisim yazdırmak da mümkün. Defterleri başka ürünlerle desteklemeniz ve ekstra işlevsel bir hediye sunmanız da mümkün. ÇiçekSepeti, defterleri zarif tükenmez kalemlerle, kupa ve mug çeşitleriyle ya da ayna ve çakmak gibi ürünlerle bir araya getirerek zengin setler hazırlıyor. Avukatlar için bu tarz bir set seçtiğinizde isim yazdırma uygulamasını kalem, kupa ya da çakmak üzerine de yaptırabilirsiniz.

Avukatlara Özel Masa Üstü İsimlikler

Genellikle her avukat bir ofise ve çalışma masasına sahip. Bu sebeple, onlar için hediye seçerken çalışma alanlarını daha şık hale getirecek ve pratik kullanımlar sunan isimlikleri tercih edebilirsiniz. Masa Üstü Kristal Saatli İsimlik seti en şık tasarımlardan biri. Bronz renkli tabanı, isim panosu, kalemi, elmas desen işlemeli saat kasası ve Quartz saati ile daha ilk bakışta tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Themis Temalı Saatli Avukat İsimlik ürünü ise daha sade ve farklı bir tasarıma sahip. Şövale ayakları üzerinde yer alan bu isimlik bir takvim yaprağını andırıyor ve ahşap ayakları sayesinde romantik bir görüntü oluşturuyor. Daha doğal bir isimlik arayanlar içinse aloe vera bitkisini içeren ve şık bir beton saksı ile hazırlanan modeller mevcut. Saksı üzerine yerleştirilen ve altın rengi ile parlayan levha sevdiklerinizin ismini sergiliyor. Aloe vera bitkisinin hemen yanında bir de kalem bölmesi var. Avukatlara özel isimliklerin modern ve geleneksel tasarım örneklerini ÇiçekSepeti'nde tek tıkla bulabilir ve dilerseniz kupa ya da kartvizitlik gibi ek ürünlerin yer aldığı isimlik setlerini seçebilirsiniz. 

Yaratıcı ve Çarpıcı Tasarımlar 

Avukatlara özel olarak dizayn edilmiş bir LED lamba, duvar saati ya da plaket seçerek sevdiklerinize farklı bir hediye sunmak ister misiniz? Adalet Heykeli'ni ışıkla buluşturan Kişiye Özel 3D Avukat Adalet LED Lamba benzersiz bir hediye olmaya aday. Kırmızı, mavi, yeşil, pembe, sarı, mor, beyaz olmak üzere 7 farklı renk sunan bu ürün üzerine isim uygulaması yaptırmanız da mümkün. Avukatlık ofislerinin duvarlarını süsleyecek olan terazili saatle de fark yaratabilirsiniz. Terazili saat, rakamlar bölümüne fotoğraf uygulamasının yapıldığı özel bir tasarım. Avukat olan sevdiklerinize kendi fotoğraflarını üstün bir kalite ile sergilemelerine de imkan tanıyan bu ürün görkemli saat alanı ile bulunduğu mekanın başrolünü üstlenir. Masa üstlerinde ya da kitaplıklarda kendine yer bulacak bir plaket seçebilir ve başarı mesajlarınızı şık bir şekilde sunabilirsiniz. Dilerseniz plaket üzerine avukat dostlarınızın fotoğraflarını da uygulatabilirsiniz. ÇiçekSepeti adaletin temsilcileri için daima yeni hediye fikirleri geliştiriyor ve ekonomik fiyatlar ile sizlere ulaştırıyor. Siz de dilediğiniz ürünü hemen sipariş verebilir ve ÇiçekSepeti hızıyla sevdiklerinize gönderebilirsiniz.