İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Avva ÇiçekSepeti'nde!

Kurulduğu 2000 yılından itibaren erkek giyim sektöründe önde gelen markalar arasında yer alan Avva, yenilikçi ve özgün bir moda anlayışına sahip. Avva markası, şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Avva markası giyim sektöründe olduğu kadar erkek parfümleri konusunda da önde gelen markalar arasında. Farklı notalara sahip Avva marka parfümlerin kalıcı kokusu ile günlük yaşamınızda ve özel günlerinizde iz bırakacaksınız. Siz de uygun fiyatlı Avva ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Kalıcı Kokuya Sahip Avva Ürünleri

Genç, sofistike, modern ve özgün bir yaklaşıma sahip olan Avva markası; erkeklerin ruhunu en iyi şekilde yansıtan parfümleri ile dikkat çekiyor. Bergamot, limon, gül, kırmızı elma, lavanta, ananas gibi birçok farklı alt ve üst notayı içerisinde bulunduran Avva parfümler ile fark yaratmaya hazır olun. İndirimli Avva ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Avva marka ürünleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı Avva ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Avva marka parfümleri isterseniz kendiniz için, isterseniz doğum günü, Sevgililer Günü, Babalar Günü gibi özel günlerde sevdiklerinize hediye etmek için seçebilirsiniz. Siz de Avva ürünlerini incelemek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için ÇiçekSepeti'ni tercih edebilir, Avva ürünlerini online sipariş ile satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.