İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Axe ÇiçekSepeti’nde!

Fransız parfüm markası olan Axe güçlü ve etkileyici kokularıyla bilinir. Kendinden emin ve stil sahibi erkeklerin severek kullandığı markalardandır. Axe ürünleri kalıcı bir etkiye sahiptir. Her zevke uygun parfüm ve deodorant seçenekleri sunan Axe ürünleriyle girdiğiniz her ortamda dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Axe online alışveriş fırsatları için ÇiçekSepeti’ne göz atabilirsiniz.

Etkileyici Axe Parfüm Çeşitleri

Axe çeşitleri parfüm ve deodorant olarak karşınıza çıkar. Farklı koku harmanlarıyla üretilen Axe parfüm çeşitleri kalıcı bir etki bırakır. Markanın parfüm çeşitleri arasında zevkinize uygun olanları bulabilirsiniz.

  • Sıradışı bir etkisi bulunan Axe Black parfüm ne istediğini bilen güçlü erkekler için özel olarak tasarlanır. Bergamot, karpuz, mandalina, frezya, tefarik ve misk gibi kokuların harmanıyla elde edilir.
  • Narenciye ağırlıklı kokulardan hoşlanıyorsanız Axe Africa parfüm sizin için uygun bir tercih olabilir. Mandalina, bergamot, sandal ağacı, turnagagası, cumaru, reçine kokularından oluşan bu parfüm ferahlatıcı bir etki bırakır.
  • Axe Dark Temptation parfüm baharatlı, tatlı bir koku aralığına sahiptir. Bu parfümü kullanarak çikolata gibi kokabilirsiniz. Parfümün notaları kişniş, zencefil, adaçayı, kakao, bitter çikolata, fesleğen, krema ve vanilya kokularını içerir.
  • Axe ürünleri arasında çiçeksi meyvemsi kokulardan hoşlananlar için de farklı seçenekler yer alır. Axe Apollo parfüm bunlardan biridir. Mandalina, ayva, lavanta, misk, menekşe yaprağı, sandal ağacı gibi bitki ve meyve özleri kullanılarak üretilir.

Axe Parfüm ve Deodorant Fiyatları

Axe fiyat aralıkları ürün çeşidine göre değişiklik gösterebilir. Parfüm ve deodorantlar arasında fiyat farklılıkları vardır. Axe ürünlerini tek tek alabileceğiniz gibi set halinde amayı da tercih edebilirsiniz. Axe set seçenekleri içinde parfüm ve deodoranttan oluşan paketleri bulabilirsiniz.

Axe Black deodorant meyvemsi bir koku aralığına sahiptir. Sportif bir yaşam tarzınız varsa bu deodorantı tercih edebilirsiniz. Axe Africa deodorant ve parfüm içeriğinden oluşan setleri çiçeksi kokulardan hoşlanan yakınlarınıza hediye edebilirsiniz. Güçlü ve karizmatik bir kişiliği olanlar için de Axe Dark Temptation iyi bir tercih olabilir. Axe indirim fırsatlarından faydalanarak kalıcı kokulu parfüm ve deodorantlara sahip olabilirsiniz. Axe ürünlerini ÇiçekSepeti üzerinden satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.