Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Dizlik ve Ayak Bileklikleri

Sporcu sağlığı ön planda tutularak tasarlanan ve koruyucu ekipmanlar arasında yer alan ayak bilekliği, dizlik ve baldırlık modelleriyle ister maçlarda ister antrenmanlarda kendinizi koruyabilir ve konforunuzu artırabilirsiniz. Olası kazaları önlemek için kullanılan bu ürünler, farklı niteliklerle harmanlanarak üretilir. Bu sayede aradığınız ürünü bulmanız çok daha mümkün hale gelir. Güvende olacağınız ve rahat hissedeceğiniz ayak bilekliği, dizlik ve baldırlık modellerine, hemen ÇiçekSepeti’ nden uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Geniş Model Seçeneği ile Üst Düzey Koruma

Sporculara özel olarak tasarlanan koruyucu ayak bilekliği, dizlik ve baldırlık modelleri, dayanıklılık, kalite ve sağlamlık derecelerine göre birbirinden ayrılır. İster amatör ister profesyonel olsun, her spor türüne ve kullanıcılara hitap eden ekipmanlar arasından doğru ürünü seçerek kendinizi daha emniyette hissedebilirsiniz. Ürünlerde gelebilecek darbelere karşı koruma özelliği bulunur. Bunun yanında düşme ya da sert yüzeyle temas halinde vücudun zarar görmesini engelleyen özel dolgular kullanılır. Ürünlerin içerisine yerleştirilen bu dolgular, çarpma veya düşme anında destek sağlayarak sporcuların zarar görmesini engeller. Koruyucu ürünler, yoğun tempo altında oluşan teri emen ve dışarı atan kumaşlardan üretilir. Kullanılan bölgenin kuru kalmasını sağlayan bu özellik, sporculara kolaylık sağlar. Ayrıca kavrama kabiliyetinin de artmasına yardımcı olur. Ayarlanabilir özellikte olan koruyucu ekipmanların vücuda rahat oturan esnek ve rahat materyalleri sayesinde ürünleri kullandığınız her an rahatça hareket edebilirsiniz.

Şık ve Sportif Baldırlık Modelleri

Baldırlık modelleri, farklı ihtiyaçlar doğrultusunda ve farklı stillere yönelik özgün tasarımları ile dikkat çeker. Oynanılan spor türüne ve vücut yapısına uygun olan özel koruyucu ekipmanlar, yetişkinlerden çocuklara kadar her sporcunun konforunu ve rahatlığını artırır. Bacağın farklı bölgelerine takılabilen çeşitli modelleri bulunan baldırlıklar, bacağı sarar ve destekler. Ürünler arasında alt ve üst baldırlık olmak üzere iki farklı modele ulaşabilirsiniz.

Alt baldırlık modelleri, diz ile ayak bileği arasında kullanılmak üzere üretilir. Özellikle futbol gibi sert oynanan spor dallarında tercih edilen bu ürünler, sert malzeme yapısı ile kemiğe tam bir koruma sağlar. Alt baldırlıklarda genellikle esnek bir kumaş türü olan neoprenden kullanılır. Cırtlı veya küçük kemerli olarak tasarlanan baldırlıklar arasından kendinize uygun modeli satın alabilirsiniz.

Üst baldırlıklar ise üst bacak bölgesine uygun olacak şekilde tasarlanır. Bu nedenle alt baldıra göre daha büyük olur. Uyluk kemiğini koruyan ürünlerde neopren kumaşa yer verilir. Hava alan delikli bir yapıya sahip olan neopren kumaştan üretilmiş olması, ürünün daha sağlıklı ve uzun süre kullanılmasını sağlar.

Koruyuculuğu Konforla Birleştiren Dizlik ve Ayak Bileklikleri

Yenilikçi tasarımları ile çok daha sportif ve şık görünen dizlik modelleri, diz bölgesini sıkıştırır ve sıcaklık verir. Çorap gibi giyilen ya da kayışlar yardımıyla desteklenen ürünlerin çok sayıda modeli bulunur. Forma renklerine ve diğer spor aksesuarlarına uygun olarak tasarlanan dizliklerle tarzınızı dışa vurabilirsiniz. Ayak bileklikleri ise örgülü kumaşı ve masaj etkisi veren silikon pedleri ile bileklerin desteklenmesine yardımcı olur. Cilt dostu malzemelerden üretilen bileklikleri tamamen esnek yapısı ile ayağın hareket kısıtlamasına neden olmaz. Bilek bölgesindeki ısıyı da muhafaza edebilen ürünler kasların gevşemesine ve oluşan bir şişlik varsa inmesine de destek olur. Ürün alternatifleri arasında yer alan silikon destekli bileklik çeşitleri de her ayak bileğine uygun olur. Bununla birlikte modeller içerisinde jelli ayak bilekleri de mevcut. ÇiçekSepeti’ nin geniş ürün yelpazesi arasından hayatınızı kolaylaştıran ve spor anında korunmanızı sağlayan ucuz ayak bilekliği, dizlik ve baldırlık modellerine hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşabilir, tek tıkla ihtiyacınız ürünü sepetinize ekleyebilirsiniz.