Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Ayak Parmak Düzeltici Atel

Zedelenmiş dokularınızı veya hasar gören kemiklerinizi sabitlemek ve daha fazla hasar almasını önlemek için ayak, parmak atellerini kullanabilirsiniz. Farklı uzuvlara göre tasarlanan ateller, çeşitli modelleriyle kullanıcıların beğenisine sunulur. Pratik ve kolay kullanıma sahip olan ayak ve parmak düzleştirici ateller, erişilebilir fiyat aralıklarıyla da kullanıcıları memnun eder. Birbirinden kaliteli ve ucuz ayak, parmak düzeltici atel modellerini ÇiçekSepeti sayesinde hızlı ve güvenli şekilde sepetinize ekleyebilirsiniz.

Düzeltici Etkiye Sahip Ayak ve Parmak Atel Çeşitleri

Kullanıcıların ihtiyacına göre farklı fonksiyonlara sahip yüzlerce ayak ve parmak düzeltici ateller bulunur. Kullanımı son derece pratik olan ürünler her bedene uyum sağlar. Özel olarak dizayn edilen atellerin hava geçiren kumaşları, el veya ayakların havasız kalmasını önler. Kırık, çıkık, travmatik hasar gibi durumlarda kullanılan bu ürünlerin büyük bir çoğunluğunda yapışkanlı veya ipli olarak üretilmiş kemerlere yer verilir. Kemerler sayesinde kendi bedeninize uygun olacak şekilde sabitleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bazı atel çeşitleri nemli bir bezle silinmeye uygun olurken, bazıları elde ya da çamaşır makinesinde yıkanabilir. Ayak parmağındaki şekil bozukluklarını düzeltmek için kullanılan ayak ateli modellerinde kumaş yerine silikon malzemeler tercih edilir. Parmaklardaki duruş bozukluklarının büyük ölçüde düzelmesini sağlayan bu düzeltici ürünleri çorap ve ayakkabı içinde de kullanabilirsiniz.

Atellerin farklı ölçü veya beden numaraları olduğu gibi standart boyda üretilen bedensiz çeşitleri de bulunur. Ayak kemiği düzeltmeye yardımcı olan ürünler, ayağınızın doğal bir şekilde hareket edebilmesine olanak tanır. Hem sağ hem de sol ayağa uyumlu olarak tasarlanan bu kemik düzelticiler, baş parmak ile diğer parmakların temasını azaltır. Yumuşak bir yapıda olan ayak baş parmak ateli, parmağın düz bir şekilde durmasına destek olur. Bu tip ürünleri sadece ayaklarınız için değil, aynı zamanda el parmaklarınızı sabit tutmak ve ağrılarını dindirmek için de kullanabilirsiniz.

Fonksiyonel Özelliklerle Donatılan El Bilek Ateli Modelleri

Bileğin uygun pozisyonda kalmasını sağlayan el bilek ateli modelleri, incinme ve burkulma gibi durumların kurtarıcısı olur. Bu ürünler iyileşme sürecini kısaltır ve ağrının minimum seviyede hissedilmesini sağlar. El bilek atelleri arasında baş parmağın sabit kalmasına yardımcı olan ürünlere de ver verilir. Duruş açısını destekleyen ve bileğin belirli bir pozisyonda kalmasını sağlayan ürünler, zedelenmiş bölgede oluşan hasarın ileri seviyeye ulaşmasını engeller.

Atellerin içerisinde bulunan alüminyum splint adı verilen parça, duruş stabilizasyonunu maksimuma çıkarır. Böylece ani harekette bulunsanız dahi bileğiniz hiçbir şekilde hareket etmez. Bileklik atelleri, ağrıyı hafiflettiği gibi dış ortamlardan gelebilecek çarpma ve darbelere karşı da bileğin korunmasını sağlar. Cırt cırtlı yapıları sayesinde kolayca takılıp çıkarılabilen ateller, hava alan kumaşları ile uzun süreli kullanımlarda bile rahatlığına neden olmaz. Bununla birlikte hafif yapısı bileğe ekstra bir ağırlığın yüklenmesine engel olur. El ve bileğin anatomik ve ortopedik yapısına uygun olarak tasarlan ürünleri hem sağ hem de sol kolunuzda kullanabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Ayak, Parmak Düzelticiler ÇiçekSepeti’nde!

Özelliklerine göre belirlenen ayak, parmak ateli fiyatları modelden modele değişiklik gösterir. Atellerin üretiminde kullanılan malzeme ve malzemenin kalitesi fiyatlar üzerinde büyük bir etkiye sahiptir. Gündüz ve gece kullanımına uygun olarak üretilen modeller birbirinden farklı özellikler taşır. Kaliteli ve pamuklu kumaştan tasarlanan gece atelleri, diğer ürünlere nazaran daha farklı fiyat aralığında olduğu gözlenir. Temizlenebilme özelliği bulunan ayak, parmak düzeltici ateller, uzun süreli bir kullanım sunar. Baş parmak desteği olan ve kemik çıkıntısı gibi problemlerin düzeltilmesine yardımcı olan ürünler ise malzemesine ve aparatına göre birbirinden farklı özellikler taşır. Oluşan farklılığında fiyatlar üzerinde etkisi bulunur. Ateller arasında tekli modellerin yanı sıra iki parmağa geçen set halindeki ürünlere de ulaşabilirsiniz.

İhtiyacınıza ve bütçenize hitap eden en iyi ayak, parmak düzeltici atel modellerini ÇiçekSepeti ayrıcalıklarıyla hemen satın alabilirsiniz.