İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Ayakkabı City ÇiçekSepeti’nde!

Ayakkabı City, ayakkabı seçiminizi kolaylaştıracak pek çok seçeneği sizlere sunarken kalite ve uygun fiyat politikasından asla taviz vermiyor. Ürün gamındaki çeşitlilik, sürekli yeni modeller geliştirilmesi, uygun fiyatlı kaliteli ürünleriyle sıkça tercih edilen markaların arasına girmiştir.

Yüzlerce farklı ürünü ve çatısı altına topladığı farklı markalarla Ayakkabı City, ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasında sizleri bekliyor!

Kendinizi Şımartmanın En Rahat Yolu

Ayakkabı, özenerek seçtiğiniz kıyafeti tamamlayan en güzel ve en dikkat çekici detaylardan biri. Çoğu zaman da bir ihtiyaçtan ziyade kendinizi şımartmanın en kullanışlı yolu. Neden ihtiyacınız olan ayakkabının en güzeline ve en rahatına sahip olmayasınız ki! Ayağınızı yerden kesecek tasarımlarla spor, topuklu, sandalet, terli·k ya da babet; aklınıza gelen tüm ayakkabı modelleri Ayakkabı City ürün yelpazesinde bulunuyor. İlk adım ayakkabısından gelin ayakkabılarına, krampondan terliğe aklınıza gelebilecek tüm ayak giyim ürünleri Ayakkabı City’nin geniş mi geniş ürün yelpazesinde bulunuyor. Yenilikçi, kaliteli ve kendine özgü tasarımları sayesinde ihtiyaç duyabileceğiniz ve tarzınızı tamamlayacak ayakkabıları üreten Ayakkabı City, ister gündüz ister gece kombinlerinize eşlik edecek ürünlere sahip. Kendiniz ya da sevdikleriniz için tereddütsüz tercih edebileceğiniz ayakkabılar özel üretim koleksiyonlara da sahip. Özel tasarım ve işçiliğe sahip bu koleksiyonlar, sürprizlerinizi renklendirmek ve sevdiklerinize hediye etmek için harika birer alternatif oluşturuyor.

Ayakkabı alışverişinizi bir gereklilik olmaktan çıkarıp bir hobiye dönüştürecek Ayakkabı City ürünlerine evinizin konforunda sahip olmak için ÇiçekSepeti web sitesini ve mobil uygulamasını ziyaret edebilirsiniz. Beğendiğiniz ürünü sepetinize ekleyip sipraişinizi kolayca oluşturabilir, kapınıza teslim edilecek indirimli Ayakkabı City ürünlerine online alışverişle sahip olabilirsiniz!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.