Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Ayakkabı Hurcu

Ayakkabı hurcu, ayakkabıların düzenli bir şekilde muhafaza edilmesine yardımcı olan düzenleyicidir. Ayakkabıları kendi kutusu ya da bir poşet içerisinde saklamak yerine ayakkabı hurçlarını tercih edebilirsiniz.

Ayakkabıları saklama konusunda ihtiyaçlarınıza cevap verecek nitelikte olan ayakkabı hurçları farklı boyut ve bölme seçeneklerine sahiptir. Malzeme çeşitliliği de, bu ürünlere geniş bir kullanım alanı tanır. Küçük ayakkabı hurcu, konumlandığı alanda az yer kaplayarak alandan tasarruf etmenize yardımcı olur.

Ayakkabı Hurcu İle Ayakkabılar Daha Düzenli

Ayakkabılar, genellikle evlerin girişlerinde yer alır. Yaz ve kış sezonuna geçerken kıyafetler gibi ayakkabılar da bir sonraki mevsimde giyilmek üzere gardıroplara kaldırılır. Ayakkabı saklama hurcu, yalnızca ayakkabınızı muhafaza etmekle kalmamakla birlikte tozlanmasına ve dış yapısının hasar görmesine engel olur.

Ayakkabılar iyi bir şekilde saklanmadığı takdirde dış yüzeyinde yer alan materyallerde deformasyon görülebilir. Bölmeli ayakkabı hurcu, tek üründe birden fazla ayakkabıyı aynı anda saklamanızı sağlar. Bölmeli modelleri sezon geçişlerinde dolaba kaldıracağınız ayakkabıları tek bir yerde muhafaza etme amacıyla tercih edebilirsiniz.

Farklı Bölme Seçenekli Ayakkabı Hurcu

Düzenleyicinin üst kısmının kapalı olması, ayakkabı hurcu kullananlar tarafından beğeni kazanan bir özelliktir. Böylelikle hurç içerisinde muhafaza ettiğiniz sürece ayakkabılarınızı toz gibi dış etkenlerden koruyabilirsiniz.

Şeffaf ayakkabı hurcu, hurcu açmaya ihtiyaç duymadan aradığınız ayakkabıyı kolaylıkla bulmanıza yardımcı olur. Şeffaf modeller ile hem aradığınızı bulma konusunda oluşabilecek dağınıklığın önüne geçebilir hem de zamandan tasarruf edebilirsiniz. Dilerseniz ayakkabılarınızı kullanım sıklığına göre de düzenleyebilirsiniz.

Her İhtiyaca Uygun Ayakkabı Hurcu ÇiçekSepeti’nde

Boyut, kullanılan materyaller ve bölme adedi gibi kriterler, ayakkabı hurcu fiyatlarını etkileme konusunda önemli bir rol oynar. Ayakkabı hurçlarının polipropilen, PVC ve hurç kumaşı kullanılarak tasarlanan modelleri bulunur.

Portatif ayakkabı saklama hurcu, içerisinde ayakkabı saklanmadığı zamanlarda kumaş yapısı ile katlanarak oldukça az bir yer kaplar. Dilerseniz portatif tür hurçları ayakkabılarınızı valize yerleştirirken de kullanabilirsiniz. ÇiçekSepeti’nde yer alan ve geniş yelpazede sunulan ayakkabı hurçlarını inceleyebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza yönelik ürünü hızlı ve güvenli bir şekilde satın alarak ayakkabılarınızı her daim düzende tutabilirsiniz.