Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Ayaklı Askılık

Metal, ahşap ve plastik malzemeyle üretilen şık tasarımlı ayaklı askılık seçenekleri kullanışlı modellerden oluşur. Ev dekorasyonunuza uyumlu ürünleri tercih ederek kendinize yeni depolama alanları yaratabilirsiniz. Elbiselerinizi, iç ve dış giyim ürünlerinizi asabileceğiniz özel tasarımlı konfeksiyon askılık modelleri, farklı tarzlar yakalamanıza yardımcı olur. Ayaklı askılık çeşitlerini ise evinizin girişine yerleştirerek hem kendinizin hem de konuklarınızın dış giyim ürünlerini asabilirsiniz.

Özel tasarımlı Ayaklı Askılıklar İle Evinize Renk Katın

Ev dekorasyonunu tamamlayan ve işlevsel çözümler üreten askılıkları çok amaçlı şekilde kullanabilirsiniz. Ahşap ve metal malzemeden üretilen estetik tasarımlı ayaklı askılık seçenekleri modern ve klasik tarza hitap eden ürünler sunar. Dilsiz uşaklardan portmanto görevini üstlenen modellere, tasarım ürünlerden raflı konfeksiyon askılıklara kadar onlarca çeşitten oluşan askılık seçeneklerini keyifle kullanabilirsiniz. Ev, ofis ve iş yeri kullanımına uygun modellerle tasarlanan ayaklı askılıklar, işlevsel bir hediye seçeneği olmayı da başarır. Yerden tasarruf etmenizi sağlayan askılıkların bütçe dostu fiyatları, ürünleri kolayca satın almanıza yardımcı olur.

Her dekorasyona uyan ahşap ürün modelleri, özel tasarımlar sunarak yaşam alanlarınıza sıcak bir dokunuşta bulunur. Doğal ahşaptan üretilen ve merdiven şeklinde tasarlanan ayaklı elbise, çanta askılık ürünlerini giriş ve yatak odası gibi farklı yaşam alanlarınızda kullanabilirsiniz. Ayaklı ve raf detaylı üretilen ahşap askılıklar, portmanto olarak kullanılacağı gibi yatak odası kullanımına da uygundur. Şık çizgilerle tasarlanan ve çok sayıda asma kancası sunan metal malzemeli ayaklı portmanto askılıkları ise hem evinizde hem de ofisinizde değerlendirebilirsiniz. Ahşaptan ve krom, çelik, demir gibi dayanıklı metal malzemeden üretilen ayaklı askılık modelleri ise yıllar boyunca kullanacağınız ürünlerdir.

Farklı Yaşam Alanları İçin Ayaklı Askılık Tasarımları

Moda trendlerine uygun tasarımlarla üretilen ayaklı askılık modelleri farklı kullanım amaçlarına hitap eden ürünlerden oluşur. Bölme, raf, kapak veya çekmece detayına sahip ürünler hem dekorasyonunuzu tamamlar hem de giriş, yatak odası, ofis ve iş yeri kullanımına uygun modeller sunar. Yatak odanızda değerlendireceğiniz şık tasarımlı ayaklı askılıkları kıyafet, çanta, aksesuar gibi ürünlerinizi asmak için tercih edebilirsiniz. Ayaklı takı askılık seçenekleri yatak odası kullanımı için idealdir. Çok amaçlı üretilen askılık modellerini tercih ederek banyo dâhil birçok yaşam alanında keyifle kullanabilirsiniz. İşlevsel tasarımlı bir ürün almak istiyorsanız aynalı ve raflı modeller size yardımcı olur. Ayaklı askı çeşitleri istenilen her yere taşınabildiği için kullanıcıların farklı talepleri kolayca karşılar.

Tarz Yaratan Konfeksiyon Askısı Modelleri

Yatak odası kullanımı için tasarlanan ev tipi konfeksiyon askısı ürünleri siyah, beyaz, bej ve gri gibi renk seçenekleri sunarak farklı dekorasyon tarzlarını kolayca tamamlar. Dayanıklı yapıları ve renk seçenekleri ile modern dekorasyonlar için ideal olan konfeksiyon tipi metal ayaklı askılıklar size pratik çözümler sunar. Alt kısmında ayakkabı ve çanta rafı ile tasarlanan elbise askılıkları az yer kaplayan kullanışlı ürünlerdir. Evinizin girişinde ya da yatak odasında değerlendireceğiniz ayaklı elbise askısı ve ayakkabılık modelleri ise modern tasarıma sahip kullanışlı ürünler arasında yer alır. Metal ayaklı konfeksiyon askısı seçenekleri, istediğiniz yere taşıyabilir ve farklı ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabilirsiniz. Çeşitli ebat ölçüleriyle tasarlanan ürünler küçük ölçekli evler için mükemmel çözümler sunar. Hazır giyim işletmeleri tarafından da tercih edilen şık tasarımlı ayaklı askılıklar, tamamen metal profilden üretilen sarkma ve yamulma riski taşımayan ürünlerdir. Uygun fiyat seçeneğine sahip en iyi ayaklı askılıkları ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve online alışveriş kolaylığıyla hemen satın alabilirsiniz.