İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Gönderim Yeri Seçin

Ayaş Çiçek Siparişi

Ankara'nın bir vadi içine konumlanmış olan ve zengin bitki örtüsüyle dikkat çelen Ayaş ilçesinin tüm çiçek siparişleri ÇiçekSepeti'nden! Siz de Ankara/Ayaş çiçek siparişi için ÇiçekSepeti'nin avantajlı fiyatlarından ve servis hızından faydalanabilir, çiçeklerinizi Ayaş'taki tüm sevdiklerinize ulaştırabilirsiniz. ÇiçekSepeti'nin yıllara dayanan deneyimi ve başarılı dağıtım ağı sayesinde en taze çiçekleri en şık aranjmanlarıyla birlikte Ayaş'ın tüm merkez mahallerine aynı gün içinde gönderebilirsiniz. Dilerseniz Oltan ve Sinanlı beldelerine ya da Akkaya, Feruz, Başbereket, Ilıca gibi birçok Ayaş köyüne de gönderim yapabilirsiniz. Sevgililer Günü, Yılbaşı, Anneler Günü, Babalar Günü veya bayram günleri gibi yoğun zamanlarda bile Ayaş çiçekçi dükkanlarının en taze çiçeklerine tek tıkla ÇiçekSepeti üzerinden ulaşabilirsiniz.

Ankara-Ayaş Çiçekçileri

Doğal ve tarihi güzellikleriyle öne çıkan Ayaş ilçesini ziyaret etmek için birçok sebep bulunuyor. İlçenin en çok dikkat çeken tarihi yapılarının başında 1500'lü yıllardan kalma Sinanlı Köyü Ulu Camisi ve Kilik Camisi geliyor. Özellikle Sinanlı Camisi heybetli yapısıyla ziyaretçilerini büyülüyor. Selçuklu döneminden kalma Karakaya Kaplıcası ise ilçenin sağlık turizminde önemli bir yer tutuyor. Romatizma hastalarının uğrak adresleri arasında bulunan kaplıca her yıl çok sayıda misafir ağırlıyor. İlçenin en sevilen yapılarından biri olan Paşa Hamamı ise sekizgen mimarisi ve kubbeleri ile dikkat çekiyor. Ayaş ilçesi çiçekçileri ise sunduğu çeşitlilik ile bölgeye bambaşka bir renk ve zenginlik katıyor. Her mevsime özel taze çiçekler ve bitkiler Ayaş çiçekçi dükkanlarında yerini alıyor. Gül, lilyum, orkide ve papatya gibi birçok farklı seçenek de sunan Ayaş çiçekçi dükkanları ile siz de sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. ÇiçekSepeti Ayaş çiçekçi dükkanlarının en iyileri ile iş birliği yapıyor ve bölgenin en taze çiçeklerini en şık aranjmanlarıyla birlikte sevdiklerinize ulaştırıyor. Üstelik tüm siparişleriniz ÇiçekSepeti farkıyla aynı gün içinde Ayaş'ın tüm merkez bölgelerine gönderiliyor!

ÇiçekSepeti Ayaş'ta!

Türkiye'nin en büyük çiçekçisi ÇiçekSepeti sunduğu çeşitlilikle de fark yaratıyor. ÇiçekSepeti yıllara dayanan deneyimi ve başarılı dağıtım ağıyla tüm çiçek siparişlerine başarıyla yetişiyor ve çiçekler tazeliklerini kaybetmeden adreslerine ulaştırılıyor. ÇiçekSepeti Ayaş ilçesi çiçekçileri ile birlikte çalıştığı için bölgenin tüm merkez mahallelerine aynı gün içinde ulaşmayı başarıyor. Üstelik Ankara-Ayaş'a çiçek gönder seçenekleri arasında en avantajlı fiyatları da size yine ÇiçekSepeti sunuyor.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.