Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Aydınlatma

Aydınlatma ürünleri tüm mekan tasarımlarının tamamlayıcı unsurlarıdır. Doğru seçilmiş ve uygulanmış aydınlatmalar sayesinde bir mekanı olduğundan daha şık ve ferah göstermek mümkün olur. Masa üstüne yerleştirilen veya duvar ve tavanlardan sarkıtılarak kullanılan aydınlatma parçaları çocuk ve yatak odalarına, salonlara ya da ofis alanlarına rahatlıkla uygulanabilir. Sevdiklerinize şık, ışıltılı ve işlevsel bir hediye vermek isterseniz ÇiçekSepeti'nin sunduğu aydınlatma seçeneklerinden dilediğinizi hemen sipariş verebilirsiniz.

Bebek ve Çocuk Odaları Işıkla Renkleniyor

Doğru aydınlatma yöntemlerini seçerek bebek ve çocuk odalarını masal diyarına döndürmek mümkün. ÇiçekSepeti'nin sunduğu seçenekler arasında Küçük Prens, Unicorn, Harry Potter gibi kahramanlarla süslenmiş aydınlatma ürünlerini ya da panda ve kedi gibi sevimli hayvan motiflerini taşıyan tasarımlar bulabilirsiniz. Pandalardan esinlenen ve hem gece lambası hem de kar küresi olarak kullanılabilen şirin bir hediye seçebilirsiniz. Bu ürün otomatik kar püskürtme özelliği ile aynı zamanda eğlenceli bir oyuncak işlevi de görür. ÇiçekSepeti'nde bulunan abajurlar gece lambası olarak da kullanılabilir. Bu modeller, şapka alanında çocukların seveceği Harry Potter, Unicorn, prenses ve kedi desenleriyle sunulur. Daha teknolojik bir tasarım için renk değiştiren projektör ürünleri ya da üç boyutlu dokunmatik gece lambaları seçilebilir. Bebek ve çocuk odaları için masa üstünde ya da tavanda kullanılabilecek sayısız aydınlatma seçeneğini ÇiçekSepeti'nde bulabilirsiniz.

Ahşabın Sıcaklığı Işık ile Buluşuyor

Sevdikleriniz için daha romantik ve sıcak bir tasarım arıyorsanız ahşaptan üretilen doğal aydınlatma ürünlerini tercih edebilirsiniz. Ahşap aydınlatma seçeneklerinin aplik, avize ve masa üstü gibi farklı tasarımları bulunur. El yapımı ahşap avizeler arasında ceviz, dut ya da çam ağacından imal edilen ürünler ve farklı ışıklandırma biçimleri yer alır. Dilerseniz zarif üçlü bir ahşap avizeyi ya da dikkat çekici piramit tasarımlı modelleri tercih edebilirsiniz. Modern bir ahşap avizeye ihtiyacınız varsa LED teknolojisini kullanan tasarımları mutlaka incelemelisiniz. Aplik seçeneklerinde ise halat ve ahşabın iç içe geçtiği parçalar sunulur. Bu tarz bir ürünü ev ya da ofislerin tüm alanlarında rahatlıkla kullanmak mümkün olur.

Duvarlarınızı Işıkla Boyayabilirsiniz

Aydınlatma teknolojisinin son yıllarda en öne çıkan ürünleri, ışığı farklı desenlerle duvarlara yansıtma imkanı sunan modellerdir. Bu tarz aydınlatma tasarımları farklı renk seçenekleriyle birlikte sunulur ve size gezegen dizilimini ya da ay ve yıldız motiflerini duvarlarınıza yansıtma imkanı tanır. Daha romantik bir hediye yaratmak için bu ürünlere isim ve fotoğraf da ekletilebilir. Bu sayede duvarlarınızda kişisel yansımalar elde edebilirsiniz. Kalp desenlerini ve "Seni Seviyorum" yazısını yansıtan aydınlatma ürünlerinin sayısız çeşidini ÇiçekSepeti'nde tek tıkla bulabilirsiniz.

Modern ve Retro Aydınlatma Çeşitleri

Çağdaş ve dinamik mekan tasarımları ile müthiş bir uyum yakalayan retro aydınlatma seçeneklerini dilerseniz lambader, dilerseniz aplik olarak kullanabilir ya da tavanlarınızda uygulayabilirsiniz. Tamamen el yapımı olan üç ayaklı oval lambader, tüm mekanlara fark katmaya adaydır. ÇiçekSepeti'nin geniş ürün yelpazesinde, mekanın tavanına örümcek ağı gibi yayılarak tüm dikkatleri üzerine çeken avize modelleri de yer alır. Aplik tasarımları da bulunan bu aydınlatma ürünü retro tarzının en iyi örneklerinden biridir. Masa üstü alanları için mekanik formlu, üzerinde çark motifleri olan aydınlatma seçeneklerinden faydalanarak mekanlara benzersiz bir dokunuş eklenebilir. Seçeceğiniz aydınlatma ürünü farklı biçimlerde kullanılsın isterseniz dekoratif lotus tasarımı tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecektir. Lotus çiçeğinden ilham alan ve şık tasarımıyla göz dolduran bu aydınlatma ürününü lambader, avize ya da aplik olarak da kullanabilirsiniz. Hem psikolojinizi, hem de göz sağlığınızı bu denli etkileyen aydınlatma armatürleri, bulunduğunuz ortamın konfor ve kalitesini de etkiliyor. Ortam aydınlatması için ilk sıralarda gelen avizeler her tarza, zevke ve mekâna uygun tasarlanan sayısız seçenekle evlerinize ışığın büyüsünü taşıyor. Işığı direkt kullanmak yerine tavan ya da duvara yansıtarak daha loş ve romantik bir ambiyans yaratmayı sevenler için lambaderler en iyi seçenek. Koltuk ya da berjerinizin yanında farklı yükseklik, başlık ve formlara sahip bu ayaklı aydınlatmalar ile şık okuma ve dinlenme köşeleri planlayabilirsiniz. Gece uyandığınızda hafif bir ışık arayanlardansanız birbirinden şık gece lambaları tam size göre.Çağdaş aydınlatma tasarımlarının çok daha fazlasını ÇiçekSepeti'nde uygun fiyatlarıyla bulabilir ve hemen sipariş verebilirsiniz.