Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Aydınlatma Armatürleri

Mekanları kullanışlı hale getirmek ya da dekore etmek için aydınlatma modellerine ihtiyaç duyabiliriz. Kullanılacak alana göre lambalar, armatürler, tavan armatürleri ya da yardımcı ekipmanlar değişkenlik gösterebilir. Sizin de aydınlatma armatürlerine ihtiyacınız varsa, zevkinize ve bütçenize göre bir malzeme bulmak istiyorsanız, ÇiçekSepeti en doğru adres. Uzman markaların farklı ürünlerini bir arada görebilir ve ihtiyacınız olanı kolayca sipariş verebilirsiniz.

Aydınlatma Armatürleri ve Kaliteli Ekipmanlar

Mekanları aydınlatmak için üretilmiş kaliteli armatürleri ve aydınlatma ekipmanlarını seçmek zor olabilir. Görüntü, ışık rengi, uzun ömür gibi birçok özelliği değerlendirmeniz gerekir. 360 derece hareket sensörlü cam armatür, en pratik ve tercih edilen modellerinden biri. 5 metre yarıçapındaki hareketleri algılayan armatür 24 watt ampul ile çalışıyor. 7 saniyelik zaman ayar aralığı ile ihtiyacınız olan aydınlatma süresini de kolayca sabitleyebilirsiniz. Özcan Aydınlatma’nın, Hitit armatür ürünü de benzer özelliklere sahip. Rengi ve tasarımıyla dekoratif olarak da iyi bir seçenek. Daha büyük bir alanı aydınlatmaya ihtiyaç duyuyorsanız, aynı markanın Jolly Daire armatürü size yardımcı olabilir. Daha lokal bir alan için dekoratif bir aydınlatma elemanı istiyorsanız Eray Aydınlatma’nın 2L serisi ürünlerini kullanabilirsiniz. Farklı marka ve modeller arasından seçim yapabilmeniz için ÇiçekSepeti’nde sayısız alternatif yer alıyor. Doğru ürünü bulduğunuzda ÇiçekSepeti fırsatlarından yararlanarak hemen sipariş verebilirsiniz.

Mekanlarınızı Aydınlatmak İçin Sayısız Seçenek Var

Powermaster markasının ürettiği sıva altı aydınlatmalar oldukça ilgi çekiyor. Gün ışığı sevenler için uygun olan bu seride 6 watt, 12 watt, 15 ya da 18 watt gibi farklı seçenekler bulunuyor. -20 ile 50 derece sıcaklık aralığında çalışabilen aydınlatmalar bu açıdan da oldukça güvenli. Daha hafif bir ışığa ihtiyaç duyanlar için 90 watt’lık aydınlatmalar da üretiyor. Nokta aydınlatmalar içinse Hanover markası farklı çözümler sunuyor. Hareketli bir gövde üzerine yerleştirilen, 30 watt güç ve 20 LED ışıktan oluşan modeli 360 derecelik açıda dilediğiniz noktaya odaklayabilirsiniz. Daha büyük alanlar için daha fazla ışık arayanlar, Zmr markasının 50 watt gücündeki lambalarını kullanabilir. Yüksek ışık vermesine rağmen düşük enerji tüketimi sayesinde oldukça ekonomik bir çözüm. Aydınlatma ürünlerinde öne çıkanlardan biri diğer marka da Elektromer. Markanın Ledon ve Kaon adını verdiği yuvarlak LED panelleri, estetik görünümlerinin yanı sıra 15 watt, 12 watt ve 6 watt’lık modelleriyle doğru aydınlatmayı bulmanızı da garanti ediyor. ÇiçekSepeti alanında öncü tüm markaların ürünlerini sizler için uygun fiyatlarla buluşturuyor.

Enerjisini Güneşten Alan Hesaplı Aydınlatmalar

Solar tipi sensörlü aydınlatmalar uzun vadede oldukça ekonomik bir tercih. Doğru açılar ile kurulum yaptığınızda bu ürünler sayesinde çok uzun bir süre fatura derdinden kurtulabilirsiniz. Bu alanda öne çıkan markaların biri de Starmax. Starmax SM-8012 modeli, çiftli LED pencere kullanımıyla ışığın gücünü bir hayli artırıyor. 120 derece açıklık sunan ve 3 metre içindeki tüm hareketi algılayarak yanan 96 LED lamba, 193 x 120 x 45 milimetrelik ölçüleriyle kolay montaj ve geniş kullanım alanı yaratıyor. Starmax benzer ürünlerini farklı boyutlarda da sunuyor. Alanınızın büyüklüğüne göre güneş alan her noktaya monte edilebilen ürünleri uzun süre bakım gerektirmeden kullanabilirsiniz. Solar enerjiden faydalanmak için tek ampul şeklinde üretilen farklı seçenekler de bulmanız mümkün. Gerek iç mekan gerekse dış mekan aydınlatma çözümleri için ÇiçekSpeti’nin geniş ürün yelpazesinden, kampanya fırsatlarından ve hızlı kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz. Güvenli ödeme yöntemleriyle de hemen sipariş verebilirsiniz.