Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Ayna

Bazılarımız sadece dışarı çıkmadan önce kısa süre kendine bakıp gider, bazılarımız ise uzun uzun kendini izler. Kimileri için yalnızca hazırlık aşamasında kullanılan bir eşyadır kimilerinin çantasından eksik olmaz. Bazıları için aynalar yanlarında bulunması gereken vazgeçilmez eşyalarıdır. Öyle ki motivasyon konuşmalarının yapıldığı, iyi hissetmek ve kendine olan güvenini tekrar hatırlamak için kendiniz ile başbaşa kalmasına aracılık eden sihirli eşyalardır aynalar. Herkesin ayna kullanımı ve ihtiyaç duyduğu ayna çeşidi farklıdır. 

Günlük hayatımızda en çok kullandığımız eşyalardan biri olan aynalar, aynı zamanda zarif birer hediye olarak da tercih edilir. ÇiçekSepeti’nin Ayna kategorisi içerisinde evinizin çeşitli bölümlerinde tercih edebileceğiniz hem şık hem de kullanışlı makyaj aynası modelleri ile birçok farklı tasarım ile hazırlanan cep aynası çeşitleri bir araya getirildi. Bu sayfa içerisinden kendinize ya da sevdiklerinize hediye olarak çeşitli ayna alternatiflerini bulabilir, adrese teslim edilecek şekilde siparişinizi verebilirsiniz.

Ona Onun Kadar Güzel Bir Hediye Vermek İstediğiniz Her Anda...

Ayna hediye etmenin tarihi çok eskilere dayanıyor. Anlatılana göre Osmanlı’da aşıklar arasında ayna hediye etmek oldukça popüler bir durummuş. Birine ayna hediye etmek ona “Aradım taradım ama sana vermek için senden daha güzel bir hediye bulamadım” demek anlamına geliyormuş. Günümüzde bu güzel geleneğin tam olarak sürdüğü söylenemez ancak ayna hediye etmek her dönem sevinçle karşılanan bir durum olmuştur.

ÇiçekSepeti’nin ayna modelleri içerisinde farklı zevklere hitap eden cep aynası, makyaj aynası ve masa aynası çeşitleri yer alıyor. Kişiye özel olarak hazırlanabilen, isimli ve ışıklı makyaj aynası modelleri, kapaklarında çeşitli desenlerin veya sizin seçmiş olduğunuz fotoğrafların yer aldığı cep makyaj aynası çeşitleri, dokunmatik ekranlı ve led ışıklı makyaj aynası seçenekleri, kendinden standlı makyaj aynaları, özel günler için hazırlanan ve günün temasına uygun tasarımlarla tamamlanan ayna modelleri içerisinden hediye olarak dilediğiniz ayna alternatifini seçebilir, sevdiklerinize çok anlamlı mesajlar içeren sürprizler hazırlayabilirsiniz. 

Aynalar hem kullanışlı hem de farklı bütçelere hitap edebilen ürünler olmaları sebebi ile de oldukça sevilen hediye alternatifleri arasında yer alır. Cep ve makyaj aynası fiyatları 20 TL’den başlayan fiyatlar ile satışa sunulur. Fiyatlar ayna modeline, boyutuna ve özelliğine göre değişkenlik gösterir.  

Şık ve Kullanışlı Makyaj Aynaları

Makyaj aynaları aynı zamanda evlerimizin vazgeçilmez parçalarıdır. Ayaklı, tutturulabilir veya ışıklı versiyonları ile stil sahibi ortamlar yaratmaya yardımcı olur. En çok tercih edildikleri odalar olan yatak odalarının ve banyoların favori makyaj aynaları büyüteçli ayna modelleridir. Büyüteçli ayna modellerinin aynalı iki yüzü bulunur. Bir yüzleri daha detaylı görüş sağlayacak şekilde büyüteç özelliğine sahiptir ve bu özelliği ile pratik bir kullanıma yardımcı olur. Büyüteçli aynalar ile hem günlük bakım hem de makyaj yapmak pratik olduğu kadar keyifli bir hal alır. Makyaj yaparken doğru ışıktan faydalanmak çok önemlidir. Yeterince iyi ışıklandırılmış ortamlarda yapılmayan makyajlar fazla koyu ya da yetersiz olabilir, istenilen sonuçlar her zaman alınamayabilir. Makyaj masaları için özellikle bu amaca uygun makyaj aynalarını tercih edebilirsiniz. Kendinden ışıklı makyaj aynalarını seçebileceğiniz gibi zevkinize uygun çeşitli makyaj aynası modelleri ile uyumlu aydınlatma ürünlerini de kullanabilirsiniz.

ÇiçekSepeti’nin Ayna kategorisi içerisinde yer alan ayna modellerinden dilediğinizi seçerek kendiniz ya da sevdikleriniz için satın alabileceğiniz en güzel ayna alternatiflerini inceleyebilirsiniz.Tarzınızı yansıtan şık ve kullanışlı aynalar ile her daim çantanızda yer alacak aynalar içerisinden dilediğinizi seçerek siparişinizi anında verebilirsiniz.