İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Azzaro ÇiçekSepeti’nde!

Fransız ve İtalyan bir ailenin çocuğu olarak Tunus'ta dünyaya gelen modacı Loris Azzaro’nun, Paris'e taşınıp 1962'de kendi adını taşıyan parfüm markasını açmasıyla doğan marka Azzaro, Akdeniz yaşam tarzı ve otantik değerlerden esinlenerek geliştirilen parfümleri, doğal elementlerin bolca kullanıldığı öğeleri içerir.

Birçok başarılı kreasyonu ile yeni duygulara yelken açtıran Azzaro, cazibe unsuru parfümleriyle ÇiçekSepeti’nde!

Azzaro ile Hayat Sonsuz Bir Yaz

Hayatın sonsuz bir yaz olduğuna inanan Loris Azzaro, tüm ürünlerinde aydınlık ve ışıltı temalı neşeli tavır benimsiyor ve markanın sloganıyla öne çıkmasını sağlıyor: "Parlama zamanı!" Bu motto, kurulduğu ilk günden günümüze tüm Azzaro koleksiyonlarına ilham veriyor ve yenilikçi kokularla alışılmışın dışındaki karışımları mükemmel bir ahenkle bir araya getirmeye devam ediyor. Erkek parfümü söz konusu olduğunda akla ilk gelen markalardan birini olmayı başaran Azzaro ürünlerini ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulaması üzerinden keşfedebilir, her mevsim sonsuz bir yaz yaşatacak tüm ürünlerden tarzınıza en uygun ürünü seçebilirsiniz.

Azzaro, içgüdünün sınırsız rehberliğinde geliştirdiği formülleriyle seyahat etmeye davet eden yenilikçi kokular üretmeye devam ediyor. Kokuların atmosfer yaratan gücüne inanan ve sürekli yeni duygular arayışında olan Azzaro, en yetenekli içerik oluşturucularla iş birliği yaparak kokularını oluştuyor. Her zaman bir parfümcünün ustalığına sadık olan marka, farklı notaların uyumunu, kalıcılığını ve kaliteli hammaddelerini denetleyerek ana koku ailelerini geliştiriyor. Sonuç olarak eşsiz, dayanılmaz kokular sunan kampanyalı Azzaro ürünleri, siz ve sevdikleriniz için online alışverişe ve üyelere özel fırsatlarla ÇiçekSepeti’nde sizleri bekliyor.

En güzel hammaddelerden şişenin tasarımına, kokuların ilham verici dünyasından şehvetli veya ışıltılı bir iz oluşturmaya kadar tüm deneyimleri yaşatan Azzaro ürünleri, kokuları ateşleyen fikirleri, ustalık ve kaliteli hammaddeleri bir şişede topluyor. Siz de tüm bakışları üzerinize toplayacak, hafızalardan hiç çıkmayacak kokularıyla indirimli Azzaro ürünlerine ÇiçekSepeti aracılığıyla sahip olabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.