İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Babalar Günü’nde Giyim ve Terlik Hediyesi

Yaz ve Haziran ayının gelmesiyle birlikte akıllarda dolaşan “Babalar Gününde ne alınır?” sorusuna bir cevap bulmak her zaman kolay olmaz. Hayatın her anında yanınızda olan, kötü kararlar alsanız ve bu kararların sonuçları da kötü olsa bile size destek olan, sevgisini öyle her zaman gösteremese de gözlerine baktığınızda sevgisinin sıcaklığını sonuna kadar hissettiğiniz babalarınıza özel bir hediye alarak minik de olsa bir teşekkür etmek onu oldukça mutlu edecektir. Hediye seçerken ise dikkat etmeniz gereken önemli noktalar vardır; • Hediyeyi kendinize değil, babanıza aldığınızı unutmamalısınız. Sizin zevkleriniz değil babanızın zevklerini göz önünde bulundurarak seçimler yapmalısınız. • Babanızla aranızdaki ilişkiye güveniyor ve onu çok iyi tanıyorsanız işiniz biraz daha kolay. Fakat kişisel zevkleri ve tarzı hakkında şüpheleriniz varsa annenizden yardım istemeniz oldukça sağlıklı olacaktır. • Akla ilk gelen hediye kötüdür veya iyidir diye düşünmek yerine babanızın ihtiyaçlarına odaklanmalısınız. • Hediyenin maddi değeri değil manevi değerine daha çok önem veren babalarınıza hediye verirken içine birkaç kelimelik not eklemeniz onu oldukça mutlu edecektir.

Babaya Giyim Hediyesi Ne Alınır?

Hediye alırken dikkat etmeniz gerekenleri saydığımıza göre gelelim babanıza alabileceğiniz hediye seçeneklerine. Babanızın tarzına uygun giyim ve kıyafet hediyesi akla ilk gelen hediyelerdendir. Fikir basit gibi görünse de aslında alınması zor olan hediyeler arasındadır. Burada babanızın tarzı, neleri giyip giymeyeceği oldukça önemlidir. Eğer rahatına düşkün ve konforlu bir babanız varsa kendini rahat hissedeceği ve evde kullanabileceği bir eşofman takımı ya da eşofman altı seçebilir, eğer şıklığından asla taviz vermiyorsa şık bir gömlek veya kumaş pantolon hediye edebilir, farklı tarzlar ve iddialı kıyafetlerle kendine güveni yüksek bir babanız var ise kot pantolon, tişört, kot ceket ve yazlık cıvıl cıvıl gömlekler arasından seçim yapabilirsiniz.

Babaya Babalar Günü Terlik Hediyesi

Babalar Günü yaz günlerine denk geldiğinden terlik hediye etmeniz oldukça kullanışlı bir seçim olacaktır. Yazın sıcak günlerinde rahatına düşkün olan babaların çok seveceği, şıklığına önem veren babaların tarzını tamamlayacak, klasik tarzda babaların çok seveceği tüm terlikler ÇiçekSepeti’nde sizleri bekliyor. Her an sizi seven, desteğini asla esirgemeyen ve her zaman sizin mutluluğunuzu düşünen babanızı Babalar Günü’nde mutlu edecek hediye ÇiçekSepeti’nin Babalar Günü özel sayfalarında sizi bekliyor. Sayfalardaki son derece farklı ve birbirinden güzel ürünlerden dilediğinizi seçip siparişinizi oluşturarak babanıza her zaman hatırlayacağı bir Babalar Günü hediyesi verebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.