Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Babalar Günü Hediye Kalem

Her ne kadar sevgilerini her zaman gösteremeseler ve Babalar Günü onlar için çok önemli değilmiş gibi davransalar da aslında babalar için bu özel gün oldukça değerlidir. Çünkü birisinden hediye almak başlı başına güzel bir olayken kendi evladın tarafından özenle hazırlanmış bir hediye almak paha biçilemez bir durumdur. Bu nedenle evladına asla kıyamayan, yufka yürekli, gözlerinin içi gülen babaları daha da mutlu edecek bir hediye almak herkesin dileğidir. Aslında babalarınızın öyle çok yüksek beklentileri de yoktur. Onlar için asıl önemli olan hatırlanmak, içten ve samimi bir şekilde sevginizi göstermenizdir. Son dakika kararsızlığına kalmadan, önceden hazırlanmak ve babanızın zevkleri ve ihtiyaçları doğrultusunda bir hediye almak oldukça doğru bir seçim olacaktır.

Babalar Günü'nde ne hediye alacağınıza bir türlü karar veremiyorsanız ÇiçekSepeti'nin zarif ve kullanışlı kalemlerini mutlaka incelemelisiniz. Üzerine isim yazdırma imkanı bulunan kalemler ile tamamen kişiye özel bir hediye sunmanız da mümkün. İşlemeli ya da sade tasarımlarla sunulan, özel kutularında yer alan dolma ve tükenmez kalemler en uygun fiyatları ile ÇiçekSepeti'nde!

Dolma kalemler hem klasik olması hem de çok uzun ömürlü bir kullanım sunması sebebiyle sıklıkla tercih edilen ürünlerden biri. Özellikle el yazması günlük tutanlar ya da tüm çalışmalarını el yazısıyla gerçekleştirenler için oldukça ideal bir seçenek. Dolma kalemlerin yapısı diğer kalem çeşitlerinden oldukça farklı. Dolma kalemlerin mürekkep doldurulan bir deposu, altın ya da paslanmaz çelikten yapılmış bir yazı ucu ve mürekkebi bu uca ulaştıran hava delikleri bulunur. Elle yazmayı kolaylaştırmak ve daha konforlu hale getirmek için gövde tasarımlarına da ayrı bir özen gösterilir. ÇiçekSepeti'nde bu romantik ve işlevsel kalem çeşidinin farklı birçok tasarımını bulmanız mümkün. Dünyaca ünlü kalem markası Bradley'in dolma kalemlerine özel saklama kutuları içinde sahip olabilirsiniz. Kalitesiyle kendini kanıtlamış olan Scrikss markasının en özel dolma kalemleri de seçenekler arasında mevcut. Markası ne olursa olsun seçtiğiniz dolma kalemler üzerine babanızın adını ve soyadını yazdırabilir ve hem kişisel hem de manevi değeri yüksek bir hediye elde edebilirsiniz. Yazı uygulaması lazer baskı yöntemleri ile gerçekleştiriliyor ve bu sayede silinmeye ve kararmalara karşı benzersiz bir dayanıklılık sunuyor. ÇiçekSepeti'nin dolma kalem çeşitlerini inceleyerek mürekkebiyle birlikte gönderilen set ürünlerini de değerlendirebilirsiniz.

Babaya Babalar Günü Hediyesi Nasıl Bir Kalem Alınır?

Dünyaya gözlerinizi açtığınız ilk andan itibaren her daim hikayenizin kahramanı olan babanızı mutlu edecek hediyeyi düşünüp duruyorsunuz. Kişiye özel, ihtiyaçlarını karşılayacak giyim, aksesuar, parfüm ya da elektronik bir hediye seçebilirsiniz, fakat unutmamanız gereken bir şey var ki “Söz uçar, yazı kalır.” Bu nedenle babanıza hem her zaman kullanabileceği, hem de her kullandığında sizi hatırlatacak bir kalem, dolma kalem, tükenmez kalem hediye edebilir; bu hediyenizi kişiselleştirerek onun ismine özel bir hale getirebilirsiniz. Tek kalem hediyesi yetmez diyorsanız kalem, defter ve kupadan oluşan setler hazırlayabilir ya da hazır setlerden seçebilir; kahve, çikolata ve kalem defterden oluşan hem tatlı hem de kullanışlı hediyeler arasından dilediğinizi seçerek babanızı oldukça mutlu edebilirsiniz. Seçtiğiniz hediye her ne olursa olsun içine sevginizi ve minnetinizi gösteren bir not bırakarak babanızı çok daha mutlu etmeniz mümkün. Kalem, defter veya takvim gibi ürünlerden oluşan özel set ürünler ÇiçekSepeti Babalar Günü Hediye Kalem sayfasında sizleri bekliyor. Hemen sayfa içerisinden beğendiğiniz ürünü sipariş ederek hızlı gönderim ve farklı ödeme seçeneklerinden yararlanabilir, babanıza unutulmaz bir Babalar Günü hediyesi verebilirsiniz.

En Önemli Anların Eşlikçisi İmza Kalemleri

Babanızın aldığı önemli kararlarda ve attığı mühim imzalarda yanında olmak isterseniz ona özel bir imza kalemi hediye edebilirsiniz. İmza kaleminin en önemli özelliği kağıt üzerinde adeta kayarak ilerlemesidir. Diğer kalemlere göre daha kalın bir uç yapısına sahip ve bu sayede imza kıvrımlarındaki vurgunun daha belirgin olmasını sağlar. Ticari hayatta herhangi bir karara ya da sözleşemeye başkasının kalemiyle imza atmak güvenilir bir yöntem değildir. Bu yüzden şahsi bir imza kalemine sahip olmak ve her imzada aynı kalemi kullanmak çok önemli bir unsur. ÇiçekSepeti'nde en uygun fiyatları ile yer alan imza kalemleri sayesinde babanıza özel bir hediye sunabilirsiniz. Dilerseniz kalem üzerine isim ve soyadı uygulaması da yaptırabilirsiniz. Pierre Cardin ve Bradley gibi dünyaca ünlü markaların imza kalemleri tasarım kutularında sunuluyor ve bu sayede kalemleri pürüzsüz yapılarına zarar vermeden saklamak mümkün oluyor. Babalar Günü için bu özel kalemlerin sayısız çeşidine ÇiçekSepeti'nden tek tıkla ulaşabilirsiniz. 

Defter ve Kalemli Set Çeşitleri 

Kalem hediyenizi tek başına sunmak yerine defterle bir araya getirerek daha zengin içerikli bir set hediye edebilirsiniz. ÇiçekSepeti'nin defter çeşitleri de en az kalemler kadar özenle hazırlanıyor ve üstün bir kaliteye sahip. Defter seçimi yaparken beyaz, siyah veya farklı renklerle kaplanmış tasarımlar bulabilirsiniz. Birinci sınıf hamurdan elde edilen kağıtlar deri kapaklarla ciltleniyor ve özel dikiş yöntemleri ile bir araya getiriliyor. Bu sayede defterlerin sayfaları ve kapakları birbirinden ayrılmadan rahatlıkla kullanılıyor. Defter kapaklar üzerine isim yazdırma uygulaması yaptırabilirsiniz. Yalnızca ad ve soyadın yer aldığı sade bir kapak seçebilir veya kapaktaki ismi çiçek ya da bıyık figürleriyle destekleyebilirsiniz. Defter ve kalem set ürünleri çoğunlukla metal roller kalemler ile birlikte sunuluyor. İki ürünü de kişisel eklemeler yaparak tamamen babanıza özel bir hediye haline getirmeniz mümkün. Babalar Günü'nde hediye seçenekleri arasında boğulmadan ÇiçekSepeti sayesinde en doğru seçimi yapabilirsiniz. ÇiçekSepeti uygun fiyatları ve hızlı dağıtım süreci ile tüm özel günlerinizde yanınızda!