Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Babalar Günü Hediye Setleri

ÇiçekSepeti kaliteli, kullanışlı ve şık babalar günü hediye setlerini sizlere ulaştırıyor. Ebeveynlerinize hediye etmeniz için özenle tasarlanan özel setlerin içerikleri farklılık gösteriyor. Kişiye özel isimli giyilebilir aksesuarlardan gündelik kullanıma uygun araç gereçlere değin çeşitli ürün gruplarının yer aldığı kombinler en fazla rağbet görenlerden. Set içerisindeki ürünlerin nitelikleri, boyutları, renkleri, dokuları, ana materyalleri, aksesuar tercihleri, ağırlıkları modelden modele değiştiğinden hayalinizdeki hediyeyi kolaylıkla bulabilirsiniz. Babalar günü hediye seti fiyatları ise hem ürünlerin özelliklerine hem de marka, sezon ve kampanya dönemlerine göre farklılık gösterebiliyor.

Şık ve İşlevsel Babalar Günü Hediye Setleri

Setler Babalar Günü başta olmak üzere pek çok özel zaman için iyi bir hediye konsepti sunuyor. Set içeriklerinin farklılık göstermesi sayesinde farklı tarzlara, gereksinimlere ve vücut ölçülerine hitap eden ürünler arasından seçiminizi özgürce yapabilir; saat, tespih, kalem, çakmak, bileklik, cüzdan, kemer, anahtarlık, parfüm, kartvizitlik gibi ürünlere yer veren çeşitli özel kombinlerden dilediğinizi satın alabilirsiniz. Örneğin cüzdan ve çakmak seti gibi iki ürünlü olanları ya da beş veya altı parça bir arada serileri tercih edebilirsiniz. Tekil ürünlerin kutu konsepti ile satışa sunulması, birbiri ile uyumlu tasarıma sahip aksesuar ve objelerin bir arada oluşu fark yaratıyor.

Farklı Tarzlara Uygun Seriler

Babanızın zevkine doğrudan hitap eden bir ürün satın almak istemez misiniz? Güçlü bir imajı tercih edenler için hacimli aksesuarlar, klasik stili benimseyenler açısından ise daha ince yapılı ve yalın modeller öne çıkar. Markalar tarza uygunluğu sağlamak adına farklı renk, model, kalıp seçeneklerine sahip setleri sade, gösterişli, klasik, geleneksel vb. temalar ile harmanlıyor. Siyah, kahverengi, bej, krem, lacivert gibi renklerdeki ürünleri değerlendirebilir; Osmanlı tuğralı ya da kaligrafi kabartmalı modelleri, hakiki deri ya da suni deriden üretilen cüzdan ve kemerleri, cam ya da özel taşlı tespihleri hediye edebilirsiniz. Ayrıca kutu içerisindeki ürünlerin tamamı benzer renk tonundan ya da kontrastın gücünden beslenebiliyor. Kimi ürünlerde set içerisindeki aksesuarların ölçüleri kişiselleştirilebilirken kimileri standart ebatlarda geliyor. 

Kişiselleştirilebilir Hediyelik Ürünler

Babanıza kendisini özel hissedebileceği Babalar Günü hediyeleri vermek niyetindeyseniz kişiselleştirilebilir tasarımlar tam size göre! Kişiye özel isimli çakmaklar, püskülünde isim baş harfi bulunan tespihler, isim ya da unvan yazılı cüzdan ve kartvizitlikler başta olmak üzere çeşitli kreasyonları inceleyip satın alabilirsiniz. Özgünlük başlı başına ayırt edici olduğu için nesneler üzerine ne yazılacağı, hangi font ile dizaynın yapılacağı, tasarımın objenin hangi alanına konumlandırılacağı değişebiliyor, ayrıca içeriğin yanı sıra özel set kutuları da kişiselleştirilebiliyor. Kutunun iç alanına, astarına ya da dış yüzeyine yazı yazdırabilir, seçtiğiniz fotoğrafı dijital baskılama yöntemi ile ekletebilirsiniz.

Set Seçimine Dair Öneriler

Hediyelik set seçiminde kutu dahilindeki ürünlerin niteliğini incelemeniz son derece önemli. Örneğin en fazla tercih edilenlerden olan tespihlerin seçiminde imame süslerinden tespih taşına değin pek çok detayı göz önünde bulundurabilirsiniz. Cüzdan seçiminde cüzdanın ana malzemesine, kart ve para koyma bölümlerinin adetine ve büyüklüğüne dikkat etmek avantaj sağlarken, kemer tercihinde deri türü ve ebat incelemesi yapmak gerekiyor. Babanız için seçtiğiniz aksesuarların keyifli bir kullanım alanı sunmasını, uzun süre eskimeden muhafaza edilmesini istiyorsanız tercihinizi kaliteli ve sağlam ürünlerden yana kullanabilirsiniz. Birinci sınıf malzemelerin kullanıldığı seçkiler daha dayanıklı bir yapı çiziyor ve uzun süre kullanım vadediyor. Elbette, önerilen yöntemlere uygun bakım yapmak da etkili oluyor.

Özel günler için aradığınız hediyeler ÇiçekSepeti’nde! Hediye setlerini inceleyebilir, babanızın seveceği, uzun süre keyifle kullanacağı ürünleri sepete ekleyebilir, özel günde ona takdim etmek üzere hemen satın alabilirsiniz.