İPTAL
Babalar Günü Teslimat

babalar günü teslimat

2021 Babalar Günü Teslimat

Yılın en anlamlı günlerinden biri olan Babalar Günü, bu yıl 20 Haziran Pazar gününe denk geliyor. Babalar Günü hediyesi seçerken ilk akla gelen sorulardan biri ise pazar günü kargo teslimatının olup olmaması durumu.

Pazar gününe denk gelen özel günler de dahil olmak üzere ÇiçekSepeti’nden istediğiniz her an aynı gün teslim edilecek şekilde çiçek gönderimi planlayabilirsiniz. Ayrıca Babalar Günü aynı gün teslimat seçeneği sunulan tüm Bonnyfood ve hediye gönderimlerinde de sürprizinin teslim edilmesini istediğiniz zamanı kendiniz belirlersiniz.

Çiçek Sepeti Babalar Günü’nde Çalışıyor mu?

Yılın her günü en özel hediye alternatiflerini sizler için hazırlayan ÇiçekSepeti, biricik babalarınıza ve baba adaylarına en güzel sürprizleri sunabilmeniz için 20 Haziran Babalar Günü’nde de çalışmaya devam ediyor. Babalar Günü’ne neşe katmak için dilediğiniz her an ÇiçekSepeti’nden sürprizinizi planlayabilir, çiçek, hediye veya Bonnyfood alternatiflerinden dilediğinizi seçebilirsiniz.

ÇiçekSepeti’nde 20 Haziran Pazar Babalar Günü’nde Kargo Teslimatı Yapılıyor mu?

ÇiçekSepeti’nde Babalar Günü için satışa sunulan birçok üründe aynı gün teslim edilme seçeneği yer almaktadır. Anlaşmalı kargo firmaları ve özel kuryeler ile teslimatı sağlanan bu ürünler, hafta içi veya hafta sonu fark etmeksizin tüm özel günlerde sevdiklerinize ulaşıyor. Babalar Günü aynı gün teslim hediye alternatifleri içerisinden dilerseniz ileri tarihli siparişler de planlayabilir, hediyenizin teslim edileceği gün ve saat aralığını kendiniz belirleyebilirsiniz.

ciceksepeti.com’da yer alan ve standart kargo ile gönderimi sağlayan ürünler içerisinden seçebileceğiniz diğer ürünlerde ise tarih seçme opsiyonu yerine tahmini kargo teslim tarihi yer almaktadır. Aynı gün teslim edilme özelliği bulunmayan bu ürünlerde siparişiniz, satıcının gönderim sağladığı kargo firmasının çalışma saatleri aralığı içerisinde teslim edilir.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.