Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Babaya Hediye Çakmak

Babalar Günü için babanıza hem şık hem de hatıra değeri taşıyan bir hediye arıyorsanız ÇiçekSepeti babaya hediye çakmak kategorisi tam size göre! Sevdiklerinize sembolik bir hediye sunmak ya da kendi ihtiyacınız için kapaklı benzinli, şarjlı elektronik çakmak modellerinden, tespihle veya sigara tabakasıyla birleşerek hediye seti oluşturan çeşitli ürün seçeneği arasında seçim yapabilirsiniz.

Küçük ateş veya alev kaynakları olarak çakmaklar güzel hediye fikirleri olmalarının yanı sıra, özellikle açık hava etkinliklerinizde kullanmak üzere ihtiyaç listesinde yer alan, yanınızda oldukça işe yarayan aletlerden biri. 

İsme Özel Kapaklı Çakmak Modelleri 

İsme özel metal çakmak modelleri siyah rengiyle sevdiklerinize prestijli bir hava veriyor. Dış yüzeyi metal malzemeden üretilen çakmakların alt kısmından gaz ayarı yapmak mümkün. Aynı zamanda yeniden doldurulabilen metal çakmaklar uzun ömürlü kullanım sunuyor. Özel tasarım hediyelik kutusuyla birlikte babanız için şık bir hediye olabilir. Yandan çarklı gazlı çakmak modelleri yüzde 100 çelik malzemeden üretildiği için sağlam ve dayanıklı. Sert kutusu modern ve sofistike bir görünüm sunan kapak tasarımları zarif desenlerle tamamlanır. Kapaklı çakmak modelleri 4 cm yükseklik ve 6 cm genişlikle ele tam oturan ergonomik boyutlara sahip.

Kişiye özel kapaklı metal çakmakların üzerine hediye edeceğiniz kişinin adını yazdırabilirsiniz. Renk düzenlemeleri, rötuşu, uygun yazı karakter seçimi gibi tasarımsal detayları profesyonel grafikerler tarafından yapılan kapaklı çakmaklar benzinle çalışıyor. Güvenlik nedeniyle boş gönderilen zippo çakmağınızı benzinle doldurarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. 

Kapaklı çakmakların klasikleşmiş modellerinden orijinal zippo çakmak siyah, beyaz veya gümüş rengiyle oldukça şık bir görünüme sahip. Ömür boyu garanti sunan parlak gri zippo çakmak modelleri seçkin görünümlü hediye fikirleri arasında. Çevre dostu özel kutulu orijinal zippo çakmaklar üzerine isim ekleyerek kişiye özel, güzel ve kullanışlı bir hediye oluşturabilirsiniz.

Babaya Hediye Çakmak Setleri

Metal çakmak ve sigara tablasını bir araya getiren çakmak hediye seti zevkli hediye fikirleri arasında yer alır. Kilitli kapağı bulunan sigara tabakası, açma tuşuyla otomatik olarak açılan bir mekanizmayla çalışıyor. Taşı değiştirilebilen ve yeniden doldurma özelliği bulunan çakmak hediye setini üzerine yazı yazdırarak isme özel hale getirebilirsiniz. 

Mat oniks taşlarla hazırlanan özel üretim tespihle çakmağı birleştiren hediye seti babaya çakmak hediyesi yanında dikkat çeken bir diğer seçeneği oluşturuyor. Lastikli misina ip kullanılarak hazırlanan tespih ucuna dilediğiniz harfleri ekleyerek tespihi daha kişisel hale getirebilirsiniz. Ahşap kutusuyla otantik bir görünüm oluşturan isme özel çakmak ve Oltu tespih hediye seti imamesinde özel desenler taşıyor. Aynı kategoride birinci sınıf işçilikle üretilmiş, saten kaplı kutusu içinde 1 adet çakmak ve 1 adet bileklik bulunan hediye çakmak setinin yanı sıra, rüzgarda sönmeyen alev ve normal yanan ateş olarak iki yanma modu bulunan çakmak modelleri de var. Tek harekette kolayca yanan çakmaklar kalan gaz seviyesini gösterme özellikleriyle kullanım kolaylıkları sunuyor.

Çakmak üzerine süblimasyon tekniğiyle fotoğraf basılarak özel bir anı değeri kazanan kapaklı çakmak modelleri, fotoğraf kalitesini uzun yıllar korumayı başarır. Nikelaj kaplı metal çakmak modellerinin her iki yüzüne iki ayrı fotoğraf basılabiliyor.

Teknolojik Tasarıma Sahip Çakmak Modelleri  

USB şarjlı, ateşsiz çakmak modelleri teknolojik aletlerin pratikliğinden hoşlanan yakınlarınıza hediye edebileceğiniz en pratik ürünler arasında. Şarj edilen, elektronik çakmak modelleri doğada ya da kamp etkinliklerinizde de güvenli kullanım sunuyor. Modern görünümüyle çağdaş ve teknolojik bir estetiğe sahip. 

Ultra ince ve şık bir tasarıma sahip kişiye özel şarjlı çakmak modelleri herkesin kullanımına uygun. Teknolojik özellikli çakmakların üzerine istediğiniz mesajı veya ismi yazdırabilirsiniz. Çakmağın tamamı metal malzemeden üretilen şarjlı çakmak modelleri rezistanslı olduğu için rüzgarda sönmüyor. Alt tarafındaki bölümünden şarj girişi yapılan teknolojik çakmaklar kendi USB bağlantılarına sahip. 

Babalar günü hediyesi olarak ÇiçekSepeti'nin çakmak kategorisi ürün zenginliği içerisinde aradığınız özel tasarımlı ve gelişmiş özellikli çakmağı bulabilir, uygun fiyat imkanıyla hemen sipariş edebilirsiniz.