Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Babaya Hediye Cüzdan

ÇiçekSepeti babalara uygun hediyelerini belirlerken onlara layık özel seçenekler sunmaya büyük özen gösteriyor. Babaların hayatlarını kolaylaştıracak pratik tasarımları ve uzun yıllar kullanabilecekleri kaliteli aksesuarları uygun fiyatlarda satın alabilirsiniz. Siz de bu üstün kaliteden faydalanmak için ÇiçekSepeti'ndeki cüzdan modellerini inceleyebilir ve dilediğiniz tasarımı hemen sipariş verebilirsiniz.

En Ünlü Markaların Cüzdan Modelleri

Erkeklere özel aksesuarlar söz konusu olduğunda Daniel Klein, Polo ve Pierre Cardin gibi markalar hem tasarımları hem de kaliteleri ile daima ön planda. ÇiçekSepeti dünyaca ünlü bu özel markaların cüzdanlarını en uygun fiyatlarla sunuyor. Üstelik bu markaların cüzdanlarına babanızın adını ve soyadını yazdırmanız ve kişiye özel bir hediye sunmanız da mümkün. Pierre Cardin'in %100 dana derisinden üretilen modelleri kaliteden vazgeçmeyenlerin tercihi oluyor. Cüzdan üzerine yapılan isim çalışması lazer baskı yöntemi ile uygulanıyor. Deriyi deforme etmeden işlenen bu yazıları, silinmez özelliğe sahip olduğu için kalıcı olarak da kullanabilirsiniz. Cüzdan içinde bozuk para bölümü bulunsun isteyenler için yine ünlü markaların farklı seçenekleri yer alıyor. Babalar Günü'nde ya da diğer özel günlerinizde benzersiz bir kaliteye sahip olan bir cüzdan hediye etmek isterseniz ÇiçekSepeti'nde tek tıkla birçok seçenek bulabilirsiniz.

Zengin İçerikli Cüzdan Set Ürünleri

Cüzdan hediyenizi ek aksesuarlarla birleştirmek ve daha geniş içerikli bir hediye sunmak isterseniz ÇiçekSepeti'ndeki set ürünlerini inceleyebilirsiniz. Set seçenekleri arasında kalem, çakmak, anahtarlık, kemer ya da tespih gibi modeller yer alıyor. Set ürünlerinin büyük bir kısmı özel kutusu içinde yer alıyor. Sevgi mesajlarınızı ve özel notlarınızı bu kutuların üzerine ya da içine yazdırma imkanınız da var. Tespihli setleri seçtiğinizde tespih zincirine babanızın adının baş harflerini de uygulatabilirsiniz. Erkekler tarafından sıklıkla kullanılan tespihlerin birçok farklı renk ve modeli üretiliyor. Tespihlerin yanı sıra çakmak, kalem ve anahtarlık hediyelerine de isim uygulaması yaptırmanız mümkün. Hakiki deri cüzdanların da yer aldığı bu zengin set ürünlerini ÇiçekSepeti'nde uygun fiyatları ile satın alabilirsiniz.

Renkli Cüzdan Modelleri

Klasik cüzdanlar genellikle siyah ve kahverengi gibi renk modelleri içeriyor. Ancak ÇiçekSepeti'nin geniş ürün yelpazesinde daha renkli modeller arayanlar için de birçok tasarım mevcut. Babanız için kırmızı, mavi, yeşil ya da beyaz bir cüzdan seçmeniz de mümkün. West Polo'nun kırmızı cüzdanları kızak mekanizması ile öne çıkıyor. Bu sayede, ihtiyaç duyulduğunda cüzdan içindeki kartları çıkarmak da ekstra kolay oluyor. AkonGrand markasının bej renkli ve fermuarlı cüzdanları zanaatkar ustaların el işçiliği ile üretiliyor ve ipliğinden derisine kadar tüm parçaları üstün bir kalitede. Contacts Prestige ürünü olan kırmızı cüzdanlar modayı takip eden ve dinamik tasarımlardan hoşlanan erkeklerin seveceği bir tasarıma sahip. Cüzdan üzerindeki asimetrik çizgiler ürüne benzersiz bir hava katıyor. ÇiçekSepeti dünyaca ünlü markaların renkli cüzdan tasarımlarını da sizler için en uygun fiyatlarla buluşturuyor ve size özgür bir seçim alanı bırakıyor.

Kredi Kartları İçin Minimal Tasarımlar

Cebinde geniş ya da kalın bir cüzdan taşımak istemeyen erkekler için yalnızca kredi kartlarının yerleştirilebildiği zarif tasarımlar da mevcut. Standart kart boyutunda olan bu kartlık cüzdanlar gömlek ve pantolonların küçük ceplerine bile kolaylıkla sığabilecek nitelikte. Kızak mekanizmasına sahip olan bu hediyeler kullanım açısından da büyük kolaylıklar sunuyor. Kartlıklar da tıpkı cüzdanlar gibi set ürünleri ile bir arada yer alıyor. Dilerseniz seçtiğiniz kartlığı bir kalem, tespih ya da çakmak ile birlikte gönderebilirsiniz. Kartlık üzerine babanızın adını ve soyadını lazer baskı yöntemiyle ya da farklı biçimlerle uygulatmanız da mümkün. Babanızı mutlu edecek kartlık ve cüzdan modellerini babalar günü hediyesi olarak ÇiçekSepeti'nden hemen satın alabilirsiniz. Uygun fiyat seçenekleriyle alışveriş yapmanın ve hızlı dağıtım sürecinin farkını yaşamak için hemen şimdi sipariş verebilirsiniz.