İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Temizle

Filtrele

Babalar Günü Babaya Hediye Tesbih

Babalar Günü yaklaştıkça bir yandan tatlı bir telaş yaşanır bir yandan da hediye olarak alınabilecek ürünler hakkında araştırma yapılır. Hediye almak kişilerden bağımsız olarak oldukça zor bir süreçken babaya hediye almaksa çok daha zordur çünkü hem özel olduğunu hissettirmek, hem de her zaman yanımızda olduğu için teşekkür etmek isteriz. Bu duruma ek olarak aradaki jenerasyon farkı, ilgi alanları ve teknolojinin gelişip her şeyin değişmesi hediye seçiminde çok daha zorlanmanızı sağlar. Peki, çok sevdiğimiz muhteşem babamız için Babalar Günü’nde onu hem özel hissettirecek hem de kullanabileceği bir hediye olarak ne alabiliriz? Burada babanızın kişisel zevklerini dikkate almalı, ilgi alanlarını araştırmalı ve onun kullanabileceği tarzda bir hediye seçmeniz çok daha faydalı olacaktır.

Babaya Tesbih Hediyesi Seçmek

Babaya hediye denilince ilk akla gelen ürünlerden olan tesbih, kültürümüzde oldukça büyük bir yeri olan kişisel bir zevktir. Babalarımız genelde tesbih kullanmayı oldukça sever ve gün içerisinde oldukça fazla kullanır. Kehribar, akik taşı, oltu taşı, kuka ve gümüş gibi çeşitleri olan tesbihleri Babalar Günü için kişiselleştirilmiş bir şekilde özel olarak hediye edebilir, gün içerisinde her kullandığında sizi hatırlamasını sağlayabilirsiniz. Birbirinden güzel ve özel tesbih çeşitleri ÇiçekSepeti Babaya Hediye Tesbih sayfasında sizleri bekliyor.

Babalar Günü’nde Babaya Çakmak Hediyesi

Babaya aksesuar hediyesi denilince akla gelen bir diğer ürün ise çakmak ve zippolardır. Çakmak ve zippo çakmaklar babalarımızın sevdiği aksesuarlar arasında yerini alırken, bu ürünleri Babalar Günü özelinde kişiselleştirerek babanıza harika bir hediye sunabilirsiniz. Üzerinde kendi resminizi, mesajınızı ya da babanızın adını yazdırarak hediye edebileceğiniz bu özel ürünleri ve çok daha fazlasını ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz. Hemen sipariş oluşturarak babanıza unutulmaz bir Babalar Günü hediyesi seçin ve mutluluğu birlikte paylaşın.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.