Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Babalar Günü Babaya Hediye Tesbih

Babalar Günü yaklaştıkça bir yandan tatlı bir telaş yaşanır bir yandan da hediye olarak alınabilecek ürünler hakkında araştırma yapılır. Hediye almak kişilerden bağımsız olarak oldukça zor bir süreçken babaya hediye almaksa çok daha zordur çünkü hem özel olduğunu hissettirmek, hem de her zaman yanımızda olduğu için teşekkür etmek isteriz. Bu duruma ek olarak aradaki jenerasyon farkı, ilgi alanları ve teknolojinin gelişip her şeyin değişmesi hediye seçiminde çok daha zorlanmanızı sağlar. Peki, çok sevdiğimiz muhteşem babamız için Babalar Günü’nde onu hem özel hissettirecek hem de kullanabileceği bir hediye olarak ne alabiliriz? Burada babanızın kişisel zevklerini dikkate almalı, ilgi alanlarını araştırmalı ve onun kullanabileceği tarzda bir hediye seçmeniz çok daha faydalı olacaktır.

Babalar Günü hediyesi denilince ilk akla gelen ürünlerden olan tesbih, kültürümüzde oldukça büyük bir yeri olan kişisel bir zevktir. Babalarımız genelde tesbih kullanmayı oldukça sever ve gün içerisinde oldukça fazla kullanır. Kehribar, akik taşı, oltu taşı, kuka ve gümüş gibi çeşitleri olan tesbihleri Babalar Günü için kişiselleştirilmiş bir şekilde özel olarak hediye edebilir, gün içerisinde her kullandığında sizi hatırlamasını sağlayabilirsiniz. Birbirinden güzel ve özel tesbih çeşitleri ÇiçekSepeti Babaya Hediye Tesbih sayfasında sizleri bekliyor.

Babaya hediye tesbih ile sevgili babanıza eşsiz bir armağan verebilirsiniz. Farklı malzemelerden üretilen bu özel tesbihler her babanın ömür boyu saklayacağı nadide armağanlar. Doğum günü, evlilik yıldönümü, babalar günü gibi tüm özel günlerde babanızı bu tesbihlerle mutlu edebilirsiniz. Her yaştan babanın keyifle kullanacağı bir aksesuar olan tesbihler ayrıca şıklığıyla göz dolduruyor. Özel günlerin yanı sıra babanıza sürpriz yapıp mutlu etmek istediğinizde de babaya hediye tesbih modellerini ÇiçekSepeti’nden satın alabilirsiz.

Tesbihler erkeklerin en kullanıdığı aksesuarlardan biri. Babaya hediye tesbih modelleri kaliteli malzemelerden üretiiliyor. Bu tesbihlerde en fazla kullanılan malzeme kehribar. Tesbih meraklılarının yakından tanıdığı bir malzeme olan kehribar doğal bir taş. Değerli taşlar arasında yer alan kehribar ile üretilen tesbihler yıllarca yeniliğini koruyor.

Mavi, açık mavi, kırmızı, sarı gibi farklı renklerdeki babaya hediye tesbihler uçlarına eklenen ad ve soyadın baş harfleri ya da isim ile kişiye özel hale geliyor.

Babalar Günü’nde Babaya Çakmak Hediyesi

Babaya aksesuar hediyesi denilince akla gelen bir diğer ürün ise çakmak ve zippolardır. Çakmak ve zippo çakmaklar babalarımızın sevdiği aksesuarlar arasında yerini alırken, bu ürünleri Babalar Günü özelinde kişiselleştirerek babanıza harika bir hediye sunabilirsiniz. Üzerinde kendi resminizi, mesajınızı ya da babanızın adını yazdırarak hediye edebileceğiniz bu özel ürünleri ve çok daha fazlasını ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz. Hemen sipariş oluşturarak babanıza unutulmaz bir Babalar Günü hediyesi seçin ve mutluluğu birlikte paylaşın.

Babaya Hediye Tesbihlerde Gümüş de Kullanılıyor

Bu özel hediyelerde kullanılan malzemelerden biri de gümüş. Gümüş ile kehribarın kusursuz uyumu babaya hediye tesbih modellerine çok hoş bir hava katıyor. Tesbihlerin hepsi gümüş ekli değil yani ister gümüş ister diğer materyallerden seçilmiş modelleri tercih edebilirsiniz. Babaya hediye tesbih modelleri fiyatları konusunda üretildikleri malzeme de belirleyici rol oynuyor.

Babanızın ismi ya da isminin ve soyadının baş harfleri ile eşsiz olan tesbihler kadar kutuları da etkleyici. Tesbihleri muhafaza etmenin yanı sıra içlerindeki anlamlı yazılarla da dikkat çeken ahşap kutular çok şıklar. Babalar sevgili çocuklarının hediyesi olan tesbihi yanında taşımadığı zamanlarda bu kutuda saklayabilir. 

Babaya Hediye Tesbih Zamansız Bir Armağan

Hediye seçerken her zaman kullanılabilir olmasına özen göstermek önemli. Babaya hediye tesbih zamansız bir armağan çünkü bu tesbihler daima güncelliğini koruyacak aksesuarlar. Bugün alacağınız bu hediyeyi babanızın uzun yıllar boyunca aynı keyifle yanında taşıyacağından emin olabilirsiniz.

Bu tesbihlerin bir özelliği de her yaştan babaya uygun olmaları. Genç babalar da, dede olmuş babalar da bu tesbihleri çok seviyorlar. Babanızın yaşı kaç olursa olsun babaya hediye tesbihlere bayılacağından hiç şüpheniz olmasın.

Babanız Sevginizi Daima Yanında Taşısın 

Babaya hediye tesbih  babanızın daima yanında taşıyabileceği bir armağan. Bu şık, kaliteli ve dayanıklı tesbihleri babalar her zaman yanlarında taşıyarak evlatlarının sevgisini hissedecekler. Elbette bu tesbihleri yalnızca evlatlar değil torunlar dedelerine, anneler çocuklarının babası olan eşlerine hediye edebiliyorlar. Yani ailenin tüm fertleri baba olan sevdiklerine bu anlamlı hediye ile sevgilerini gösterebiliyorlar. Yeni baba olmuş beylere de verilebilecek en hoş armağanlardan biri babaya hediye tesbihlerdir.

Tesbihlerin Türk kültüründe önemli bir yeri vardır. Aile büyüklerine, babalarına, baba olan dostlarına kısacası tüm babalara geleneksel bir hediye vermek için en uygun seçeneklerden biri bu tesbihler olabilir. Geleneksel ile modern çizgilerin ustalıkla harmanlandığı babaya hediye tesbih modelleri farklı fiyatlara sahip. Her bütçeye hitap eden, her babanın gözlerine sevinç pırıltıları yerleştirecek olan tesbihleri incelemeden babanıza hediye almayın.

Hemen şimdi babaya hediye tesbih modellerini inceleyebilirsiniz. Bu kişiye özel tesbihler ile babanızı mutlu etmek istiyorsanız ÇiçekSepeti tarafından beğeniye sunulan tesbihlerden birini kolay ve güvenli alışveriş ile satın alabilirsiniz.