İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Gönderim Yeri Seçin

Babaya Nostaljik Hediyeler

Babanıza doğum gününde ya da babalar gününde klasik hediyeler almak yerine ona anılarını hatırlatacak nostaljik hediyeler alabilirsiniz. Babanız bu şekilde kendini daha özel hissedecek. Nostaljik hediye ile onu gençliğine götürüp anılarının tekrar canlanmasını sağlayabilirsiniz. Unutulmaz bir hediye seçimi ile sevdiklerinizin yüzünü güldürebilirsiniz.

Nostaljik Motifli Resim Çerçevesi ile Anılarınızı Ölümsüzleştirin

Babanız ile en eğlenceli anılarınızın yer aldığı fotoğraflarınızı nostaljik motifli çerçeve ile ölümsüzleştirebilirsiniz. Ahşap motifli çerçeveleri tercih ederek babanıza geçmişe ait özel bir hediye verebilirsiniz. Fotoğraflarınızı siyah beyaz şekilde çerçeve içerisine koyarak çok daha nostaljik bir görünüm yaratmanız mümkün. Daha özel bir hediye için ahşap bambu fiyonklu çerçeveli takvim yaprağı da tercih edebilirsiniz. Babanızın doğduğu yıl ve güne ait olan takvim yaprağını çerçeveletmek de ona özel bir hediye vermenizi sağlar. Takvim yaprağı üzerinde yer alan o güne ait bilgiler ile babanız adeta geçmişe dönecek. Sadece doğum günü için değil, babanıza babalar günü için de bu özel hediyeyi verebilirsiniz. İlk baba olduğu günü hatırlatacak tarihin yer aldığı takvim yaprağını kullanarak babanıza o duygusal anı tekrar yaşatabilirsiniz. Babanız ile aranızda özel bir gün varsa o günü de hatırlatmak için bu çerçeveli takvim yaprağını tercih edebilirsiniz. Babanızın gençlik fotoğrafını ve takvim yaprağını bir arada kullanarak anıların daha canlı görünmesini sağlayabilirsiniz. Çerçeveli takvim yaprağı oldukça özel bir hediye olup babanızın da kendisini özel hissetmesini sağlayacak. Klasik hediye seçimleri yerine bu tarz bir hediye seçerek özel anlarınızı daha değerli hale getirebilirsiniz.

Kişiye Özel Ahşap Okey Takımı ile Babanıza Eğlenceli Bir Hediye Seçin

Okey oynamayı seven babalar için kişiye özel okey takımı tercih edebileceğiniz nostaljik hediyeler arasında. Eğlenmeyi ve oyunları seven bir babanız varsa ona doğum gününde kendini özel hissedeceği özel tasarım ahşap okey takımı alabilirsiniz. Okey takımının ahşap kısmında kişinin ismi ve soy ismi yazar. Sadece isim olarak değil, babanıza vermek istediğiniz bir mesaj varsa da okey takımının arkasına yazdırarak özel bir seçim yapabilirsiniz. Okey takımı özel ahşaptan üretildiği için uzun süreli bir kullanım sağlar. Bu sayede babanıza hem uzun ömürlü hem de eğlenceli bir hediye verirsiniz. Babanız arkadaşları ile bir araya geldiğinde kendine ait olan bu özel okey takımı ile sürekli sizi hatırlayacak. Bu özel hediye ile babanıza olan sevginizi eğlenceli bir şekilde gösterebilir ve onun her zaman yanında olduğunuzu da bu şekilde söyleyebilirsiniz. Ahşap okey takımı babanızı gençliğine götürecek ve birlikte eğlenceli zamanlar geçirmenizi de sağlayacak.

Nostaljik Hediye Seçimleri ile Babanızı Geçmişe Götürün

Nostaljik hediye seçimi ile babanızı şaşırtarak onun anılarının tekrar canlanmasını sağlayın. Hediye üzerine babanızın adını ve soyadını yazdırarak kendisini daha özel hissetmesini sağlayabilirsiniz. Babanız için özel mesajları da gene hediye üzerine yazdırmayı tercih edebilirsiniz. Babalar günü, özel günler ve doğum günleri için nostaljik hediye oldukça eğlenceli ve farklı bir seçenek. 80’ler ve 90’lar gibi nostaljik dönemleri hatırlatan detayların yer aldığı hediye seçeneklerini tercih ederek babanızın gençliğine geri dönmesini sağlayabilirsiniz. Anlamlı günleri bu anlamlı hediye seçenekleri ile daha özel hale getirebilirsiniz. ÇiçekSepeti babalar günü için en özel hediyeleri bir arada sunar. Tek tık ile tüm hediye seçeneklerine ulaşabilir ve ürün detaylarını daha yakından inceleyebilirsiniz. Babalar günü, doğum günü gibi özel günlerde artık ne hediye alacağınızı uzun uzun düşünmek yerine ÇiçekSepeti’ni ziyaret edebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.