İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Baby Turco Ürünleri

Puretex markasının hijyenik ürün geliştirme konusundaki tecrübesiyle üretilen Baby Turco ürünleri, Türkiye’ye ve dünyada kısa sürede ebeveynlerin güvenini kazanan yeni nesil bir marka. Bebek bezi, külot bez, ıslak havlu ve bakım örtüsü ürünleriyle Baby Turco markası, şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Yüksek emicilik ve sızdırmazlık özelliğiyle Baby Turco marka bebek bezleri, şimdilerde ebeveynlerin yeni gözdesi! Bebeklerin konforunu ön planda tutan tasarıma sahip Baby Turco bebek bezleri; sadece bebeklerin değil, onların rahatlığıyla mutlu olan ebeveynleri de memnun ediyor. Bebeğinizin hijyeni için doğal, katkısız ürünleriyle Baby Turco ürünlerini ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Baby Turco Doğadan

Baby Turco markasının “Doğadan” ismini verdiği yeni serisinde; Türkiye’de ilk ve tek olarak Anadolu’nun kalbinden gelen Ege’nin zeytinyağının ve Çukurova pamuğunun buluşmasıyla ortaya çıkan ürünlere yer veriyor. Bebeğinizin rahatlığı için hazırlanan bu seri sayesinde, eviniz gün boyu hiç kısıtlanmadan hareket eden bebeğinizin kahkalarıyla doluyor. Baby Turco ürünlerini indirimli fiyatlar ve kampanyalarla ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz!

Baby Turco markasının son zamanlarda en çok tercih edilen ürünlerinden olan Külot Bez, bebeklerin de yeni favorisi oldu. Hareketli bebekler için kolayca giydirilip çıkarılabilen ve onları kısıtlamadan özgürce hareket etmelerini sağlayan Baby Turco Külot Bez, bebeğinizin hassas cildi için de ideal. Şimdi tüm ürün ailesiyle Baby Turco, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Baby Turco ürünlerindeki kampanyalar ve indirimler için mobil uygulama üzerinden bildirimlere izin vererek anında haberdar olma fırsatı yakalayabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.